Cilat amvisa ishin 'të vrazhda' në BravoCon

Klea

Cilat amvisa ishin ‘të vrazhda’ në BravoCon

Kristal Kung Minkoff festoi ditëlindjen e saj të 40-të në Las Vegas me bashkë-yjet e saj Real Housewives of Beverly Hills. Sutton Stracke mund të ketë zbehur nivelin e argëtimit në Magic Mike Live, por Crystal mori një vallëzim për ditëlindje për moshat.

Tifozët e dinë që fillestarja e RHOBH, Annemarie Wiley, gjithashtu ka disa probleme me Crystal më vonë këtë sezon. Më pëlqen Crystal, por ajo duhet të përmirësojë historinë e saj. Dhe duket sikur Annemarie do ta bëjë këtë për të.

Dikush ishte i pasjellshëm në BravoCon?

Crystal vendosi të na japë detaje për disa të pasjellshme Amvise të vërtetaBravoCon 2023. Ajo i tha prezantuesve Justin Sylvester dhe Adrienne Bailon-Houghton e E! Lajme, “Ishin kaq shumë. Është tronditëse. Nuk do të them asnjë emër, por Nju Jork”, shtoi Crystal.

Por a i referohej Crystal kastit origjinal të Real Housewives of New York City apo anëtarëve të kastit të rifilluar? Fatmirësisht, Crystal e sqaroi komentin e saj. “Të dy ishin të pasjellshëm,” tha ylli i RHOBH. Interesante. Epo, ne e dimë se nuk ishte Ramona Singer këtë vit, sepse ajo u largua nga BravoCon për komente të supozuara raciste.

Ndërkohë, ish-ylli i Flipping Out Jeff Lewis goditi Crystal gjatë panelit “Ask Andy”. “A e keni parë të gjithë Episodin 1 të Sezonit 13? E vutë re se si Crystal nuk fliste gjatë gjithë kohës?” Jeff pyeti audiencën. “Ishte episodi më i mirë që kam parë ndonjëherë me Crystal në të!” Oh!

“Ky është Jeff Lewis dhe është disi i njohur për t’u lidhur me njerëzit. Ai kërkoi falje dhe kështu fitova”, tha Crystal. Pastaj prezantuesit e pyetën Crystal-in mendimet e saj për komentin e bashkë-yllit Garcelle Beauvais se Crystal vepron ndryshe kur kamerat rrotullohen.

“Unë e kuptoj atë që thotë Garcelle. Kur jam jashtë kamerës, ajo më thotë: ‘Ti je shumë argëtues, je kaq i qetë, je kaq sarkastik. Pse nuk je kështu në kamera?’”, tha Crystal. “Unë jam sikur, ‘po përpiqem të mësohem me të’. Shumica e këtyre vajzave janë aktore.”

Ajo vazhdoi, “Nuk është normale të kesh 10 kamera të ulur mbi ty. Kështu që, nganjëherë përkulem pak. Këtë vit jam bërë shumë më mirë”, tha Crystal. “Jam bërë më i qetë për këtë, por në fakt nuk jam dakord.” Ky është sezoni i tretë i Crystal që mban një diamant dhe ajo duket më e rehatshme.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.