Çfarë tregon Bravo që duhet ta shikoni nga kasaforta në Peacock

Klea

Çfarë tregon Bravo që duhet ta shikoni nga kasaforta në Peacock

Gjate viteve, Bravo ka pasur shumë mrekulli, shumica e të cilave kanë rënë në kasafortë, për t'u parë më kurrë. Por Palluashërbimi i transmetimit të NBC, është gati të hapë portat.

Me BravoCon të ndërprerë për një vit, fansat kanë nevojë për një takim. Midis ekskluziviteteve të humbura të Real Housewives dhe disa serialeve që fituan vetëm një sezon, fansat do të jenë në gjendje të kapin gjithçka që mund të kenë humbur.

Më 15 prill, Peacock po lëshon Kraken, i njohur si hapja e “Bravo Vault”. Pra, çfarë do të shikoni së pari?

Nga kasaforta Bravo në Peacock: Shahs of Sunset

Gjatë karantinës, i ndoqa të nëntë sezonet e Shahs of Sunset dhe nuk u zhgënjeva. Në fakt isha i zemëruar që Bravo kishte vendosur t'i jepte fund garës së tyre sepse shfaqja ishte gjithçka.

Seriali pasoi rreth gjashtë miq persiano-amerikanë që u rritën në Beverly Hills. Të gjithë ata kanë jetë dhe karrierë jashtëzakonisht aktive. Emisioni theksoi rëndësinë e familjes dhe traditave. Po, grupi festoi, por tregoi edhe një anë kulturore që nuk ishte parë ende në Bravo.

Shfaqja nuk ishte kurrë e mërzitshme, me personazhe si Reza Farahan dhe MJ Javid. Miqësia e tyre ishte një histori e madhe gjatë gjithë sezoneve. Dhe fansat shikuan teksa po përballeshin me një përplasje të madhe. Seriali ishte i lehtë për t'u parë dhe gjithmonë më linte të dëshiroja të shikoja vetëm një episod më shumë.

Amvisat e vërteta të DC

Me vetëm një sezon nën brezin e saj, The Real Housewives of DC u sigurua që të mbushte çdo pjesë të dramës në shfaqje. Ky nuk ishte thjesht një qytet tjetër dhe një grup tjetër amvisash. Ky ishte një spektakël me qendër në kryeqytetin tonë, me gra që donin të ishin pjesë e ndryshimit brenda vendit tonë. Por ndoshta drama më e madhe e kapur ndonjëherë në një ekskluzivitet Real Housewives ka ndodhur këtu.

Michaele dhe Tareq Salahi rrëzuan një darkë në Shtëpinë e Bardhë për nder të Kryeministrit të Indisë. Madje ata kanë bërë një foto me Joe Biden. Ishte një shkelje e tillë e sigurisë dhe një skandal i tillë sa Bravo nuk dinte si ta trajtonte dhe e anuloi serialin. Pra, nëse do të shikoni ndonjë gjë nga kasaforta, shikoni këtë. Uncle Sam dëshiron që ju të shikoni Real Housewives of DC.

Mos u vononi për dasmën

Përpara se të kishte probleme në parajsë, Kim Zolciak dhe Kroy Biermann kishin shfaqjen e tyre për planifikimin e dasmës së tyre. Dhe ishte E MADHE. Duke lënë mënjanë faktin që Kim e dëboi nënën e saj nga dasma e saj, kishte shumë më tepër për të shpaketuar. Në vitin 2012, Kim kishte ende pjesën më të madhe të fytyrës së saj origjinale dhe ishte deri në gjunjë në planifikimin e ceremonisë më të madhe që Buckhead kishte parë ndonjëherë.

Seriali i realitetit i vitit 2011 ndoqi Kim dhe Kroy për dy muaj përpara se të thoshin, “Unë po”. Por Kim nuk ishte vetëm. Fansat e panë të punësonte Colin Cowie, një planifikues dasmash të famshëm, për t'u siguruar që ngjarja të shkonte pa probleme në shtëpinë e saj shumë milionëshe. Natyrisht, kishte disa pengesa të mëdha gjatë rrugës. Por do të jetë kënaqësi të rishikoni serialin dhe të mbani mend se çifti dikur ishte i dashuruar.

Disa dashuri të tjera të humbura prej kohësh të Bravo do të hiqen nga faji dhe përfshijnë Married to Medicine: Los Angeles, Tabatha Takes Over, Blood, Sweat & Heels, Thicker Than Water dhe NYC Prep.

A ju kujtohet Tabatha Coffey? Ajo ishte parukierja e rreptë angleze që fjalë për fjalë më bëri çdo fije floku në kokë të ngrihej nga frika kur e shikoja. Tabatha, e cila luajti në sezonin 1 të Shear Genius, ishte e njohur për gjuhën e saj të mprehtë. Ky serial e pa atë të merrte sallonet me vështirësi dhe t'i rrahë ato në formë.

Nuk mund të gënjej për këtë rikthim të radhës. NYC Prep ishte i varur dhe më ktheu menjëherë në ditët e mia të shkollës (publike). Jetët e privilegjuara të turmës së Upper East Side u shfaqën plotësisht në këtë seri jetëshkurtër. NYC Prep na pengoi kur u shfaq premierë në 2009, por zgjati vetëm një sezon. Mes blerjeve, takimeve dhe studimit, të gjithë donim të ishim këta fëmijë.