Çfarë shpresojmë të shohim në amvisat e vërteta të sezonit 8 të Potomac

Klea

Çfarë shpresojmë të shohim në amvisat e vërteta të sezonit 8 të Potomac

Amvise të vërteta të Potomac Sezoni 8 do të shfaqet premierë në Bravo të dielën, më 5 nëntor dhe fansat kanë pritur me frymë të lodhur sezonin e ri të shumëpritur. Sezoni 7 përfundoi me shumë gjak të keq pasi disa nga zonjat e Potomac nuk arritën të arrinin një zgjidhje në ribashkim. Duke marrë parasysh se po e fillojmë këtë sezon me grindje të shumta ende në lojë, sigurisht që do të jetë një për librat e historisë Bravo.

Ndërsa presim premierën, le të fantazojmë për sezonin e ardhshëm. Këtu është gjithçka që shpresojmë të shohim në Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac.

Rezoluta e Chris Bassett

Heidi Gutman/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Në sezonin 7, Gizelle Bryant shkaktoi mjaft zhurmë pasi e quajti burrin e Candiace Dillard Bassett, Chris Bassett, një “lidhje të poshtër”. 53-vjeçarja zbuloi se Chris e bëri atë të pakëndshme në ribashkimin e sezonit 6 duke e çuar në një dhomë private për të diskutuar rreth Candiace.

Pretendimi e mërziti Candiace, e cila mendoi se Gizelle po përpiqej të thoshte se burri i saj i bënte gratë të pakëndshme. Pretendimi pasoi një thashetheme të ngjashme të bërë më herët atë sezon nga Ashley Darby. Ashley i tregoi Candiace se shoqja e saj Deborah Williams tha se Chris ishte flirtues ndaj saj gjatë një nate jashtë. Megjithatë, shfaqja më vonë tregoi pamjet e supozuar të “shkëmbimit të flirteve”, duke dëshmuar se Chris nuk veproi jashtë linjës.

Çifti ishte padyshim në mbrojtje në ribashkim. Ka shkaktuar shumë tension në grup dhe duket se përçarja është e vazhdueshme. Në një intervistë të marsit 2023 me Page Six, Candiace iu referua Gizelle si “një demon” dhe akuzoi yllin e Bravo se nuk kishte ndjenja. “Nuk mund të presësh njerëzim vetëm nga një gur,” i tha ajo gazetës. “Shkëmbinjtë nuk kanë ndjenja.”

Ne po presim shumë më tepër dramë mes këtyre dyve në sezonin 8 dhe shpresojmë të kemi më shumë qartësi mbi situatën.

Më shumë rreth Juan dhe Robyn

Paul Morigi/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images

Thashethemet e mashtrimit gjithmonë duket se ndjekin Juan dhe Robyn Dixon, dhe sezoni 7 nuk ishte përjashtim. Robyn fillimisht hodhi poshtë thashethemet, por më vonë u pastrua në një episod të podcast-it të saj, Reasonably Shady, në janar 2023, duke pranuar se Juan shkëmbeu disa mesazhe direkte me një grua nga Kanadaja gjatë pandemisë COVID-19.

“Ajo që do të them është, po, Juan ishte një idiot dhe komunikonte me këtë grua në Instagram,” tha ajo në episod. “Ata nuk u takuan. Ai nuk e ka fluturuar askund dhe ka një arsye pse emri i tij është në faturën e hotelit.”

Nëna e dy fëmijëve më vonë zbuloi pse emri i Juan ishte në faturën e hotelit ku gruaja qëndroi në një episod të shkurtit 2023 të Watch What Happens Live. Robyn shpjegoi se gruaja në fjalë fluturoi për në Maryland për të vizituar të dashurin e saj, i cili luante për Baltimore Ravens.

Sipas Robyn, gruaja humbi portofolin e saj në transport dhe nuk mund të paguante hotelin e saj, kështu që ajo iu drejtua Juan, i cili mbuloi shpenzimet. Gjithçka që mund të themi është ???? Çfarë? Pse nuk do t’i mbulonte shpenzimet i dashuri i saj Baltimore Ravens? HUH? Pse Juan do të paguante dhomën e hotelit të një gruaje me të cilën kishte folur vetëm në Instagram? Ne nuk po e blejmë plotësisht historinë e Juan dhe na duhen më shumë detaje në Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac.

Era e vajzave beqare të Ashley

Santiago Felipe/Getty Images

Jemi shumë të entuziazmuar për të parë më shumë beqare Ashley në sezonin 8. Në sezonin 7, Ashley u nda nga ish-bashkëshorti i saj, Michael Darby, por pjesa më e madhe e sezonit ende rrotullohej rreth marrëdhënies së tyre.

Shpresojmë ta shohim Ashley-n duke jetuar jetën e saj më të mirë beqare në sezonin 8. Ne duam ta shohim atë të shkojë në disa takime, të puthë disa tipa të nxehtë dhe të shijojë lirinë e saj të sapogjetur! Ajo e meriton.

Me shume qejf

Larry French/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images

Sezoni 7 i Potomac ishte disi intensiv. Mes thashethemeve për tradhti dhe pijeve që hidheshin, ne u ndjemë pak të lodhur deri në fund të sezonit. Ne duam që zonjat të argëtohen më shumë në Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac. Le të sjellim argumente të vogla rreth etikës dhe veshjeve me një rresht. Ne jemi të rraskapitur.