Claudia Jordan mbron Kenia Moore në mes të skandalit të hakmarrjes P-rn, këmbëngul se 'RHOA' nuk ia vlen të shikohet pa të

Klea

Claudia Jordan mbron Kenia Moore në mes të skandalit të hakmarrjes P-rn, këmbëngul se ‘RHOA’ nuk ia vlen të shikohet pa të

Claudia Jordan mbron Kenia Moore në mes të skandalit të hakmarrjes P-rn, këmbëngul se ‘RHOA’ nuk ia vlen të shikohet pa të

Në gjurmët e Kenia Moore’s gjuajtje e diskutueshme nga Shtëpiake të vërteta të Atlantës, ish-bashkëylli i saj Claudia Jordan po flet në mbështetje të yllit të realitetit të luftuar.

Kenia Moore

Klaudia51, shprehu shqetësimin për e Kenias dalje nga goditja Bravo seri pas një skandali që përfshin një poster provokues ndaj saj Kenia Moore Hapja madhështore e Hair Spa.

“Unë mendoj se është tragjike … është (‘RHOA‘) ia vlen të shikohet nëse ajo nuk do të jetë në të? Mendoj se ajo është një pjesë e madhe e këtij suksesi dhe shpresoj se është vetëm një gjë e përkohshme.” Jordaniagjithashtu një drejtues radioje, tha TMZ gjatë fundjavës.

Claudia Jordan

Klaudia mbrohen me forcë Moore53, duke këmbëngulur se Kenia ka qenë gjithmonë i vërtetë. “Kenia do të thotë diçka dhe njerëzit do ta akuzojnë se është e rrëmujshme, për të zbuluar vite më vonë se ajo po thoshte të vërtetën.” Jordania pohoi.

Kenianjë amvise në RHOA që nga viti 2012 deri në pezullimin e saj të fundit, e gjeti veten të anashkaluar për një kohë të pacaktuar nga shfaqja mes akuzave se ajo shfaqte postera që përshkruanin të porsaardhurin Brittany Eady të përfshirë në akte të qarta.

Brittany Eady

Kenia Moore mohoi me shpejtësi akuzat në rrjetet sociale, duke u bërë thirrje ndjekësve të saj të vënë në dyshim vërtetësinë e pretendimeve të tilla.

“Mos besoni asgjë nga ajo që dëgjoni dhe gjysmën e asaj që shihni.” Kenia shkroi mbi të Story, duke shtuar, “E vërteta del gjithmonë në dritë.”

Brittany Eady

Duke hedhur poshtë çdo përfshirje në taktika hakmarrjeje ose sjellje të paligjshme, Moore ruajti pafajësinë e saj.

“Unë kurrë nuk do të përfshihesha në pornografi hakmarrëse, nuk kam shpërndarë kurrë imazhe private ose pamje të askujt, as nuk kam kërkuar imazhe në pronësi të të tjerëve për t’i përdorur për të kërcënuar ose shantazhuar,” pohoi ajo në X.

Kenia Moore

Brittanyi cili nuk ishte i pranishëm në e Kenias Ngjarja, u shfaq edhe në mediat sociale për të adresuar polemikën, duke shprehur zhgënjimin dhe duke hedhur poshtë pretendimet për armiqësi ndaj Moore.

Pavarësisht pezullimit të saj nga RHOA, Moore i siguroi mbështetësit e saj për qëndrueshmërinë e saj.

Kandi Burruss

“Do të më shihni mua”, pohoi ajo gjatë një Sesion i drejtpërdrejtë. Megjithatë, raportet e mëvonshme konfirmuan e Kenias largimi nga shfaqja për pjesën e mbetur të sezonit 16, duke e shtyrë atë të kritikojë Bravo për trajtimin e situatës.

“Jeta ime është e bekuar. Unë dhe vajza ime do të vazhdojmë të lulëzojmë në një mjedis jo toksik ku ndihemi të vlerësuar dhe më e rëndësishmja, të mbrojtur.” Moore ka shkruar krahas fotove piktoreske të pushimeve me vajzën e saj, Bruklin.

Kenia Moore

Përveç Klaudiatë tjera RHOA shapët dhe amvisat janë mbledhur pas Kenia gjatë kësaj periudhe të trazuar.

Kandi Burruss, Moore’s ish bashkë-yll në RHOAmbrojti veprimet e saj, duke argumentuar se emisioni lulëzon shpesh në momente provokuese.

Kenia Moore

“Sa herë kemi bërë diçka që mendoni se dikush nuk duhet ta bëjë? Pra, kush i vendosi rregullat? Pse papritmas keni një problem të tillë me dikë që i bën diçka të çmendur dikujt?” Kandi48, tha në “Yung Joc & Marrja e mëngjesit të Streetz.

Sheree Whitfield mbrojti Kenia gjithashtu. Ajo pohon: “Zoti im. Unë e urrej të shoh vajzën time Kenia dil kështu, por si OG, është disi e vështirë të rri duarkryq dhe të shikosh shfaqjen që ngadalë fundoset ashtu siç është.”

Kenia Moore dhe Brittany Eady

Sheree shprehet, “Pra, nuk jam i lumtur. Nuk më pëlqen.”

Prodhimi për sezonin 16 të The Amvise të vërteta të Atlantës është në vazhdim e sipër.