Çfarë na tregon prezantimi i Rregullave të reja Vanderpump për sezonin 11

Klea

Çfarë na tregon prezantimi i Rregullave të reja Vanderpump për sezonin 11

Bravosfera ka pritur me shumë durim për çdo sugjerim në lidhje me Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11, veçanërisht pas ferrit që ishte Skandoval. Fatmirësisht, Bravo hodhi një tjetër ngacmim që u tregoi fansave prezantimin e ri të Vanderpump Rules. Dita e premierës është këtu dhe tani që kam topat e mi Pumptini dhe djathë dhie, jam më se gati për të zbërthyer këtë sezon të ardhshëm.

Ngrini ato gota lart

Me sa duket, këto janë ditët më të mira të jetës sonë. Më duhet të pajtohem me melodinë e hapjes pasi kam jetuar për sezonin e ri të VPR që nga fundi i sezonit 10. Hapja po jep diçka rreth saj dhe tenda e verdhë e dukshme e dyqanit është ende e fortë kundër qytetit WeHo këshilli. Titujt e hapjes nxjerrin në pah dyqanin e sanduiçëve të Katie Maloney dhe Ariana Madix teksa kamera fshihet nga një kullë me të mira. Ariana po jeton jetën e saj më të mirë me një fustan mini elegant. Ajo madje ka një filxhan çaji në dorë, kështu që ajo duhet të jetë gati për të derdhur çajin.

Vetë Katie nuk dukej shumë keq dhe kishte veshur një pamje emo të përmirësuar, e cila përfshinte një fustan patinazhi me dantella jeshile. Brendësia e “Diçka rreth saj” është e dalë nga një përrallë dhe i jep ndjenja të Bukurës dhe Bishës falë mobilimit dhe rritjes së hardhive të murit. Gjithçka që i nevojitet është një shkop qiri që flet për të përshëndetur klientët kur dyqani të hapet më në fund.

Hapja e “Diçka rreth saj” thuhet se u ndalua për shkak të problemeve me lejen. Sidoqoftë, siç u ngacmua në hyrjen e re, shikuesit në dukje mund të presin të shohin një përditësim të madh rreth sipërmarrjes së biznesit gjatë sezonit 11.

Një është numri më i vetmuar

Prezantimi i ri i Vanderpump Rules gjithashtu tregoi Tom Sandoval dhe Tom Schwartz të vetëm në barin e tyre me emrin, TomTom. Kjo tregon se këta të dy kanë ende një betejë të vështirë me grupin pas rënies së Scandoval. Klipi pret tek Toms që derdhin një tjetër pije të fortë pasi ata qartësisht janë strehuar në lokalin e tyre pasi u shmangën. Pas sezonit 10, fansat bënë çmos për të bojkotuar Schwartz & Sandy’s për t’i treguar Sandovalit se sjellja e tij ndaj grave nuk do të tolerohej.

Megjithatë, duket se biznesi i tyre po shkon mirë. Sezoni 11 është shansi i Sandy për t’u shpenguar pasi u zbulua se ai mashtroi Arianën me Rachel Leviss për muaj të tërë. Të dy Toms do të duhet të kuptojnë se si të korrigjohen me grupin, ku shumica do të ndihen të tradhtuar. Edhe Schwartzy nuk do të largohet nga drita pasi u zbulua se ai dinte për lidhjen disamujore.

James po lulëzon

Harrojeni Vitin e Dragoit, ky është viti i James Kennedy! Në hyrjen e re, DJ-ja mund të shihet duke u bllokuar në pjesën e pasme të SUR me Lala Kent dhe Scheana Shay, të cilët duken të dyja fantastike me shkëlqim. James thuhet se është kthyer në trenin esëll, siç është ngacmuar nga e dashura e tij, Ally Lewber, i cili është jashtëzakonisht krenar për të. Ndoshta prezantimi i ri është një shenjë që Sezoni 11 do të fokusohet më shumë në karrierën e James sesa në festën e tij.

Do të jetë interesante të shihet se si James kalon nga batutat e tij të mprehta, si “Krim me mustaqe”, në faljen e Toms për gënjeshtra. James është zyrtarisht numri një i grupit dhe padyshim që do të ketë një tjetër sezon spektakolar.

Lala, Scheana dhe James po shoqërohen të gjithë së bashku në prezantimin e ri të Vanderpump Rules. Kjo mund të tregojë se linjat e tregimeve për ata tre do të zënë vendin e dytë ndaj pasojave të vazhdueshme Scandoval.

Mbretëreshë

Dhe më pas, për të mbyllur bobinën ishte ndrikulla jonë e dashur, Lisa Vanderpump. E veshur me bluzën e saj të famshme rozë mëndafshi me një fund të zi, truri i operacionit duket gati të shohë grupin që t’i falë gabimet njëherë e përgjithmonë. Fillimisht, sezoni 10 dukej si fundi i perandorisë së Lizës. Megjithatë, pas Scandoval, Bravo i dha serialit një shans më shumë për të bërë përshtypje.

Si gjithmonë, Lisa duket e sigurt në hyrjen e Vanderpump Rules. Por këtë herë, ndoshta shprehja e saj e sigurt në vetvete është një shenjë se sezoni 11 do të jetë po aq mbresëlënës sa sezoni 10.