Cilat sezone të reja do të transmetohen së shpejti?

Klea

Cilat sezone të reja do të transmetohen së shpejti?

Me siguri, një nga gjërat më të mira të BravoCon është njoftimi se cilat shfaqje do të kthehen në formacionin e famshëm. Bravo shikuesit kanë kalendarët e tyre të shënuar për shfaqjet e tyre të preferuara dhe së shpejti do të jenë në gjendje të akordojnë për të gjithë dramën që kapet nga kamerat. Pra, këtu është një listë e shfaqjeve të ardhshme të Bravo.

South Hospitality – Premiera 7 Dhjetor

Një spin-off i South Charm, kjo seri nxjerr në pah klubet dhe restorantet e shumta të Leva Bonaparte. Mendoni rregullat e Vanderpump por me një Arnold Palmer. Kasti i Southern Hospitality përfshin TJ Dinch, Joe Bradley, Maddi Reese, Emmy Sharrett, Oisin O’Neill, Lucia Pena, Mia Alario, Will Kulp, Bradley Carter dhe Grace Lilly. Bravo publikoi trailerin e sezonit 2 më 4 nëntor. Sinqerisht, duket se do të jetë më i mirë se sezoni i parë!

Klipi tregoi menaxheren Maddie duke u marrë me të dashurin e saj të poshtër, Trevor, teksa ai u shfaq edhe një herë në lidhjen e tyre monogame. Will gjithashtu duket se ai mund të ketë tradhtuar Emmy-n, me të gjithë që pyesin nëse janë në një partneritet të mirë.

Sezoni i ri do të ketë premierë të enjten, më 7 dhjetor, në orën 21:00

RHUGT: RHONY Legacy – Premiera më 14 dhjetor

OG-të e qytetit të Nju Jorkut janë kthyer, fëmijë! Fansat e Bravo morën shikimin e tyre të parë në sezonin e ardhshëm të RHONY-it të Udhëtimit Real Housewives Ultimate Girls në BravoCon. Dorinda Medley, Luann de Lesseps, Sonja Morgan, Kelly Bensimon, Ramona Singer dhe Kristen Taekman janë kthyer të gjithë në St. Barts për një arratisje tropikale. Zonjat bënë udhëtimin e tyre të parë në St. Barts gjatë sezonit 5. Megjithatë, nuk ka dyshim se do të ketë të njëjtën sasi drame herën e dytë.

Filmi i shumëpritur RHONY: Legacy do të transmetohet më 14 dhjetor.

Vanderpump Rules – Premiera Janar 2024

Në rregull, djema, perdja do të bjerë në Scandoval gjatë premierës së sezonit 11 të Vanderpump Rules, i cili do të zbukurojë ekranet tona në fillim të janarit 2024. Unë jam duke hiperventiluar këtu! Natyrisht, fansat e Vanderpump Rules do të shohin Ariana Madix dhe Tom Sandoval duke lundruar në ndarjen e tyre të çrregullt. Madje në teaser biondja akuzoi mashtruesin se po tentoi të vriste qenin e saj!

Scheana Shay do të duhet të zgjedhë midis një miqësie me Tom ose Ariana, dhe Katie Maloney është shumë e madhe për partnerin e saj të biznesit. Fatmirësisht, James Kennedy është kthyer për të dhënë pak humor. Por fansat nuk mund të mos pyesin veten, a do të jetë ky sezoni i fundit?

The Real Housewives of New Jersey – Premiera në fillim të 2024

Zonjat e Garden State janë rikthyer dhe fansat kanë vdekur për sezonin e 14-të, veçanërisht pasi u zbulua se Danielle Cabral dhe Jennifer Aydin patën një sherr fizik. Rikthehen në ekran Teresa Giudice, Melissa Gorga, Margaret Josephs, Dolores Catania, Jennifer, Danielle dhe Rachel Fuda.

Tereza është në rregull me truket e saj të vjetra pasi po përpiqet të bëjë më të mirën për të përhapur një thashetheme se John Fuda është një tregtar droge. Fatmirësisht i shoqi i shtëpisë nuk po e lë atë katrahurë të rrëshqasë këtë vit. Dhe, sigurisht, fansat do të jenë ngjitur në ekranin e tyre për të parë Terezën dhe Melisën duke shmangur në mënyrë aktive njëra-tjetrën. RHONJ me siguri do të jetë një nga shfaqjet më të pritura të Bravo-s.

Fatkeqësisht, Bravo është shprehur ngushtë në lidhje me datën e premierës së sezonit 14 të RHONJ. Deri më tani, gjithçka që dimë është se duhet të shfaqet diku në fillim të vitit 2024.

Below Deck – Premiera më 5 shkurt

Franshiza e dashur detare, Below Deck, është kthyer në shkurt. Kapiteni Kerry Titheradge do të kryesojë sezonin 11 ndërsa ekuipazhi shkon në Grenada. Kapiteni Kerry po sjell qasjen e tij të rreptë ndaj anijes pasi fansat do të kenë mundësinë të shohin gjithashtu disa fytyra të njohura jashtë vendit, St. David.

Natyrisht, tre do të jenë drama dhe udhëtime me varkë, por Kapiteni është gati të hyjë në rol dhe të plotësojë këpucët e mëdha të kapitenit Lee Rosbach.

Ndjekësit Bravo mund të sintonizohen për sezonin e ri më 5 shkurt 2024.

Summer House – Premiera në fillim të 2024

Siç e dinë mirë fansat e Shtëpisë së Verës, fokusi kryesor i sezonit 8 do të jetë ndarja midis Carl Radke dhe Lindsay Hubbard, të cilën Carl e kishte planifikuar me produksionin.

Aktivizohuni pasi Amanda Batula, Kyle Cooke, Paige DeSorbo, Mya Allen, Lindsay, Ciara Miller, Danielle Olivera, Carl, Samantha Feher, Chris Leoni dhe Gabby Prescod janë gati të kthehen në Hamptons. Sezoni i ri do të tregojë gjithashtu Lindsay dhe Danielle duke ndrequr miqësinë e tyre pas një sezoni të vështirë të 7-të.

Sezoni 8 i Summer House është planifikuar për fillimin e vitit 2024, dhe nëse do të më duhej të merrja me mend, do të vendosja para në fund të shkurtit ose në fillim të marsit, pikërisht në kohë për një qejf të pushimeve pranverore.

Bet It All On Blonde – Premiera Pranverë 2024

Në këtë seri të kufizuar, kamerat e Bravo do të ndjekin Erika Jayne në udhëtimin e saj drejt rezidencës së saj në Las Vegas, Bet It All on Blonde. Vështrimi i fshehtë i BravoCon tregoi Erika-n duke bërë prova të palodhura për natën e saj të hapjes. Erika është e stresuar qartë teksa tregon koreografinë e saj: “Unë nuk e di as tekstin e këngës sime f*cking”. Nuk i ndihmon fakti që ajo është gjithashtu shumë mbi buxhetin, gjë që supozojmë se është për shkak të nevojave të skuadrës së saj glam.

Erika gjithashtu do të flasë për mosmarrëveshjen e saj me Tom Girardin, duke vënë në dukje se “sh*t” që ai i bëri asaj nuk ishte në rregull. Seriali do t’ia vlejë të shikohet vetëm për kostumet, dhe mezi pres ta shoh Erika-n me shpresë të shpengojë veten.

Megjithëse fansat mund të mos jenë të etur për t’u sintonizuar, speciali i Erika është planifikuar të shfaqet premierë në pranverën e vitit 2024.

The Real Housewives of Dubai – Premiera 2024

Real Housewives of Dubai Sezoni 2 do të përfshijë të rejat Taleen Marie, Chanel Ayan, Caroline Brooks, Sara Al Madani, Lesa Milan dhe Caroline Stanbury. Shkëlqimi dhe magjepsja padyshim do të jenë mbi krye, ndërsa gratë përpiqen të bëjnë më të mirën për të kaluar sezonin 1. Do të ketë tradhti, rinovim miqësie dhe gjithashtu disa moda të mahnitshme.

Sezoni i ri do të transmetohet diku në vitin 2024.