Katt Williams

Klea

Çfarë tha Katt Williams për Cedric Argëtuesin, Steve Harvey dhe Rickey Smiley?

Çfarë tha Katt Williams për Cedric Argëtuesin, Steve Harvey dhe Rickey Smiley?

Komediani, Katt Williamsvuri në shënjestër artistët e tjerë, Cedric the Entertainer, Steve Harvey dhe Rickey Smiley, gjatë një paraqitje të fundit në podcast-in e Shannon Sharpe.

Katt Williams

Katt Williams52 vjeç, filloi ngritjen e tij në famë kur luajti në filmin “Friday After Next” me Ice Cube, Mike Epps, John Witherspoon, Terry Crews dhe Rickey Smiley.

Katt Williams

Ai përjetoi një fëmijëri të vështirë dhe u emancipua nga prindërit në moshën 13-vjeçare. Ai udhëtoi me autostop në Florida, ku punoi si shitës ambulante përpara se të bënte turne me një karnaval si barkë.

Williams filloi karrierën e tij në komedi pasi u transferua në Los Anxhelos në 1999. Ai interpretoi në klube si The Improv dhe Ice House. Ai mori pushimin e tij në “Friday After Next”, i cili hapi derën për mundësi më të mëdha.

Katt Williams

Komedinë e tij të parë speciale, “Let a Playa Play” u transmetua në 2006, e ndjekur nga speciale e HBO, “The Pimp Chronicles Part 1”. Ai vazhdoi të luajë në shumë projekte filmike dhe televizive dhe u shfaq në komedinë speciale të Netflix, “World War lll”.

Williams goditi përsëri në Rickey SmileyPretendimi i kaluar i tij se ai supozohej të luante si Money Mike, Williams’ rol në “Friday After Next”, gjatë një paraqitje në podcast “Club Shay Shay”.

Katt Williams

Buzëqeshje luajti Santa Clause në lëvizje.

Williams filloi – “Ky njeri ju tha se kishte Katt Williams’ rol. Ai do të ishte Money Mike, dhe Katt Williams do të bëhej Santa Claus.”

“Ne bëmë një audicion në Los Angeles. Isha në audicionin nr. 201. Dyqind humoristë të zinj morën audicionin për rolin e Money Mike me mua. Ju po thoni që ne të gjithë 201 ishim në audicion, dhe ju e kishit tashmë rolin dhe e kishit xhiruar tashmë rolin në katër ditë?”

Katt Williams

Williams përcaktoi që në të gjitha projektet në vazhdim, ai do të punonte vetëm së bashku Buzëqeshje nëse Smiley’s roli i kërkonte të vishte një fustan.

Katt Williams

Në filmin e tyre të radhës së bashku, “E diela e parë”, Buzëqeshje veshi një fustan.

Ai shpjegoi – “Tani, çfarë ishte Rickey Smileyfilmi i radhës? Ishte ‘E diela e Parë’? A kishte veshur një fustan në të? Vë bast se ai e bëri. Është në kontratën time.”

“Kjo është ku ai është një aktor i besueshëm. Ai dhe Tyler Perry nuk mund të luajnë një njeri për të shpëtuar jetën e tyre. Ata luajnë femra të mira.”

Katt Williams

Williams të krahasuar Buzëqeshje, Steve Harvey dhe Cedric Argëtuesi grup i thurur ngushtë në një klikë, më vonë në podcast.

“Për 30 vjet, ata janë një grup. Këta nuk janë tre djem të rastësishëm,” tha ai. “Të gjithë këta tipa janë të ndërthurur dhe ndajnë sekrete, dhe kjo është epoka e së vërtetës.”

Katt Williams

Ai gjithashtu akuzoi Cedrik për të hequr “shakanë më të mirë” të tij dhe Harvey për vjedhjen e konceptit të “The Steve Harvey Show” nga komediani Mark Curry.

Dëgjuesit e tronditur dolën në rrjetet sociale për të duartrokitur Williams për çiltërsinë e tij, me një person që shkruan – “Më pëlqen se si Shannon e lejoi të thoshte mendimin e tij. Përmbajtje e jashtëzakonshme! Katt foli me bindje!”

Katt Williams

Një person tjetër thirri – “Kaq i sinqertë, dashuri Katt Williamsthuaj të vërtetën tënde.”

Një i tretë tha – “Katt shkoi plotësisht në modalitetin e Tokës së Djegur… ky i fundit ka shumë pupla!!”

Katt Williams

Shtypni luajtjen më poshtë.