Corinne Olympios tregon për kthimin e Shtëpisë së Vizitorëve

Klea

Corinne Olympios tregon për kthimin e Shtëpisë së Vizitorëve

Corinne Olympios mund të jetë më e njohur për personalitetin e saj të zjarrtë në The Bachelor të ABC. Sidoqoftë, pas përplasjes së saj të fundit me zuzarët ikonë televizivë të realitetit si Johnny Bananas dhe Omarosa në House of Villains, ju mund të shtoni më shumë në rezymenë e saj sesa të kërkoni për dashuri.

Nëse keni qenë në hap me shfaqjen më të re të konkurrencës së realitetit që sjell disa nga zuzarët më vdekjeprurës të industrisë të jetojnë nën një çati ndërsa konkurrojnë për 200,000 dollarë, e dini që Corinne ishte anëtari i fundit i kastit i votuar nga ishulli.

Omarosa e emëroi atë në The Hit List për t’u përballur me dëbimin kundër bashkë-yjeve të saj Tanisha Thomas dhe Shake Chatterjee. Megjithatë, gjatë sfidës së shëlbimit, të dyja zonjat u mposhtën nga frika e prekjes së minjve dhe akrepave, se objektivi më i madh i shtëpisë siguroi një tjetër fitore sigurie.

Corinne ngacmon një kthim të House of Villains

Në një intervistë të re për The Messenger, Corinne foli për marrëdhënien e saj me disa nga kolegët e saj në shtëpi. Ajo filloi me Omarosa. Dyshja u përplasën me kokën pasi Corinne këmbënguli se ajo nuk e dinte se kush ishte ish-ylli i Apprentice. Kjo luajti një rol në qëllimin e Omarosa-s për ta shënjestruar atë. Në një moment, anëtarët e kastit femra të serialit u përpoqën të krijonin një aleancë. Ideja u anulua pasi Omarosa hodhi Tanishën dhe Corinne në bllok.

“Ndjehem sikur kishte një pikë ku ajo kishte nevojë që unë të besoja se ajo po bëhej një aleate,” tha Corinne. “Ose të paktën do të punonim së bashku. Dua të them, nuk e prisja që ajo të ishte shoqja ime deri në fund – të paktën deri në një pikë të caktuar – por kjo ishte budallallëk nga ana ime, sepse thjesht duhej ta dija që një gjarpër është një gjarpër.”

Gjithashtu në shtëpi, Corinne u grind me shokun e saj të dhomës dhe televizionin origjinal HBIC, Nju Jork. Ajo pranoi se ata të dy rrëmbenin “puplat e njëri-tjetrit”, por në fund, do të mbeten afër për shkak të përvojës së tyre të përbashkët. “Ne do të jemi gjithmonë miq dhe unë do të jem gjithmonë këtu për të. Kështu që ishte shumë mirë që unë fitova një miqësi të vërtetë prej saj.”

Tani që Corinne është jashtë loje, shikuesit do të duhet të vazhdojnë me të në internet për të parë se çfarë do të bëjë më pas. Por, para se t’i thotë zyrtarisht lamtumirë Shtëpisë së Vizitorëve, ajo la të kuptohet për një rikthim përfundimtar.

“Epo, një sekret i vogël është se ju patjetër nuk e keni parë të fundit të shtëpisë. Pjesëtarët e kastit që u eliminuan kanë të bëjnë shumë me episodin e fundit. Pra, po, zuzari im i brendshëm do të kthehet.”

House of Villains vazhdon të enjten në mbrëmje në E!.