Ciara Miller e quan West Wilson 'të dashurin e saj të lezetshëm'

Klea

Ciara Miller e quan West Wilson 'të dashurin e saj të lezetshëm'

Tifozët e Shtëpisë së Verës po kërkojnë Ciara Miller dhe West Wilson për t'i vënë një etiketë, por tani për tani, ata po japin ndjesi të situatës.

Pavarësisht kimisë së dukshme, askush nuk është pajtuar për parametrat dashurorë. West së fundmi ka pranuar se ka folur me vajza të tjera, me faktin se nuk ka qenë intim me Ciarën si faktor kryesor.

Ndërkohë, modelja profesioniste po ecën me shumë kujdes për shkak të romancave të saj fatkeqe me Austen Kroll. Dhe yjet e saj në Summer House nuk janë të sigurt se si do të reagojë ajo ndaj lajmit se vendasja nga Misuri po i mbante të hapura opsionet e tij.

Amanda Batula i kërkoi dyshes të “puthen dhe të grimohen”

Por në një vështrim të fshehtë për episodin e ardhshëm, duket sikur një gabim i gjuhës zbuloi se si ndihet vërtet Ciara për situatën. I vetmi aspekt konfuz ishte se ajo mbylli buzët me bashkë-yllin Jesse Solomon disa momente më parë. Gjithçka është shumë tërheqëse nëse mendoni se ajo po i kërkonte falje yllit të saj për komentin “qese plehrash që nuk do t'ia prezantonte kurrë asnjë prej miqve të saj”.

“A je mirë? U tregova keq me ty mbrëmë”, i thotë veterani i Shtëpisë së Verës Xhesit teksa ajo zuri vend pranë tij dhe Amanda Batula pranë pishinës. “Më vjen keq që e them këtë. Kjo nuk ishte e bukur.”

Drejtori kreativ i Loverboy u sugjeron miqve “të puthen dhe të grimohen”, gjë që Ciara i drejtohet Westit për mirë.

“Po, çfarë jam unë, një p-ssy?” West bëri shaka.

Pasi miqtë ndanë një fjalë, Ciara tha: “Kam një të dashur të lezetshëm.”

Grupi reagoi dukshëm ndaj zgjedhjes së fjalëve të saj.

“A thua, i dashur? Ke thënë të dashur”, ka thënë Danielle Olivera.

Amanda sugjeroi që ajo “do t'i tregonte Paige [DeSorbo].”

“Nuk mund ta besoj që sapo putha të dashurën e West”, tha Jesse duke qeshur.

Do të jetë interesante të shihet nëse ky incident ndez një bisedë midis Ciarës dhe West. Ndoshta ata mund të sqarojnë situatën e tyre. Fansat me siguri do të mirëprisnin potencialin e dyshes për t'i vënë një etiketë asaj.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.