Chelsea Blackwell i përgjigjet imitimit të Travis Kelce

Klea

Chelsea Blackwell i përgjigjet imitimit të Travis Kelce

Edhe pse shumë adhurues të TV realitetit kanë shijuar Sezonin 6 të Dashuria eshte e verbersuperylli i NFL Travis Kelce nuk është një prej tyre. Kampioni i 3x Super Bowl foli me vëllain e tij, Jason, në podkastin e tyre, New Heights, për serialin dhe e bëri të qartë se ai nuk është një fans. “Duhet të shikosh Love Is Blind, burrë. Është plehra më e keqe ndonjëherë. Është më keq se [my show] Duke kapur Kelcen.”

Atletja vazhdoi: “Unë dua që ju të shikoni vetëm një vajzë [Chelsea Blackwell] dhe thjesht ta dëgjosh atë… 'Mendon se jam i ngjitur? Unë jam i ngjitur? Vërtet?'” duke iu referuar bisedës së Chelsea me ish-të fejuarin Jimmy Presnell.

Pra, si u përgjigj Chelsea? Shikoni më poshtë.

Në Instagram, ylli i realitetit komentoi nën postim, duke thënë se përbuzja e Travis për shfaqjen është “lajmi më vdekjeprurës”.

“Ndjehem sikur më duhet të zvarritem nën një shkëmb në këtë pikë, sepse Travis Kelce bëri një imitim të mua.”

Chelsea shtoi më shumë, duke thënë se Travis e njeh vetëm për të sepse ajo ishte “ulërinte si një foshnjë e kthyer b*tch” në gjigantin e transmetimit. “Taylor Swift, nëse po e shikoni me të, ju lutem ndaloni.”

Jimmy, i cili ka marrë një mori reagimesh që nga fillimi i sezonit, gjithashtu komentoi, “Ooof”.

Marrëdhënia e Chelsea dhe Jimmy ishte ndër më të përfolurat gjatë gjithë sezonit. Pavarësisht ndarjes së tyre toksike gjatë episodit të fundit, Chelsea zbuloi se dyshja u përpoqën të dilnin pas përfundimit të shfaqjes, por gjërat nuk funksionuan. “Ne u takuam për disa ditë pas ndarjes”, tha Chelsea. “Dhe ishte një udhëtim që ne po përpiqeshim ta manovronim së bashku.”

Gjërat u përkeqësuan për Jimmy-n pasi Chelsea zbuloi një sekret intim se Jimmy kishte fjetur më parë me një nga miqtë e tij femra. “Ajo nuk e meritonte këtë,” tha Jimmy për mikun e tij. “Ajo nuk i pëlqente ta dëgjonte… njëri prej tyre është me të vërtetë i inatosur me mua që e përmenda atë.”

Transmetoni “Love Is Blind” sezonet 1-6 në Netflix.