Most Eventful Real Housewives Girls Trips

Klea

Cilat amvise të vërteta tregojnë ajër në 2023?

2023 ka qenë tashmë një vit i madh për Amvise të vërteta ekskluzivitet dhe spin-off-et e saj. Qytete të shumta u përfshinë në një dramë tronditëse divorci, Real Housewives of New Jersey pati sezonin më të përfolur në vite dhe Real Housewives i Nju Jorkut i rifilluar i tejkaloi pritjet. Por viti nuk ka mbaruar ende. Dhe madje edhe ajo padi e ish-Shtëpiake nuk po e ndalon trenin e përmbajtjes Bravo. Këtu është udhëzuesi juaj se cilat shfaqje Real Housewives do të transmetohen në vitin 2023, ndërsa viti po mbyllet.

Emisionet e Real Housewives që transmetohen aktualisht

(Foto nga: Derek White/Bravo përmes Getty Images)

Përpara se të arrijmë te shfaqjet e ardhshme, një kujtesë që fansat kanë shumë për t’u akorduar tani. Bravo e nis javën me një bllok të rëndë të amvisave të dielave në mbrëmje.

Së pari, episodet e reja të Real Housewives of Atlanta Season 15 transmetohen në orën 20:00, të cilat pasohen nga Sezoni 14 i RHONY në orën 21:00. Rindezja e shumëpritur sapo filloi në korrik, që do të thotë se shikuesit mund të presin me padurim shumë episode të tjera të dramës së lidhur me djathin me yjet e njohur Brynn Whitfield dhe Jenna Lyons. Suksesi i tij mund të çojë në qytetet e tjera që të marrin ndryshime të mëdha të aktorëve, kështu që fansat duhet t’i mbajnë sytë hapur. Ata që u mungon RHONY i vjetër mund të shikojnë Luann dhe Sonja: Mirësevini në Liqenin Crappie në orën 22:00.

Real Housewives of Orange County, ai që filloi gjithçka, është gati në gjysmë të sezonit 17. Episodet e reja transmetohen të mërkurën në mbrëmje në orën 20:00.

Episodet e reja nga të gjitha këto shfaqje janë gjithashtu të disponueshme për t’u transmetuar ditën tjetër në Peacock.

Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills Sezoni 13

Sutton Stracke, Erika Jayne
Foto nga: Nicole Weingart/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Mes thashethemeve për jetën e dashurisë së Kyle Richards, sagës ligjore të pafund të Erika Jayne dhe akuzave të panumërta për përdorimin e Ozempic, kasti i Real Housewives of Beverly Hills është tashmë i pashmangshëm. Por kjo nuk mbaron së shpejti sepse, sipas Garcelle Beauvais, sezoni 13 nuk do të transmetohet deri në nëntor të këtij viti.

Ne kemi parë tashmë sugjerime se çfarë të presim këtë sezon, duke përfshirë një anëtare të re potenciale të kastit, Annemarie Wiley. Do të shfaqet edhe ylli i RHOA, Cynthia Bailey, tani që është zhvendosur në Los Angeles. Një tjetër ndryshim i aktorëve është se Lisa Rinna u largua nga shfaqja pasi grindja e saj me Kathy Hilton dështoi. Dalja e saj duket se ka hapur derën për paraqitjet e kthimit nga motra e Kyle dhe Kathy, Kim Richards, si dhe Denise Richards (pa lidhje).

Sezoni u filmua fillimisht në pranverë, por, duke marrë një faqe nga libri spin-off i Vanderpump Rules, kamerat u rikthyen pasi u publikuan lajmet se Kyle dhe Mauricio Umansky u ndanë. Ne do të akordojmë për të parë se si do të ndodhë kjo dhe për të parë nëse e vërteta rreth romancës së përfolur të Kyle me Morgan Wade do të zbulohet ndonjëherë.

Amvise të vërteta të Solt Lake City Sezoni 4

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo)

Ndërsa nuk ka ende një datë zyrtare të kthimit, duke gjykuar nga vitet e kaluara, fansat e Real Housewives të Salt Lake City mund të presin që të thonë “përshëndetje, foshnjë e mrekullueshme!” në episodet e reja rreth nëntorit. Andy Cohen tashmë e ka nxitur sezonin për muaj të tërë.

Sezoni 4 do të humbasë një anëtar të kastit të OG, sigurisht, pasi Jen Shah është shumë i zënë duke mentoruar të tjerët në burg. Pas anashkalimit të sezonit 3, Mary Cosby e vetme është kthyer për të dërguar Jezusin pas bashkë-yjeve të saj përsëri. Ndërkohë, ne jemi të sigurt që shumica e shikuesve shpresojnë se sezoni i ardhshëm do të pretendojë se historia rreth syrit të zi të Heather Gay nuk ka ndodhur kurrë.

Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY

(Foto nga: Heidi Gutman/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Spin-off ekskluziv i Peacock Real Housewives Ultimate Girls Trip është zakonisht një kryqëzim midis qyteteve të ndryshme. Por javën e kaluar, u njoftua një ndërrim porosie. RHONY Legacy do të shërbejë tani si RHUGT Sezoni 4. Kjo u jep fansave të vjetër të RHONY një dozë të dyfishtë të Sonja Morgan dhe Luann de Lesseps në modalitetin e pushimeve pas Crappie Lake. Dhe seriali po i kthen zonjat në St. Barts, me shpresë duke rimarrë magjinë e udhëtimit të sezonit 5 të RHONY. Kjo është ajo ku Luann në mënyrë famëkeqe u dashurua me një pirat të quajtur Tomas.

Kelly Bensimon është gjithashtu së bashku për udhëtimin, me producentët që me siguri shpresojnë për një përsëritje të Scary Island. Kastën e përfundojnë Dorinda Medley, Ramona Singer dhe Kristen Taekman. RHONY Legacy do të shfaqet premierë në Peacock në dhjetor.

Ndërkohë, edicioni i RHUGT: Ish-Wives Club, i menduar fillimisht si Sezoni 4, në vend të kësaj do të transmetohet si Sezoni 5 në fillim të 2024. Kasti i sezonit të vendosur në Marok përfshin Camille Grammer, Brandi Glanville dhe Caroline Manzo. Eksitimi i rinovuar i RHONY mund të jetë një arsye për ndryshimin, por ka edhe akuza për sjellje të pahijshme.