Charity Lawson 'Confused' nga Dancing with the Stars Përgjigje për Natën e Përbindëshit

Klea

Charity Lawson ‘Confused’ nga Dancing with the Stars Përgjigje për Natën e Përbindëshit

Ylli i Bachelorette Charity Lawson është konkurrues. Dhe ajo është gjithashtu një perfeksioniste. Ajo i ka të dyja tiparet e personalitetit në shfaqje të plotë ndërsa konkurronte në sezonin 32 të Duke kërcyer me yjet.

Charity dhe partneri Artem Chigvintsev shprehën pakënaqësi me rezultatet e gjyqtarëve. Pas Javës Disney, Charity donte reagime specifike nga gjyqtarët në mënyrë që ajo të mund të përmirësohej. Në vend të kësaj, ajo do të merrte komente pozitive, por rezultate më të ulëta se sa donte.

Gjatë natës më të paharrueshme të vitit, kërcimi bashkëkohor i Charity me Artem-in i shënoi asaj 10-shen e parë të sezonit 32. Ajo e meritoi atë për punën e saj në palestrën e xhunglës dhe rënien e besimit të saj.

Charity ka një kockë për të zgjedhur me gjyqtarët

(Disney/Eric McCandless)

Charity dhe Artem performuan një zhurmë për këngën, Skeleton Sam, në Monster Night. “Isha mirënjohës për reagimet. Unë e kam kërkuar këtë për disa javë, kështu që më në fund kam diçka për të ecur përpara”, tha Charity për US Weekly.

Por Charity mbeti “pak i hutuar” nga të gjitha komentet e gjyqtarëve. Gjykatësja Carrie Ann Inaba deklaroi se këmbët e Charity mund të ishin më të sakta. Derek Hough komentoi se Charity mund të përdorte disa nga “fuqinë dhe sulmin” e konkurrentit të saj Lele Pons.

Gjyqtari i ftuar, Niecy Nash-Betts, përmendi se rrëshqitja e çiftit nën këmbë dukej “e çuditshme”. Skeletet e kërcimit morën 35 nga 40 pikë nga gjyqtarët. “Çdo reagim është reagim i mirë për mua si një balerin që po përpiqet të rritet,” tha Charity.

Pas Monster-thon, ku çiftet garuan në një maratonë kërcimi për pikë shtesë, Charity dhe Artem e mbyllën natën në vendin e katërt, me një rezultat total prej 38 pikësh.

Charity është mbështetur tek i fejuari i saj, Dotun Olubeko, gjatë konkursit rraskapitës DWTS. “Kjo është shumë e vështirë dhe ndihem sikur nëse ai nuk do të ishte këtu, dua të them, prapë do të isha mirë, por thjesht do të kishte qenë shumë më stresues për ne, mua dhe mendërisht,” shpjegoi Charity.

“Ai është si një mbështetje shtesë e shtuar për mua, thjesht më ndihmon me gjëra të vogla, e dini, “Si mund t’ju ndihmoj sonte?” ose, ‘A mund të bëj një detyrë për ju?’ Koha është e çmuar dhe unë jam në prova dhe përpiqem t’i kushtoj jetën time kësaj”, ka thënë ajo. “Pra, po, ai është një engjëll.”

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+.