Ciara Miller e gjeti 'Vërtet bukur' të merrte anën e Carl Radke

Klea

Ciara Miller e gjeti 'Vërtet bukur' të merrte anën e Carl Radke

Fansat e Summer House pritën një kohë të gjatë për të parë sezonin 8. U premtua se informacioni i sfondit do të bënte arsyet për Karl Radke dhe ndarja e Lindsay Hubbard është shumë e qartë.

Më herët gjatë sezonit, Lindsay u angazhua në disa debate me të fejuarin e saj të atëhershëm, në të cilat ajo e akuzoi atë se kishte përdorur drogë. Akuzat tronditën bashkë-yjet e tyre, të cilët donin të mbështesin udhëtimin e matur të Carlit.

Por kohët e fundit, opinioni publik është kthyer përsëri në anën e Lindsay pasi ish-publicistja zbuloi çështje me intimitet. Ajo shprehu gjithashtu shqetësimin për rrugëtimin nëntë-mujor të Carlit për të gjetur veten, dmth për të vendosur për një rrugë të re të karrierës përmbushëse. Megjithatë, disa nga yjet e tyre ishin ende të interesuar të dëgjonin anën e Carl për përpjekjet e tij profesionale, ose mungesën e tyre.

Ciara mendon se “nuk është çmenduri” që Lindsay të ketë pritur që Carl të gjejë një punë

Ciara Miller ka reaguar ndaj episodit më të fundit të Summer House në Watch What Happens Live With Andy Cohen. Andy e pyeti modelen profesioniste për “reagimin e saj ndaj bisedës në fund të episodit midis Lindsay dhe Carl”.

Gjatë atij ndërveprimi, Lindsay i tha të fejuarit të saj të atëhershëm se donte të shihte më shumë lëvizje nga ai. Gjithashtu, ajo pret që partneri i saj të ngutet pak.

“Unë nuk mendoj se jam më i befasuar,” u përgjigj Ciara.

“A ka pasur gjëra që keni parë në emision që ju kanë bërë të plotësoni boshllëqet se pse ata nuk u martuan në fund,” vazhdoi Andy Cohen.

Ciara theksoi se dinamika mes vajzave atë verë do të thoshte se ata po merrnin më shumë nga perspektiva e Lindsay.

“Dmth, ndihem sikur e dija pse nuk u martuan,” shpjegoi Ciara. “Por unë do të them se është shumë bukur, më duket se meqenëse vajzat po kalonin shumë mirë këtë verë, ne dëgjuam shumë nga ana e Lindsay. Kështu që është shumë bukur të shohësh përgënjeshtrimin e Carl.”

“Nuk është çmenduri të kërkosh dikë të gjejë një punë,” tha ajo. “Zakonisht takoj burra me punë.”

Komentet e Ciarës i bënë jehonë ndjenjës publike mbi paaftësinë e perceptuar të Carl për t'u angazhuar në një rrugë të re karriere. Dyshja shpenzoi 20,000 dollarë për një trajner jetësor për Carl, i cili dha rezultate dërrmuese. Në thelb, duket se shqetësimi i Lindsay ishte i bazuar.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.