Çiftet tona të Ëndrrave Bachelor në Parajsë

Klea

Çiftet tona të Ëndrrave Bachelor në Parajsë

Bachelor në Parajsë Sezoni 9 do të jetë këtu së shpejti, dhe ka disa garues që do të donim t’i shihnim të dy në Meksikë. Nuk dimë ende shumë për sezonin 9. Megjithatë, ka një sërë konkurrentësh që janë përfolur se janë në plazh në një moment. Ndërsa sezoni 8 nuk pati një shkallë të lartë suksesi, shikuesit shpresojnë se sezoni 9 do të prodhojë më shumë çifte që zgjasin.

Shumë nga femrat në sezonin 9 ka të ngjarë të jenë nga sezoni i Zach Shallcross i The Bachelor, i cili ishte më i fundit i transmetuar. Në të njëjtën mënyrë, ndoshta do të ketë një numër të madh burrash nga sezoni i The Bachelorette i Charity Lawson. Si gjithmonë, do të ketë edhe një pjesë të vogël të garuesve nga sezonet e vjetra. Shumë garues mund të jenë një ndeshje e shkëlqyer për njëri-tjetrin. Megjithatë, këta janë katër çifte që do të donim t’i shihnim në Parajsë.

Ariel Frenkel dhe Aven Jones

Ariel Frenkel dhe Aven Jones janë dy ish-konkurentë që thuhet se janë në sezonin 9 të Bachelor In Paradise dhe të dy mund të bëjnë një ndeshje të shkëlqyer! Në sezonin e Zach-ut, Ariel u dërgua në shtëpi pas javës së suitës fantazi. Aven, nga ana tjetër, luftoi për zemrën e Rachel Recchia-s në sezonin 19 të The Bachelorette. Në fund të fundit, ai ishte i dyti i saj.

Të dy Ariel dhe Aven ishin të preferuarit e tifozëve gjatë sezoneve të tyre përkatëse, dhe të dy kanë shumë ngjashmëri. Ariel dhe Aven janë afër moshës pasi kanë vetëm një vit diferencë. Kjo do të thotë se ata janë ndoshta në pika të ngjashme në jetën e tyre. Dyshja gjithashtu duket se të dy kanë personalitete të qetë dhe ecin me rrjedhën, gjë që i bën ata të pajtueshëm gjithashtu.

Jess Girod dhe Sean McLaughlin

Jess Girod dhe Sean McLaughlin do të ishin një tjetër ndeshje e mirë në Paradise, pasi të dy janë më të pajtueshëm me njëri-tjetrin sesa me kryesuesit e sezoneve të tyre. Jess u shfaq në sezonin e Zach, ku ajo u eliminua përfundimisht kur u përball me Zach për mosmarrjen e një-me-një. Sean së fundmi u dërgua në shtëpi në sezonin e Charity, ku arriti në gjashtëshen më të mirë.

Jess dhe Sean ishin të dy ndër garuesit më të rinj në sezonet e tyre, me Jess që ishte 24 vjeç, ndërsa Sean është 25. Dyshja mund të jetë një ndeshje e shkëlqyer, pasi ata janë të dy të rinj, por edhe të pjekur. Jess dhe Sean gjithashtu kanë sens të shkëlqyer humori dhe duan të argëtohen. Nëse Jess dhe Sean takohen me njëri-tjetrin në Parajsë, ata mund të kenë një marrëdhënie të shkëlqyer.

Kat Izzo & Brayden Bowers

Kat Izzo dhe Brayden Bowers patën përvoja të ngjashme gjatë kohës së tyre në shfaqje, gjë që mund t’i bëjë ata një çift të mirë për Paradise. Pasi ajo u eliminua menjëherë para qyteteve të lindjes gjatë sezonit të Zach-it, Kat u përball me disa shqyrtime nga shikuesit. Brayden u dërgua kohët e fundit në shtëpi në sezonin e Charity, ku ai ishte gjithashtu një nga konkurrentët më të diskutueshëm.

Të dy Kat dhe Brayden shiheshin si zuzar në sezonet e tyre përkatëse, edhe pse ata nuk ishin fare zuzar. Si Kat ashtu edhe Brayden kishin qëllime të mira, por ndonjëherë i portretizonin në mënyrën e gabuar. Kat dhe Brayden mund të kenë një shans të dytë me njëri-tjetrin, pasi që të dy janë shumë ekstrovertë dhe miqësorë dhe duken të pajtueshëm.

Rachel Recchia dhe Tyler Norris

Rachel dhe Tyler Norris fillimisht krijuan një lidhje në sezonin 19 të Bachelorette, por Rachel e eliminoi përfundimisht Tylerin kur ajo nuk u ndje gati për të takuar familjen e tij. Megjithatë, Rachel dhe Tyler janë përfolur të dy se do të jenë në sezonin 9 të Bachelor In Paradise, kështu që është e mundur që të dy t’i japin lidhjes së tyre një shans të dytë.

Rachel zgjodhi përfundimisht Tino Franco, i cili më vonë e tradhtoi, gjë që bëri që ata t’i jepnin fund fejesës. Tyler, nga ana tjetër, u takua shkurtimisht me Brittany Galvin pas sezonit 8 të Bachelor In Paradise, por ata më vonë u ndanë gjithashtu. Rachel dhe Tyler kishin një marrëdhënie të vërtetë dhe pa drama në The Bachelorette, kështu që të dy më në fund mund të jenë gati për t’u rindezur. Tyler ka qenë gjithmonë serioz në lidhje me Rachel-in, madje e ka kontaktuar edhe para The Bachelorette.