Çfarë thanë amvise të tjera për ndarjen e Dorit dhe PK Kemsley

Klea

Çfarë thanë amvise të tjera për ndarjen e Dorit dhe PK Kemsley

Pas disa muajsh dëgjim për ndarjen e Kyle Richards dhe Mauricio Umansky, një tjetër Amvise të vërteta të Beverly Hills martesa është nën mikroskop. Dorit Kemsley dhe burri PK Kemsley janë yjet e fundit të RHOBH që përballen me thashethemet për ndarje. Në këtë kohë, Dorit dhe PK mohojnë se po e quajnë dorëheqjen. Megjithatë, ata kanë pranuar se kanë kaluar një problem të vështirë. Duke marrë parasysh problemet tatimore, grabitjen dhe BDI-në e PK-së, kjo ka kuptim.

Sapo thashethemet filluan me shpejtësi, yjet nga RHOBH dhe shfaqjet e tjera të Real Housewives filluan natyrshëm të peshojnë. Mes premierës së sezonit 13 dhe BravoCon, ka pasur shumë mundësi për ta për ta bërë këtë. Çfarë kanë thënë yjet e Dorit dhe PK-së në Bravo për të gjitha këto spekulime të ndarjes?

Kyle Richards

(Foto nga Trae Patton/Bravo përmes Getty Images)

Kur një telefonues tregoi ndarjen e Dorit dhe PK-së gjatë paraqitjes së saj Watch What Happens Live, Kyle vazhdimisht theksoi tronditjen e saj. Telefonuesi pyeti për historinë, e cila pretendonte se PK jetonte në një hotel.

Fjalë për fjalë duke gulçuar në pyetjen, Kyle u përgjigj: “Nuk e kam parë, nuk e kam parë, nuk e kam parë këtë.” Kur ajo e pyeti Andy Cohen se çfarë dinte, prezantuesi i WWHL tha: “Kam dëgjuar diçka për atë thashetheme, por pyesja veten nëse e kishit dëgjuar më parë sot.” Kyle vazhdoi të këmbëngulte se nuk kishte dëgjuar asgjë të tillë.

Pavarësisht nëse ajo ishte vërtet kaq e befasuar nga lajmi, Kyle padyshim mund ta tregonte. Kohët e fundit, Dorit vlerësoi mbështetjen e Kyle në mes të problemeve të tyre përkatëse, shumë publike martesore.

Garcelle Beauvais

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Thashethemet fituan më shumë tërheqje vetëm në kohën kur Garcelle Beauvais u shfaq në WWHL javën e ardhshme. Natyrisht, Garcelle-s iu kërkua të komentojë edhe për ndarjen e Dorit dhe PK-së. Garcelle i tha Andy Cohen se, ashtu si Kyle, ajo do të jetë “e tronditur dhe e trishtuar” nëse Dorit dhe PK heqin dorë. Aktorja e The Spider-Man: Homecoming shtoi: “E njoh Doritin, nëse është e vërtetë, ajo do të jetë e shkatërruar. Është e vështirë.”

Gjyqtari Tamra

(Foto nga Jon Kopaloff/Getty Images)

Tamra Judge i jep gjithmonë dy cent për miqtë e saj Real Housewives nëpërmjet Two T’s in a Pod, podkasti që ajo bashkë-pret me Teddi Mellencamp. Në një episod të fundit, Tamra kritikoi deklaratën e Dorit dhe PK-së.

Si fillim, ylli i Real Housewives of Orange County e quajti kohën “shumë të dyshimtë”, duke pasur parasysh se ishte e njëjta natë në premierën e sezonit 13 të RHOBH. Tamra vazhdoi duke thënë: “Është kaq e çuditshme që ata dhanë një deklaratë kaq shpejt.” Ajo shtoi, “Të gjitha lajmet e rreme të frikshme që dalin atje për mua, unë kurrë – rrallë do të shkoj, ‘do të bëj një deklaratë’. Por çfarëdo.”

Sutton Stracke

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Në një moment gjatë premierës së sezonit 13, Sutton Stracke tha se PK u përfol se ishte me një grua tjetër kur ai mori BDI-në e tij. Në dritën e spekulimeve të fundit, ajo u pyet për atë koment nga Access Hollywood.

Sutton këmbënguli se ajo nuk di asgjë me siguri, duke përsëritur, “Unë thjesht po përsërisja një thashethem”. Ajo shtoi: “Nuk thashë nëse ishte e vërtetë apo jo. Thjesht thashë, ‘Kjo është ajo që dëgjova’.” Duhet të pyesim veten, çfarë thashetheme të tjera do të derdhë Sutton në lidhje me ndarjen e Dorit dhe PK?

Erika Jayne

Erika
(Foto nga Kevin Winter/Getty Images për iHeartRadio)

Erika Jayne, e cila parashikoi në mënyrë famëkeqe ndarjen e Dorit dhe PK, foli për këtë në No Filter me Zack Peter. Shoëmeni i vetëshpallur e quajti përshtypjen e Dorit për të si “të lëndueshme”. Megjithatë, Erika pretendon se do të jetë plotësisht më e butë me Kyle dhe Dorit gjatë kohëve të tyre të vështira. Pavarësisht se u ndjenë se ishin shumë të ashpër gjatë ndarjes së saj nga Tom Girardi. “Ka pasur momente që kam dashur të sulmoj, por nuk mund ta bëj”, tha ajo. Do ta besojmë kur ta shohim.

Erika këmbëngul se do t’i dëgjojë Dorit dhe Kyle. Ajo planifikon t’u thotë: “Unë jam shoqja juaj, ju do të më thoni atë që dëshironi që unë të di… dhe thjesht dijeni që unë jam këtu për t’ju mbështetur, çfarëdo zgjedhje që bëni. Pavarësisht nëse mbetesh i martuar apo jo, çfarëdo që po kaloni.” Ka tension mes saj dhe Erikës tashmë, kështu që do të shohim nëse Dorit vërtet i beson asaj për PK-në.