Chelsea Handler adreson thashethemet se ajo po bashkohet me RHOBH

Klea

Chelsea Handler adreson thashethemet se ajo po bashkohet me RHOBH

Le ta pranojmë. Çdo javë të tjera, ka një thashetheme të re për bashkimin e disa të famshëmve të profilit të lartë Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Këtë javë, është Trajtuesi i Chelsea emri i të cilit është përhapur për sezonin 14. Fatmirësisht, Chelsea nuk humbi kohë duke i mbyllur këto pretendime. Ajo nuk po i bashkohet RHOBH dhe ne të gjithë mund të marrim një psherëtimë të lehtësuar.

Chelsea nuk po merr një diamant

Me disa diamante për t'u rrëmbyer, thashethemet e përhapura për sezonin 14 të RHOBH janë më të nxehta se kurrë tani. Ka pasur raporte për kthimin e fytyrave të vjetra. Kemi dëgjuar që Kyle Richards mund të largohet. Është shumë.

Thashethemet për Chelsean filluan në një blog që pretendonte se komediani “nënshkruan një marrëveshje për t'u bërë pjesë e serialit shumë popullor televiziv të realitetit”. Chelsea mori një pamje të raportit dhe e ndau atë në Instagram Story. Ajo e hodhi poshtë thashethemet me vetëm katër fjalë. Ajo thjesht i ka shkruar: “Kjo nuk është e vërtetë”.

Sigurisht, xhirimet e RHOBH ndoshta nuk do të përshtateshin gjithsesi në orarin e Chelseat. Ajo ka një turne ndërkombëtar të planifikuar këtë vit, dhe ajo pret një podcast të njohur. Plus, le të jemi të vërtetë. A mund ta imagjinoni Chelsean duke pirë pije me Erika Jayne dhe Dorit Kemsley? Thjesht nuk është një ndeshje.

Natyrisht, Chelsea nuk është personazhi i parë i famshëm që hidhet rastësisht në bisedat e transmetimit të RHOBH. Në të kaluarën, të famshëm të tjerë të famshëm që “përflitet” se do t'i bashkohen RHOBH përfshijnë Hilaria Baldwin, Tori Spelling dhe madje edhe Kris Jenner. Këto thashetheme u hodhën poshtë të gjitha po aq shpejt sa ato të Chelseat.

Së fundmi, Bette Midler përmes emrit të saj në ring, duke pretenduar se do të dëshironte të ishte në emision, pavarësisht se nuk e kishte parë kurrë. Në fund të fundit, gjasat që ndonjë A-listë të bashkohet me RHOBH është shumë e vogël. Në fakt, ne përfundojmë me njerëz si Annemarie Wiley.