Ciara Miller dhe Paige DeSorbo kërkojnë që Kyle Cooke të nxjerrë 'kokën nga bythët'

Klea

Ciara Miller dhe Paige DeSorbo kërkojnë që Kyle Cooke të nxjerrë ‘kokën nga bythët’

A janë të gjithë gati për sezonin 8 të Summer House që do të fillojë këtë javë? A keni qenë të etur për përditësime në Kyle Cooke barbuni fatkeq qe vesh kaq unike? Epo, ju jeni me fat sepse vera do të jetë sërish argëtuese këtë të enjte.

Por është do të jetë argëtuese? Ndarja e madhe mes Carl Radke dhe Lindsay Hubbard do të luhet. Kjo nuk do të jetë argëtuese. Dhe sipas Paige DeSorbo dhe Ciara Miller, Kyle mund të ketë nevojë të zbusë argëtimin dhe t’i kushtojë vëmendje gruas së tij. Faqja gjashtë ka detajet.

Kyle ishte “në lot”

Duket se të qenit beqar ose të paktën në një lidhje në distancë është mënyra për të shkuar në Summer House. Ky spektakël ka kohë që vazhdon dhe për shumicën e tij Kyle dhe Amanda Batula kanë qenë çift. Kyle ka tradhtuar disa herë, ai gjithashtu vazhdon të sillet si një djalë 15-vjeçar në një festë në shtëpi, por për çfarëdo arsye, Amanda qëndron me të.

Miqtë dhe bashkë-yjet e saj prej shumë kohësh, Paige dhe Ciara janë në thelb të mërzitur duke parë Kyle të sillet si një mjet dhe patën një bisedë tek Jezusi me të për marrëdhënien e tij. Kyle qau dhe tha se e lanë “me lot”, por ai është pak i brishtë, kështu që është mirë.

Paige dhe Ciara konfirmuan se “nuk thanë asgjë të keqe” – “ai është thjesht i ndjeshëm”. Por le të jemi të qartë, dikush duhej të fliste me Kyle në një moment, apo jo? Ai kurrë nuk ka qenë fëmija i posterit për monogaminë apo të qenit i rritur.

“Ne ishim gjithashtu jashtëzakonisht të sinqertë dhe thjesht po përpiqeshim që ai të nxirrte kokën nga bythët dhe ta shikonte situatën nga një këndvështrim objektiv – si, kjo është gruaja jote”, tha Ciara. Ajo shtoi, “Kjo nuk ishte hera e vetme që ai qau këtë verë.” Nuk është për t’u habitur pasi mendoj se fansat e Shtëpisë së Verës e kanë parë atë duke qarë kur ishte i dehur dhe nuk ishte në gjendje të gjente biskotën e tij të preferuar.

A janë në kontroll prioritetet e Kyle?

Thënë kjo, Kyle është në krye të një kompanie dhe kjo nuk është shaka. Ai gjithashtu ka lejuar televizionin e realitetit të bëhet identiteti i tij. “Duhet të marrësh një minutë dhe të duash, je i martuar tani. Ju jeni përgjegjës për një person tjetër tani, dhe kjo është gruaja juaj. Lësho Loverboy-in për një minutë. Vendosni qëllimet tuaja dhe ëndrrat tuaja për vetëm një sekondë dhe shikoni njëri-tjetrin. Shikoni situatën kolektivisht, “tha Ciara.

“Ata nuk i japin vetes merita të mjaftueshme. Ata në fakt janë një çift i mrekullueshëm. Ata janë shumë të vështirë me veten e tyre. Por po, për të punuar së bashku, për të jetuar së bashku, për t’u martuar, si çdo ditë me njëri-tjetrin. Më duhej të dilja jashtë shtetit. Nuk mund ta kisha bërë kurrë”, tha Paige.

Bëhuni gati për verën që të jetë mesatarisht e tensionuar! Sezoni 8 i Summer House jep premierë të enjten, 22 shkurt në orën 21.00/ET në Bravo.