Christine Brown

Klea

Christine Brown pranon se ka përndjekur bashkëshortin e ri dhe David e quan atë “agresive”

Christine Brown pranon se ka përndjekur bashkëshortin e ri dhe David e quan atë “agresive”

TLC publikoi shikimin e parë të fshehtë në e Christine Brown dasmës në përfundim të Gratë Motra: Një për Një e veçantë. Fansat u dëgjuan pasi rrjeti ngacmoi specialen e dasmës së ardhshme në Instagram.

Christine Brown

Titulli i postimit të rrjetit lexoi – “Kristina po martohet!! Mos e humbisni fundin shumë të veçantë të këtij sezoni kur Kristina martohet me dashurinë e jetës së saj, Davidinë një ceremoni të bukur me Janelle pranë saj. Të #MotraGratë Dasma speciale fillon më 7 janar dhe përfundon më 14 janar.”

Një segment i paraafishimit optimist tërhoqi vëmendjen e fansave, të cilët nuk humbën kohë duke reaguar në seksionin e komenteve të postimit.

Christine Brown

Klipi shumëngjyrësh paraqiste disa nga Kafe vëllezërit e motrat mblidhen së bashku rreth nuses së çmendur për t’u bashkuar në festa të ndryshme para dasmës. Megjithatë, ishte e Kristinës ish, Kody Browndhe gruaja e fundit në këmbë, Robyn Browni cili vodhi shfaqjen.

Christine Brown

“E dija Kristina dhe Davidi do të martoheshin..ajo më bëri akuzën që kisha unë…” Kodi filloi, më parë Robin vuri krahun e saj rreth qafës dhe mbylli historinë e tij.

“A nuk jemi kaq të lumtur për ta?” Robin tha, me një ton të dukshëm sarkazme. “Ne jemi shumë të lumtur për ta.”

Robyn dhe Kody Brown

Fansat reaguan ndaj fragmentit të dyshimtë në seksionin e komenteve, me shumë që thërrisnin rrjetin për përfshirje Kodi dhe Robin.

Një fans shkroi – “Pse po Kodi duhet të përfshihen? Është Christine’Dita e veçantë e tij dhe duke përfshirë ish-burrin dhe gruan e tij sfiduese me vetull e prish atë për audiencën.”

Christine Brown

Një tjetër e nënshkroi ndjenjën, duke shkruar – “dakord që i jep atij faktorin “i keq” … edhe pse askujt nuk i intereson se çfarë mendojnë në këtë situatë.”

Një e treta shtoi – “Para se të transmetohet, shpresoj që tlc të marrë Robin dhe Kodi jashtë shfaqjes. Nuk kemi nevojë t’i shohim ata dhe komentet e tyre të vrazhda. Askush nuk kujdeset për ta.”

Christine Brown

Një përdorues pyeti – “Pse të përfshini Sobyn dhe Kotex në ndonjë nga specialitetet e dasmës?”

Tifozët u përplasën Robin për tonin e saj në dukje të neveritshëm dhe vërejtjet sarkastike.

Christine Brown

Një shikues vuri në dukje – “Robin duke treguar ngjyrat e saj të vërteta këtu.”

Një tjetër thirri – “Xhelozia nuk është një pamje e mirë, Robin 😂.”

Një i tretë shkroi: “Robin duhet të sillet si një vajzë e vogël xheloze sepse Kristina Më në fund po merr atë që meriton. Robin duhet të jetë i lumtur, ajo ka atë që donte… Kodi të gjitha për vete. Nuk duron dot Kodi ose Robin. 🤢

Christine Brown

Një fans tha: “Oh sa qesharake Robin nuk po qan tani 🤔🤔 Ajo ishte gjithashtu shumë sarkastike.”

Një përdorues vuri në dukje këtë Kodi dhe të Robinit Skena e tmerrshme qëndronte në kontrast të plotë me ekuipazhin e gëzueshëm që rrethonte nusen e emocionuar.

Shtypni play për të parë më poshtë.

Përdoruesi shkroi — “Fakti që të gjithë fëmijët dhe ish-gruaja e tij janë të gjithë në dasmë duke festuar lumturinë e saj ndërsa ai dhe Robin janë së bashku në shtizë flamuri flet shumë. Mendoj se mund të dallojmë se kush luan si viktimë dhe kush e mbajti familjen dhe u kujdes për të gjithë.”

Speciale Dasma e Grave Motra fillon më 7 janar, në TLC.