Charles Barkley i drejtohet Larsa Pippen, Marcus Jordan

Klea

Charles Barkley i drejtohet Larsa Pippen, Marcus Jordan

Nuk janë vetëm fansat në Bravoverse që kanë diçka për të thënë Larsa Pippen marrëdhënie me Marcus Jordan.

Charles Barkley, një legjendë e NBA-së, u shfaq në podkastin e Shannon Sharpe, Club Shay Shay, për të diskutuar shumë tema të nxehta, duke përfshirë yllin e The Real Housewives of Miami dhe të dashurin e saj. Sipas ish-lojtarit të 76ers, ai nuk është një fans i lidhjes së tyre dhe ne jemi këtu për t'ju treguar pse.

Charles e quan marrëdhënien e Larsës dhe Marcus “të çrregullt”…

Në rast se keni nevojë për një rifreskim të shpejtë, ish-burri i Larsës, Scottie Pippen, luante basketboll me babanë e Marcus, Michael Jordan. Ky emër duhet të bjerë një zile. Ai është vetëm më i miri që liga ka parë ndonjëherë.

Gjithsesi, Charles komentoi jetën e dashurisë së Larsës me Marcus dhe tha se nuk po e ndjen aspak.

“Ndihem keq për Michael; Ndihem keq për Scottie, “i tha ai Shannon. “Kjo është kaq e çrregullt. Nuk më pëlqen rrëmuja, sepse kur është e çrregullt, të gjithë kanë një mendim për të. Dhe e dini, interneti nuk është një vend për rrëmujë.”

Charles foli edhe për fëmijët e përfshirë në këtë situatë. “Njerëzit janë të këqij,” tha ai. “Ndihem keq për të gjithë të përfshirët.”

“Unë thjesht e urrej rrëmujën dhe është vërtet e çrregullt. Dhe nuk ka fitues; ka vetëm humbës.”

Marcus dhe Larsa janë ende në një lidhje?

Edhe pse Shannon dhe Charles kishin shumë për të thënë për marrëdhënien e Marcus dhe Larsa, është ende e paqartë nëse ata janë bashkë tani apo jo. Pas paraqitjes së çiftit në “The Traitors” të Peacock, ata u përfshinë në një luftë të shkurtër në rrjetet sociale, duke mos ndjekur njëri-tjetrin dhe duke bërë postime të dyshimta.

Menjëherë pas kësaj, ata u ringjallën, për t'u ndarë përsëri.

Sot, fansat kanë mbetur të pyesin se ku qëndron dyshja pasi paparacët i panë ata duke u rehatuar në plazhin e Miami në prill.

Sipas një burimi të njohur me situatën e tyre, Marcus dhe Larsa nuk janë një çift zyrtar. Megjithatë, ata po i marrin gjërat ngadalë si miq para se të vendosin nëse duan të ecin përpara si një çift romantik.

Shpresojmë, ne do ta shohim këtë lojë gjatë sezonit të ardhshëm të RHOM. Ndërkohë, kap stinët 1 deri në 6 në Peacock.