Çfarë mendon familja e Kyle Richards për thashethemet e Morgan Wade

Klea

Çfarë mendon familja e Kyle Richards për thashethemet e Morgan Wade

Një nga pjesët më të papritura që vjen nga Kyle Richards dhe Mauricio Umansky raportet e ndarjes ishte përmendja e Morgan Uejd. Këngëtarja e kantri ka shkaktuar mjaft bujë në mesin e fansave të Real Housewives të Beverly Hills, të cilët shpejt vunë në dukje se Kyle dhe Morgan kishin unaza dhe tatuazhe të njëjta.

Si të tilla, thashethemet për një marrëdhënie romantike mes të dyve u përhapën me zjarr. Morgan, Kyle dhe Mauricio ishin të bezdisur kuptueshëm nga muhabeti, duke çuar në mohim. Megjithatë, thashethemet vazhduan.

Nuk ndihmoi që Kyle u dha fansave shumë municion, si kur u shfaq në festën e Krishtlindjeve të Kathy Hilton së bashku me Morgan. Pra, me thashethemet që vazhdojnë ende muaj pas faktit, cilat janë mendimet e Kyle tani? Çfarë mendon familja e saj?

Kyle thotë se ajo dhe familja e saj janë “mësuar” me thashethemet e Morgan Wade

Më 13 dhjetor, Kyle foli me The Messenger në një festë ore RHOBH “Room Service”. Atje, ajo diskutoi reagimin e saj dhe të familjes së saj ndaj thashethemeve të Morgan. “Në fillim, ishte pak e bezdisshme për mua të shihja disa nga këto tituj, por tani jam mësuar me të,” tha ajo. “Dhe fjalë për fjalë askush nuk ofendohet më.”

Kyle vazhdoi, “Kam parë çdo titull të vetëm që mund të imagjinoj dhe gjërat që do të kishin [sent] i vjetër unë mbi buzë sinqerisht. Tani thjesht nuk më intereson. E imja [daughters] dhe unë qesh me të. Unë qesh me të [Mauricio], flasim për të. Është një bisedë shumë e hapur, e dini?”

Ajo shpjegoi më tej se “çdo gjë është e hapur tani”, duke përfshirë Mauricio dhe kohën e tij në Dancing with the Stars. Ndërsa ajo ishte mjaft e paqartë, dukej se po nënkuptonte se të dy kishin diskutuar thashethemet për romancën e Mauricio me partneren e tij të kërcimit, Emma Slater. Në fund të fundit, është mirë që Kyle mund të ketë një qëndrim të mirë për thashethemet, sepse duket se ata janë këtu për të qëndruar.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.