Çfarë shpresojmë të shohim në Spin Off Rregullat e Vanderpump

Klea

Çfarë shpresojmë të shohim në Spin Off Rregullat e Vanderpump

Këtë e ka zbuluar së fundmi Bravo Rregullat e Vanderpompës ishte planifikuar të përfundonte pas sezonit 10. Megjithatë, Scandoval e shpëtoi ditën. Me një sezon të ri që po xhirohet aktualisht, shikuesit kanë vendosur të kthejnë interesin e tyre në lajmet spin off të VPR që rrjeti ka rënë së fundmi. Një bashkëpunim i ri mund të nënkuptojë çdo gjë për serialin e dashur, duke përfshirë, por pa u kufizuar në rikthimin e OG-ve, anëtarët e kastit të liruar, madje edhe një seri për fëmijët e Vanderpump. Këtu është ajo që ne shpresojmë të shohim më shumë në spin off Rregullat e Vanderpump.

Ata janë kthyer…

Pas disa sezonesh vlerësimesh të dobëta, Bravo donte të dilte me diçka të freskët. Pa dyshim, do të ishte mirë nëse spin off-i do të përqendrohej në disa anëtarë themelues origjinal, duke përfshirë Stassi Schroeder, Kristen Doute dhe Jax Taylor. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk ishte më i bukuri i njerëzve, ata me siguri ia dolën mbanë kur bëhej fjalë për dramatikën. Do të ishte mirë të shihje bandën e vjetër të kthehet në kontakt dhe të kujtojë kohët e vjetra në rrugicën SUR.

Gjatë sezoneve të hershme, Vanderpump Rules ishte tërheqëse. Mes takimit incestual dhe grindjeve se kush me kë flinte, ishte e vështirë të shkëputeshe nga televizori. Kishte disa momente skandaloze mes OG-ve, duke përfshirë Stassi-n që goditi Kristen-in, Jax-i duke fjetur me të gjithë, madje edhe një këngë tërheqëse nga Scheana Shay. Të thuash që OG-të ishin “të mira sa ari” do të ishte nënvlerësimi i shekullit.

Kush është regjistruar?

Lala Kent zbuloi përmes Amazon Live se spiunimi i Vanderpump Rules “po ndodh plotësisht”. Ylli ndau: “Unë mendoj se ata fillojnë [filming] këtë javë. Është kaq e çuditshme që ata kanë një shfaqje, dhe ata nuk janë në emisionin tonë. Dhe tani për tani, ne nuk jemi në emisionin e tyre. Ne jemi të gjithë miqtë më të mirë dhe duhet të xhirojmë një shfaqje së bashku.”

Kristen dhe i dashuri i saj, Luke Broderick, gjithashtu thuhet se kanë nënshkruar një kontratë. Nuk është për t’u habitur që Kristen është rikthyer pasi ajo luajti një rol të madh në Scandoval, edhe pse rrjeti e skuqi atë për komentet e saj raciste për Faith Stowers.

Bachelor’s Jasmine Goode mund të bashkohet gjithashtu me spin off-in e Vanderpump Rules, pasi ajo ka punuar në SUR para pandemisë. Gjatë kohës që shpërndante qofte djathi dhie, ajo u afrua mjaft me disa nga aktorët dhe mund të bënte një shtesë të përsosur për spin off-in.

Rregullat e Vanderpump 2.0

Shumë nga OG-të këmbyen barten me shishe për fëmijë. Spin off-i do të shfaqë grupin e miqve të Hollivudit perëndimor teksa ata lundrojnë në jetën e tyre si prindër. Ndihet shumë si Full House, por fansat janë këtu për të. Kush nuk dëshiron ta shohë Jax-in duke e kthyer kokën mbi ndërrimin e pelenës?

Fansat e podcast-it të Schena, Scheananigans, do të jenë të lumtur të dëgjojnë se gjithashtu do t’i bashkohen serialit të ri, bashkë-prezantuesja, Janet Caperna dhe bashkëshorti i saj, Jason Caperna. Një nga skenat e para u filmua në korrik 2023 në ditëlindjen e Janet. Së bashku për disa tortë dhe akullore ishin Jax, Brittany Cartwright, Kristen dhe Luke.

Janet po pret gjithashtu një fëmijë të Falënderimeve, i cili do të ndihmojë kur kasti dëshiron të ketë takime. Fotot e sonogramit të Xhenetit ishin gjithashtu objekt bisede disa muaj më parë pasi disa foto u panë në frigoriferin e Ariana Madix.

Ish-Miss SHBA, Nia Sanchez dhe i dashuri i saj, Daniel Booko, do të bëjnë debutimin e tyre në TV realitet së bashku me binjakët e tyre. Çifti i martuar dhe agjentët e pasurive të paluajtshme Michelle Lally dhe Jesse Lally janë kapur gjithashtu duke filmuar me vajzën e tyre trevjeçare. Grupi i fytyrave të vjetra dhe të reja me siguri do të ketë shumë pelena për t’u kujdesur mes tyre, por ndoshta Lisa Vanderpump do të ndërhyjë si dado.

Jo gjithçka rreth Jax-it

Së bashku me Kristen, Jax dhe gruaja e tij, Brittany, janë të vetmit OG që janë angazhuar në spin off. Dhe ndërsa ne kënaqemi duke parë Brittany dhe dashurinë e saj për djathin e birrës, fansat nuk duan vetëm të shohin një shfaqje të përqendruar rreth Jax. Më pak të harrojmë, Jax ishte një zuzar i madh, i cili në fakt u pushua nga rrjeti për komente të pandjeshme. Nuk mund të supozojmë se ai ka kthyer një fletë të re dhe ka ndryshuar mënyra.

Do të ishte mirë të shihje që Britanny të ketë më shumë fjalë në marrëdhënien e tyre. Kur shikuesit e panë çiftin për herë të fundit, Jax po derdhej me derën e hapur dhe po sillej si një burrë i shëmtuar. Ndoshta Britanny e ka rrahur atë në formë. Sido që të jetë, do të ishte humor të shikoje Brittany-n të përpiqet të zbusë kafshën që është Jax.