Lindsay Hubbard

Klea

Çifti i ‘Shtëpisë Verore’ Lindsay Hubbard dhe Carl Radke përfundojnë fejesën, ajo është e shkatërruar!

Çifti i ‘Shtëpisë Verore’ Lindsay Hubbard dhe Carl Radke përfundojnë fejesën, ajo është e shkatërruar!

Lindsay Hubbard dhe Karl Radke kanë përfunduar zyrtarisht lidhjen e tyre, dhe Shtëpi verore bukuroshja thuhet se është e shkatërruar.

Lindsay Hubbard

Shtëpi verore Çifti u fejua në gusht 2022 dhe u martuan në Meksikë, këtë vjeshtë. Karl Lajmin e konfirmoi në një letër drejtuar familjes dhe miqve, të siguruar nga People. 38-vjeçari i kërkoi falje dyshes mysafirët në përditësimin e shkruar.

“Fjalët nuk mund të shprehin se sa të vështira kanë qenë dy javët e fundit Lindsay dhe unë”, ka shkruar ai. “Na vjen shumë keq për të gjithë të ftuarit tanë për konfuzionin dhe mungesën e komunikimit. Ne mbetëm duke u përpjekur të kuptonim se si ndodhi saktësisht e gjithë kjo para se të kishim mundësinë të përcaktonim rrugën përpara mes nesh.”

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard37, dhe Karl u takuan gjatë xhirimeve të reality show-t, në vitin 2017. Romanca e tyre fillestare nuk zgjati, por dyshja vazhdoi të krijonte një miqësi solide e cila u forcua gjatë sezonit 4 dhe 5. Në janar 2022, Karl konfirmoi se çifti kishte dalë zyrtarisht nga zona e miqve mes thashethemeve se ata kishin rindezur një marrëdhënie romantike.

Lindsay Hubbard

Karl e ngriti pyetjen në gusht 2022 në një plazh të Hamptons ndërsa kamerat rrotulloheshin. Propozimi u shfaq gjatë sezonit 7 të “Shtëpi verore.” Danielle tashmë ka festuar fejesën e saj me një dush nusërie në New York City. Beqaria e saj në Bahamas ishte caktuar për muajin e ardhshëm.

“Këshilla ime: Mos hiqni dorë kurrë nga ajo lloj dashurie përrallore! 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻,” Lindsay shpërtheu pas propozimit. (Më falni që jam i ndyrë, por është e vështirë të mos jesh tani).

“Ka pasur shumë narrativa të rreme dhe keqkuptime që e kanë bërë këtë edhe më të dhimbshme, por fatkeqësisht në këtë kohë ne nuk po ecim përpara me dasmën.” e Karlit letra vazhdoi. “Fakti i çështjes është Lindsay është i shkatërruar dhe jam i tronditur me mënyrën se si ndodhi e gjithë kjo. Me dashamirësi kërkoj pak durim dhe hir për t’u shëruar dhe rikuperuar ndërkohë që ne kalojmë në këtë kohë jashtëzakonisht të vështirë.”

Lindsay Hubbard

e Lindsay bashkë-yll, Danielle Olivera, peshoi në fejesën e shpejtë gjatë xhirimeve të serialit, verën e kaluar.

“Kjo është ajo që unë kam frikë, është paksa shumë si përrallë,” Olivera, 34, tha. “Ata po luajnë shtëpi.”

Ajo shtoi se “1000 për qind” besonte se çifti po lëvizte shumë shpejt.

“Mendoj se do të ishte çmenduri të fejoheshe tani,” u tha ajo disa prej kolegëve të saj.

Lindsay Hubbard

Karl pranuan se miqtë dhe familja e tyre kishin investuar kohë dhe para për të marrë pjesë në ngjarjen e destinacionit.

Ai shkroi: “Nuk marr [this] lehtë. Ne jemi shumë mirënjohës për dashurinë dhe mbështetjen që na keni treguar dhe do të bëj ç’të mundem për të ndihmuar me çdo kosto që lidhet me ndryshimin e planeve.”

Karl sugjeroi alternativa të mundshme si një arratisje meksikane ose ndoshta anulimin e rezervimeve fare, përpara se të përfundonte letrën e tij.

Lindsay Hubbard

Ylli i realitetit përfundoi: “Më vjen keq përsëri që është bërë një rrëmujë e tillë. Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pakushtëzuar gjatë kësaj kohe të vështirë. Do të jetë në kontakt me përditësime të mëtejshme. Me dashuri, Karl