Cilat janë planet e Krishtlindjeve të Kyle Richards dhe Mauricio Umansky?

Klea

Cilat janë planet e Krishtlindjeve të Kyle Richards dhe Mauricio Umansky?

Kyle Richards e di se cilat janë planet e saj për Krishtlindje.

Ajo ndau me The Messenger se ajo dhe Mauricio Umansky “me siguri” do t’i kalojnë Krishtlindjet së bashku vetëm pesë muaj pas njoftimit të ndarjes së tyre.

Kyle ndau lajmin në ngjarjen e fundit të Krishtlindjeve DirecTV të organizuar nga motra e saj, Kathy Hilton, për të ndihmuar në mbledhjen e donacioneve për bamirësitë e Ronald McDonald House. Ajo tha se ajo dhe Mo do të kalonin pushimet në shtëpinë e tyre në Aspen.

Kyle dhe Mauricio po lundrojnë në festat e Krishtlindjeve pas ndarjes

Dhe Krishtlindjet nuk do të jenë festa e parë që Kyle ndan me Mo. Të dy gjithashtu kaluan së bashku Ditën e Falënderimeve.

“E dini, ne jetojmë nën të njëjtën çati dhe nuk kemi qenë kurrë një çift që zihet,” shpjegoi Kyle. “Nëse i pyet fëmijët e mi, ata kurrë nuk kanë parë ndonjë sherr mes nesh. Ne kishim dy miqtë tanë të ngushtë atje. Dhe, ju e dini, në fakt ishte thjesht një Falënderime normale.”

Sa për mënyrën se si ajo dhe Mo po kalojnë, Kyle thotë se ata janë në të njëjtin vend, thjesht ndodh që jetojnë nën të njëjtën çati.

“Sigurisht që nuk është një pozicion në të cilin kam imagjinuar ndonjëherë veten,” pranoi ajo. “Pasi u martua gjithë këto vite.” Ajo dhe Mo u martuan 27 vjet më parë dhe kanë katër vajza: Farrah, 35, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15.

Familja që qëndron së bashku

Sa i përket nëse ka ndonjë shans për pajtim, Kyle tha se ata thjesht po i marrin gjërat “një ditë në një kohë tani”.

Por pavarësisht gjithçkaje, ata ende e shijojnë kohën së bashku si familje. Ata shkuan për pushime me vajzat e tyre mes ndarjes dhe madje kanë pasur edhe netë filmash me vajzat e tyre.

“Jam shumë mirënjohës që jemi miq të mirë sa jemi,” tha Kyle për të dhe Mo. “Kështu që ne mund ta kalojmë këtë kohë të vështirë ashtu siç jemi.”

Ndërsa lajmet për ndarjen e tyre kanë qenë kudo, fansat do të kenë një pamje më intime në sezonin e fundit të serialit, teksa kamerat po rrotulloheshin në kohë të vështira.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.