Cilat amvise të vërteta paguhen më shumë nga Bravo

Klea

Cilat amvise të vërteta paguhen më shumë nga Bravo

Amvise të vërteta ekskluziviteti mbledh miliona shikime, kështu që ka kuptim që talenti i tyre i rangut të lartë të paguhet në përputhje me rrethanat. Midis ndarjes së miqësive, skandaleve të mashtrimit dhe rrokullisjes së tavolinës, amvisat më të mira e dinë saktësisht se çfarë duan të shohin shikuesit. Edhe pse disa nga këto gra filluan të fitonin mezi pagë minimale, ato përfundimisht bënë kërcimin në ligën e madhe, duke i kushtuar Bravos të shkruante disa çeqe më të mëdha se jeta. Nëse ndonjëherë mendoni se mund të keni hyrë në profesionin e gabuar, ka ende kohë për t’u bërë amvisa më e mirë Bravo që mund të jeni.

Teresa Giudice – 1 milion dollarë për sezon

OG e Real Housewives of New Jersey thuhet se fiton 62,000 dollarë për episod, për Radar Online. Nëna e katër fëmijëve ka ndarë gjithçka në serial, duke përfshirë lindjen e vajzës së saj të katërt, çështjet e saj ligjore, kohën pas hekurave dhe marrëdhëniet toksike familjare. Teresa Giudice është aq e njohur, saqë iu dha edhe një dasmë speciale kur ajo tha “I do”. Luis Ruelas.

Nga sezoni 1 deri në sezonin 14, Tereza ia ka vlejtur çdo qindarkë, edhe nëse disa fansa po lodhen nga drama e saj e vazhdueshme dhe ngacmimet.

Bethenny Frankel – 1 milion dollarë për sezon

Sado që drejtuesit e Bravo nuk e pëlqejnë Bethenny Frankel tani, në një moment, ajo ishte një lopë e madhe me para në Real Housewives të New York City. Shikuesit harrojnë se gjatë sezonit të saj të parë, Bethenny fitoi vetëm 7,250 dollarë për episod, siç raportohet nga In Style.

Megjithatë, në kohën kur u largua nga shfaqja, ajo fitonte 1 milion dollarë në sezon, sipas Page Six. Bethenny na dha momente ikonike si “Mention it all” dhe Scary Island. Edhe pse ajo nuk është më pjesë e ekskluzivitetit të Big Apple, ajo ia vlente investimin në atë kohë.

Porsha Williams – 1.3 milion dollarë për sezon

Nuk është aspak e habitshme, por Porsha Williams u pagua gjithashtu një shumë e majme për të ndarë jetën e saj në Real Housewives of Atlanta. Që nga sezoni 5, Porsha ka pasur një ndikim të madh te zonjat e Atlantës, duke u siguruar që të shtrydhë të gjithë lëngun e pjeshkës së saj.

Për shkak të popullaritetit të saj, Radar Online raportoi se në sezonin e saj të fundit, Porsha fitoi 1.3 milionë dollarë. Nuk është për t’u habitur pasi Porsha u bë një e preferuar e fansave të shpejtë si gjysma e dyshes Frick dhe Frack.

Cynthia Bailey – 1.8 milion dollarë për sezon

Zonjat Real Housewives të Atlantës e dinë se si ta sjellin lojën e tyre A, prandaj një pjesë e madhe e listës është në këtë listë të veçantë. Cynthia Bailey kurrë nuk më dukej si tipi kryesor i zonjës, por kontrolli i saj i madh më ka vënë patjetër në vendin tim.

Deri në sezonin e fundit të Cynthia-s, ajo po fitonte 1.8 milionë dollarë, sipas Radar Online. Miqësia e saj me Mike Hill dhe dasma e saj televizive COVID-19 me siguri ndihmuan në forcimin e numrave të saj të mëdhenj. Që nga dita e parë, fansat e panë që ajo të detyronte NeNe Leakes për të nënshkruar një kontratë miqësie, divorcin e saj nga Peter Thomas dhe miqësinë e saj me Kenia Moore.

Kandi Burruss – 2.3 milion dollarë për sezon

Nuk janë vetëm netët e veshura me Kandi që e mbajnë Kandi Burruss të ngrohtë gjatë natës. Është gjithashtu pagesa e saj masive nga Real Housewives of Atlanta. Kandi është e njohur në mbarë botën kryesisht për aftësitë e saj vokale dhe aftësinë e saj për të lexuar bashkëpunëtorët e saj.

Që nga sezoni 2, Kandi ka ndarë nxitimet e saj, dasmën e saj Ardhja në Amerikë me Todd Tucker dhe marrëdhënien e saj gjysmë toksike me Mama Joyce. Askush nuk meriton 2.3 milionë dollarë në sezon më shumë se Kandi, përveç ndoshta zonjës sonë të radhës në listë.

NeNe Leakes – 2,85 milionë dollarë për sezon

Kjo yll i Real Housewives është pak*h i pasur dhe nuk i kishte vetëm çeqet Trump për të arkëtuar. Për Radar Online, për sezonin e saj të fundit NeNe Leakes fitoi 2.85 milionë dollarë. Gjatë gjithë kohës së saj në shfaqje, NeNe rrëmbeu paruke, ia doli me geto Kenias, organizoi disa festa të bukura për gjumë fizike dhe nuk lëshoi ​​kurrë atmosferë të zgjedhura për vajzat.

Me serialin që mund të shikojë një rindezje, fansat shpresojnë që Bravo të spërkasë paratë në mënyrë që NeNe të mund të kthehet në pallatin e saj të ligjshëm në fron.