Citatet kryesore ikonike Lala Kent nga rregullat e Vanderpump

Klea

Citatet kryesore ikonike Lala Kent nga rregullat e Vanderpump

Rregullat e Vanderpompës është në thelb një minierë ari për linjat e kuotueshme. Shumë anëtarë të aktorëve të ndryshëm të Pump Rules kanë shqiptuar citate ikonike. Megjithatë, Lala Kent ka thënë në mënyrë famëkeqe disa rreshta që fansat i mbajnë mend për vitet në vijim. Pavarësisht nëse e doni apo e urreni, Lala ka padyshim disa tekste të vetme që do të mbeten në kujtesën tuaj edhe nëse nuk keni parë një episod të Pump Rules për një kohë të gjatë. Le të hedhim një vështrim në disa nga linjat më të paharrueshme të Lala.

“Dërgoji Darrell!”

Kjo ka të ngjarë të jetë linja më ikonike e Lalës që është disi aktuale dhe as që ka ndodhur në shfaqje. Lala tha e famshme “Dërgoji Darrell!” në një Instagram Story tashmë të fshirë në lidhje me diçka që ndodhi gjatë Scandoval. Kur Ariana Madix thuhet se gjeti një video të qartë të Rachel Leviss në telefonin e Tom Sandoval, Rachel i dërgoi të gjithë kastit një letër duke kërkuar që ta fshinin videon, pasi ajo ishte regjistruar pa pëlqimin e saj.

Lala u përgjigj në Story-n e saj në Instagram, duke kërkuar që Rachel t’i tregojë avokatit tuaj të vogël Mickey Mouse se nëse ka gjëra për të dërguar, ai mund t’i dërgojë gjëra avokatit tim, njësoj me miqtë e tjerë të mi dhe t’i hedhë në rregull?

Më pas ajo shtoi se nëse Rachel kishte ndonjë kërkesë ligjore, ajo duhet “ta dërgonte te Darrell!” në lidhje me avokatin e saj, Darrell Miller. Në thelb, Lala thoshte, “më lini jashtë kësaj”. Fansat menduan se deklarata ishte ikonë, kështu që kur Lala hodhi xhupat “Dërgoi Darrell” dhe mallra të tjera, fansat patën mundësinë të rreshtoheshin dhe t’i blinin ato në BravoCon 2023. Hej, ajo nuk është asgjë nëse jo novatore!

“Bambi-Eyed B*tch”

Duke folur për Rachelin, nëna beqare Lala e quajti në mënyrë të famshme anëtarin e diskutueshëm të kastit një “kruajtje me sy Bambi”. Fansave iu duket qesharake kjo fyerje dhe u pëlqente ta përsërisnin vazhdimisht. Ky është një fyerje kaq e çuditshme specifike, gjë që e bën atë kaq qesharake.

Siç na tregoi me mallrat e saj “Dërgoji Darrell”, Lala është gjithnjë biznesmenja. Sipërmarrësi u bashkua me Rachel për të krijuar një linjë të paletave të rimeleve të quajtur “Bambi-Eyed B*tch”. Marketing gjenial, me të vërtetë. Ndoshta Rachel duhet të hyjë disi në mallrat “Dërgoji Darrell”.

3. “Përfundoje!”

Gjatë emisionit, Lala ndërpreu një fjalim të gjatë dhe rrëqethës duke thirrur “Mbuloje!” Sipërmarrësja “Jepu atyre Lala” vazhdoi komentin e saj duke bërtitur “për çfarë dreqin po flisni?”

Para kamerave, Lala shpjegoi se ajo thjesht “tha atë që të gjithë po mendonin” duke dëgjuar fjalimin e gjatë.

TikToker @pumprulesfan ndau një klip të momentit ikonik, duke thënë se ishte “Lala klasike” dhe një nga “të preferuarat” e tyre. Njerëzit në komente ranë dakord, por theksuan se Lala ishte e dehur gjatë klipit. Dihet që Lala tani është esëll. Fansat në komente u shprehën se megjithëse e duan klipin, janë të lumtur që Bravoleb nuk po pi më.

“A po përpiqeni të dilni?”

Gjatë grindjes së saj me Katie Maloney, Lala tha në mënyrë të famshme “a po përpiqeni të dilni, apo doni të shkoni mirë?”

E thënë si një kërcënim për Katie, kjo linjë është edhe më qesharake e shoqëruar me faktin se Lala e shqiptoi atë duke bërë një armë me gisht, siç shihet në këtë video të TikTok të shpërndarë nga BravoWWHL. Tifozëve u pëlqen ta citojnë këtë rresht për shkak se sa qesharake është. Megjithatë, citati cilësohet si një nga gjërat më problematike që Lala ka thënë. Sigurisht, çmimi për deklaratën më problematike të Lalës do të duhej të ishte pretendimi i saj famëkeq se ajo është Tupac Shakur e rimishëruar. Ne as nuk dimë ku të fillojmë me atë.

“Unë jam duke thithur d*ck për shumë më tepër se një Range Rover, zemër.”

Lala e tha në mënyrë të famshme këtë në emision – dhe më pas vazhdoi ta përsëriste, gjë që e bëri atë edhe më qesharake. Fansat në Reddit e quajtën këtë citim si një nga gjërat “më të kripura” që Lala ka thënë ndonjëherë, por kjo nuk e bën atë më pak ikonë. Gjithçka që dimë është se është e vështirë për ne të shikojmë një Range Rover pa e pasur këtë linjë në kokën tonë. Dikush tjetër?