Chanel Ayan konfirmon se kur do të shfaqet premiera e sezonit 2 të "Shtëpiakeve të vërteta" të Dubait

Klea

Chanel Ayan konfirmon se kur do të shfaqet premiera e sezonit 2 të “Shtëpiakeve të vërteta” të Dubait

Duket si përgjithmonë që atëherë Amvisat e vërteta të Dubait debutoi sezonin e tij të parë. Epo, kjo mund të jetë sepse u shfaq premierë në verën e vitit 2022. Pra, çfarë dimë për sezonin 2? Ne e dimë që Nina Ali ishte një shtëpiake e vetme. Pra, një amvise e re e quajtur Taleen Marie i është shtuar kastit për të tronditur gjërat. Dhe tani, ylli kryesor i shfaqjes, Chanel Ayanka dhënë disa lajme të mirëseardhura për fansat.

Sezoni 2 i RHODubai po vjen këtë verë

Chanel hyri në X (i njohur më parë si Twitter) dhe ndau disa lajme të mira. “Ne do të kthehemi në qershor tani për tani që është në periudhën e ftohtë, kemi një shfaqje të mrekullueshme, është argëtim, moda sigurisht nga unë dhe drama dhe tradhtitë askush nga ju nuk është gati #rhodubai #ayanbeauty,” shkroi Chanel.

Fansat e emisionit komentuan për të ndarë mendimet e tyre. “Po! Mezi pres periudhën. Pika”, ka shkruar një përdorues. Një tjetër shprehu zhgënjimin për pritjen e gjatë. “Qershor!! Shumë e gjatë”, ka komentuar ndjekësi.

Një përdorues i tretë shkroi, “Dhe unë do të ulem dhe do t’ju shikoj dhe do t’ju brohoras për shkak të Skuadrës Ayan. Mezi pres t’ju shikoj duke i shërbyer pamjes, sepse ndjenja juaj e modës është e pakrahasueshme. Të dua Ayan. #RHODubai.”

Së fundi, një fans shprehu shqetësimet e tyre për të ardhmen e RHODubai. “@Andy vërtet nuk po përpiqeni t’i jepni Dubait një shans për të lulëzuar. Kanë kaluar dy vjet që kur e pamë për herë të fundit dhe ju prisni që njerëzit të kenë ende të njëjtin interes. RIP për këtë shfaqje.”

Ndërkohë, Caroline Brooks ka ngacmuar se çfarë mund të presin fansat nga sezoni 2 i shfaqjes. Dhe tingëllon epike. “Meqenëse do të jetë një sezon i dytë, do të jetë historik.” Caroline shtoi, “Drama është HOT, miqësitë ndryshuan në mënyrë drastike dhe moda dhe argëtimi janë të nivelit të lartë #RHODubai nuk u ndal. Koha për t’u treguar të gjithëve pse Dubai është qyteti më përrallor në botë.”

Ju mund të kapni The Real Housewives of Dubai në qershor 2024.