Cheryl Burke parashikon Tom Sandoval për Dancing with the Stars

Klea

Cheryl Burke parashikon Tom Sandoval për Dancing with the Stars

Është koha që të gjithë të fillojnë të hamendësojnë se kush do të jetë pjesë e sezonit 33 të Duke kërcyer me yjet. Natyrisht, nuk do ta zbulojmë zyrtarisht deri në vjeshtë, por spekulimet tashmë janë të egra. Ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix u mahnit në sezonin 32 të DWTS. Ajo përfundoi në vendin e tretë, por ky nuk ishte fundi i kohës së saj duke kërcyer. Dhe ajo ishte anëtarja e parë e kastit të Pump Rules që konkurroi në shfaqje. E gjora Scheana Shay ëndërroi të shfaqej në shfaqje dhe në vend të kësaj u rrënjos për shoqen e saj të mirë, Ariana.

Ish pro DWTS Cheryl Burke njeh të gjitha aspektet e sallës së balloit. Në fund të fundit, ajo ishte pjesë e spektaklit për 26 sezone. Dhe ajo po përmend një zgjedhje disi të diskutueshme si konkurrente për sezonin e ri. A është koha për Tom Sandoval për tango në sallën e ballit?

A do të shohim Sandoval duke bërë samba?

Gjatë një episodi të fundit të podcast-it të Cheryl, Sex, Lies, and Spray Tans, ajo diskutoi për kastin e ardhshëm për sezonin 33. Kristyn Burtt, e cila ka pjesën e brendshme në DWTS, gjithashtu mori pjesë.

Cheryl zbuloi se drejtorët e casting-ut që përdorën për shfaqjen The Traitors gjithashtu luajtën për DWTS. Kjo ma merr mendjen! “Mos u tronditni nëse shihni disa emra të ngjashëm – Tom Sandoval”, tha Cheryl. Ajo mendon se duke qenë se ai është duke gërmuar rreth një kështjelle skoceze për Sezonin 3 të The Traitors, atij i kërkohet të shkundë gjënë e tij.

Por Kristyn nuk ishte dakord. “Unë mendoj se ai është i përsosur për Traitors sepse ai ka qenë një zuzar në rregullat e Vanderpump për kaq shumë kohë,” shpjegoi ajo. “Por ndihem si pas Arianës [Madix] sapo bëri këtë sezon të veçantë. Ne kemi ecur përpara.”

Rezulton se Scheana nuk është ylli i vetëm i VPR që donte të rrëshqiste këpucët e tyre të kërcimit. Gjatë një episodi të Pump Rules, Sandoval ndau DWTS FOMO-n e tij. “Unë në fakt mora mësime në sallën e balloit dhe gjithçka,” pranoi ai. Unë vetëm mund ta imagjinoj se sa e kënaqshme ishte për Arianën që iu kërkua të bashkohej me DWTS, duke vrarë sallën e ballit dhe më pas të shkonte në Broadway si Roxie Hart në Çikago. Ajo ishte aq e suksesshme sa po e ripërsërit rolin për një vrap këtë verë.

Nuk jam i sigurt nëse Sandoval iu bashkua shfaqjes sa do të zgjaste. Duket sikur reagimi skadoval është ende aty. Unë jam më i interesuar ta shikoj atë duke konkurruar në The Traitors.

Sezoni 33 i Dancing with the Stars do të rikthehet këtë vjeshtë në ABC, Disney+ dhe Hulu.