Çfarë po bën tani Jake Foulger i Below Deck?

Klea

Çfarë po bën tani Jake Foulger i Below Deck?

Jake Foulger bëri mjaft spërkatje Poshtë kuvertës Sezoni 9. Pas një nate me gaz, ai dhe Fraser Olender guxuan të putheshin, por Jake gjithashtu pati një shëtitje me varkë me Rayna Lindsey, gjë që i komplikoi gjërat në bord. Fatmirësisht, këta të tre e zgjidhën atë dhe shkuan përpara, duke e bërë të gjithë ujë nën kuvertën e urës së tyre. Gjithashtu gjatë sezonit të Jake-t, ne mësuam për të fejuarën e tij të atëhershme, Paris Field, e cila në një kthesë jotronditëse (për mua), sapo u shfaq në sezonin 11, gati për të marrë pozicionin e braktisur të Cat Baugh.

Nga sa mund të kujtoj, Jake dhe Paris patën një histori interesante. Siç shpjegoi ai për ekipin e tij të jashtëm, “Ajo është e fejuara ime, por nuk është e dashura ime. Unë nuk jam monogame, zemër!” Për t'u shpjeguar, sepse ykes, Jake vuri në dukje se kjo ishte thjesht një gjë platonike. “Ajo është shoqja ime. Ajo ka nevojë për një pasaportë britanike, “tha ai.

Pra, çfarë ndodhi midis Jake dhe Paris? Dhe ku është Jake tani? Kam marrë çajin tuaj pak më poshtë.

Jake nuk është më i fejuar me Parisin

Sapo pamë ekuipazhin e Sezonit 11 duke pushuar një natë shumë të nevojshme në një restorant aty pranë. Gjatë kësaj darke, Paris bëri paraqitjen e saj të parë. Kur Fraser pa se kush ishte, ai u ngrit dhe e përshëndeti ngrohtësisht. Ndërsa përqafonte zierjen e tij të re, ai bërtiti “Nuk mund ta besoj që je ti!”

Edhe pse ishte shumë e qartë se Fraser kishte kujtuar se kush ishte ajo, ajo përsëri shpjegoi “Ne u takuam në telefon, si vite më parë.” Më pas u luajt një rikthim i sezonit 9, duke treguar Fraser dhe Jake Facetiming Paris. Thënë kështu, e fejuara e atëhershme e Jake u bë ish e fejuara e tij menjëherë pas përfundimit të xhirimeve, pasi Paris i dha fund fejesës së tyre.

Ai vendos shëndetin e tij mendor në radhë të parë

Kur Jake nuk mori pjesë në ribashkimin e sezonit 9, ngriti disa pyetje. Megjithatë, Jake mori në tregimet e tij tashmë të skaduara në Instagram për këtë çështje. Këtu, ai organizoi një seancë të vogël pyetjesh dhe përgjigjesh, duke shpjeguar mungesën e tij. Në thelb, jeta i kishte “thyer trurin”, kështu që ai duhej të kalonte një kohë.

Më pas ai zbuloi se në fakt kishte pasur shumë stresorë, si para ashtu edhe pas xhirimeve. Për shkak të kësaj, ai kishte vendosur se i duhej hapësirë ​​për ta ndihmuar të luftonte demonët e tij. Që atëherë, Jake ka qenë një mbështetës i zjarrtë i të gjitha gjërave të shëndetit mendor. Në Instagramin e tij, ai shpesh poston për rrugëtimin e tij, ndërsa inkurajon edhe ndjekësit e tij në krah.

Personazhi i egër që ne të gjithë e dashuruam në BD është ende i fshehur nën shtresat e tij të mira. Në fund të një postimi të tillë frymëzues, Jake tha me tallje “Tani f*ck off!” Të gjitha shakatë mënjanë, më pëlqen që Jake e ka marrë këtë kohë të nevojshme për t'u fokusuar tek vetja dhe shpresoj që kjo botë të vazhdojë ta trajtojë me dashamirësi nga ana tjetër.

Nuditeti është tani në trokitje, me një anë të OnlyFans

Nëse ai nuk po poston në lidhje me shëndetin e tij mendor, Jake ka të ngjarë të postojë veten në fantazmë. Nëse ju pëlqejnë hiney-t e shndritshëm, atëherë bëni një nder vetes dhe lëvizni përsëri në lidhjen e tij në Instagram pikërisht më lart. Kthehuni pas udhëtimit tuaj në korsinë e kurthit të etjes, ju lutem. Ose e dini, sido që të jetë, nuk ka gjykim këtu… ndonjëherë.

Është e qartë se nuk ka frikë nga forma e tij, mund të jeni të lumtur të dini se Jake gjithashtu ka marrë guximin në një ngutje të vogël anësore në OnlyFans. Në biografinë e tij, Jake ngacmon “Djali yt i dashur poshtë kuvertës. Krijimi i disa përmbajtjeve të mprehta në tokë për t'u shijuar. Regjistrohu nëse dëshiron të shohësh anën edhe më të keqe për mua.” Çmimi i tij i rregullt është 7 dollarë në muaj, por ai drejton shitjet shpesh, kështu që përshëndetje.

Udhëtimi është çanta e Jake këto ditë

Sipas mendimit tim, nuk ka asgjë më të mirë për shpirtin sesa udhëtimi. Duket sikur Jake është dakord, sepse që nga largimi i tij nga Bravo, ai ka qenë një mbret i vogël globtron. Nga Bayron Bay në Bali, në Shtetet e Bashkuara dhe më pas në MB, Jake tani po merr gjithçka që ky planet ka për të ofruar.

Në çdo postim të tij, buzëqeshja e tij nuk mund të ishte më e madhe. Ai gjithashtu duket se është i rrethuar nga një rrjet i fortë miqsh, të cilët shpesh i bashkohen në të gjitha këto rrugë më pak të udhëtuara. Miqtë mund të bëjnë të gjithë ndryshimin në udhëtimin e shëndetit mendor, kështu që më pëlqen të shoh se rrethi i Jake është solid. Në përgjithësi, Jake ka diell, shokë dhe një pasaportë, kështu që nëse më pyet mua, ai ka gjithçka.

Tani mund ta mbështesni Jake në Cameo

Vetëm në rast se dëshironi ta ndihmoni Jake-n të vazhdojë me udhëtimet e tij, por OnlyFans nuk është aq i shpejtësisë suaj, ju keni një mundësi tjetër. E shihni, Jake gjithashtu ka një faqe Cameo. Për vetëm 1 dollarë, mund të dërgoni mesazhe me Jake. Për 30 dollarë, ju mund ta bëni atë që t'ju dërgojë një video të personalizuar, por mos u pengoni nga biografia e tij, e cila na quan të gjithëve “skorje”, sepse ai vetëm po bën shaka.

Fatmirësisht, Jake është ende i njëjti shatërvan, i zhytur në deckhand që takuam për herë të parë në sezonin 9. Prandaj, sa herë që ai të jetë gati, do të doja ta shihja këtë shatërvan të kthehet në Below Deck.