Chrisean Rock

Klea

Chrisean Rock shpërthen Blueface për postimin e organeve gjenitale të foshnjës së tyre!

Chrisean Rock shpërthen Blueface për postimin e organeve gjenitale të foshnjës së tyre!


Emocionet ishin të larta për Rock Chrisean ndërsa shpërtheu në lot pasi zbuloi një foto intime të djalit të saj të postuar në Blueface platforma e mediave sociale.

Rock Chrisean

Të hënën, më 25 shtator, Rock Chrisean shkoi në Instagram Live për të diskutuar mbi foton virale që ishte postuar Blueface Llogaria në Twitter, zbulon hernien e organeve gjenitale të djalit të tyre të porsalindur.

“Unë mendoj se ai thjesht është i mërzitur që unë nuk këndoj në MILF Music, me të vërtetë,” u tha Chrisean Rock ndjekësve të saj në IG. “Kam bërë videon vetëm që të jem i lezetshëm me të. Sepse unë e njoh llojin e njerëzve që ai është. Nëse nuk qetësohesh me të, ai do të përpiqet të luajë ato role të hidhura. Filloni të përdorni gjykatën, avokatët dhe CPS. Unë jam i lezetshëm për çdo gjë që ju bëni.”

Rock Chrisean

Ajo vazhdoi, “Por kur u bë e vështirë për të ndryshuar emrin, unë nuk mund ta ndryshoja emrin. nuk dua. Kur u bë e vështirë për të nënshkruar dokumentet me MILF Music, nuk dua. Nuk e bëra. Dhe pastaj, kur ai donte që kontrollet e mia të ktheheshin në emrin e tij, unë nuk doja ta bëja. Pra, ju postoni një foto të djalit tim për ndikim. Pse po poston djalin tonë, vëlla?” shtoi ajo para se të shpërthejë në lot.

Rock Chrisean

Në një video të mëvonshme, ajo vazhdoi të kritikonte Blueface.

“Po postoni hernien e djalit tuaj. Me kë të qesh?” pyeti ajo. “Ky është një fëmijë i pafajshëm, vëlla. Ju u ngritët. Kjo është e tëra që duhet të them, ju u ngritët. Dhe është çmenduri, u qetësova me ty duke menduar se do të na shpëtonte. Thjesht të bëri më keq.”

Rock Chrisean

Të dielën, më 24 shtator, një foto që përshkruan Blueface dhe e Chrisean-it organet gjenitale të djalit ishte postuar në Blueface Llogaria në Twitter, pas raportimeve se Krisean kishin humbur takimin e mjekut për të trajtuar çështjen mjekësore të djalit të tyre.

Fotoja, e cila që atëherë është fshirë, mbante një mbishkrim ku shkruhej, “Kështu duken organet gjenitale të djalit tim dhe ajo është e shqetësuar për mua dhe për të voglin. Kujdesuni fillimisht për çështjen e djalit tonë, pastaj bëni si të doni.”

Rock Chrisean

Blueface mori kritika të shumta për foton, madje disa individë kërkuan arrestimin e tij. Të hënën, ai pohoi se telefoni i tij ishte vjedhur dhe llogaria e tij ishte hakuar. Ai shkroi, “Telefonin tim më vodhën dje, sapo mora një të ri, djema, pasi twitteri im ishte hakuar”.

Pas incidentit, pati një valë reagimesh, me fansa të shumtë që dënuan reperin dhe personazhin e realitetit televiziv nga Kalifornia.

Një person ka shkruar. “Kjo është hera e dytë që ky njeri poston pjesë intime të një prej djemve të tij në internet për t’i parë bota. Të gjithë këta pervers dhe pedofilë, veçanërisht në internet, dhe tani ai gënjen duke thënë se i ishte hakuar telefoni. Hera e dytë që ndodh kjo, dhe tani me një fëmijë.”

Rock Chrisean

Një tjetër tha: “Ne nuk do të harrojmë që ju të postoni pjesët intime të fëmijës suaj këtu dhe të thoni të nesërmen se jeni “hakuar” duke e ditur mirë që nuk ishit.”

Dikush tjetër tha, “Ti dërgon një fotografi të pjesëve intime të djemve të tu është e sëmurë 🤢 Sigurisht që telefoni/llogaria jote është hakuar 🤣 duhet të ulesh për atë akt të neveritshëm.”

Rock Chrisean

Shtypni luajtjen më poshtë për ta parë Chrisean Rock’s reagim ndaj organeve gjenitale të djalit të saj duke u shpërndarë në rrjetet sociale.