Çfarë kanë thënë bashkë-yjet e Robyn Dixon për thashethemet e mashtrimit të Juan

Klea

Çfarë kanë thënë bashkë-yjet e Robyn Dixon për thashethemet e mashtrimit të Juan

Robyn Dixon‘s Marrëdhënia e ndërlikuar me bashkëshortin e saj Juan Dixon ka qenë tema kryesore e bisedës në sezonin 8 të Amvise të vërteta të Potomac.

Ish-lojtari i NBA-së e gjeti veten në ujë të nxehtë në janar 2023, kur një ndikues pretendoi se kishte marrë një DM nga një grua që pretendonte se ishte në lidhje me Juan për një vit gjatë pandemisë COVID-19. Gruaja paraqiti një faturë hoteli me emrin e Juan si provë.

Robyn adresoi thashethemet në një episod të podcast-it të saj dhe Gizelle Bryant, Reasonably Shady, në janar. Ajo u tha shikuesve se Juan komunikoi me gruan në Instagram, por ata “nuk u takuan”.

Se pse ishte emri i tij në faturën e hotelit, o djalë, bëhu gati për këtë. Juan i tha Robyn se gruaja iu afrua atij dhe i tha se po udhëtonte për në Maryland nga Kanadaja për të vizituar të dashurin e saj, i cili luante për Baltimore Ravens. Kur arriti në Shtetet e Bashkuara, ajo humbi portofolin e saj dhe nuk ishte në gjendje të paguante për hotelin e saj, kështu që ajo thirri Juan, i cili vendosi të bëhej një samaritan i mirë dhe të mbulonte faturën e hotelit.

Ne nuk po e blejmë plotësisht historinë e Juan-it, dhe as aktorët e RHOP të Robyn-it. Këtu është gjithçka që kanë thënë bashkë-yjet e Robyn Dixon për thashethemet e mashtrimit të Juan.

Karen nuk i beson gënjeshtrat

Grand Dame e Potomac nuk po blen atë që Juan po shet. Karen Huger ndau mendimet e saj mbi historinë e hotelit të Juan në një intervistë me Us Weekly. Ylli i RHOP tha se dëshiron të mbështesë mikun e saj Robyn, por e ka të vështirë ta bëjë këtë për sa kohë që Robyn qëndron pas historisë së burrit të saj.

“Unë dua që ajo të fitojë, por dua që ajo të mos gënjejë,” tha ajo për median. “Nëse ajo nuk mund të ndalojë së gënjyeri, ajo që unë do të doja që Robyn të bënte është të pranojë faktin që ne nuk i besojmë gënjeshtrat e tyre.”

“Zbatojeni atë dhe mos u bëni qesharak për këtë”, shtoi ajo. “Gjërat ndodhin në martesën e të gjithëve. Unë jam i martuar për 27 vjet. Nuk është e lehtë, por ajo duhet ta qetësojë dhe veçanërisht nëse do të bëhesh anëtar i këtij grupi thelbësor.”

Në një intervistë të veçantë me Us Weekly në BravoCon 2023, 60-vjeçarja tregoi se si do t’i kishte trajtuar thashethemet e tradhtisë rreth Ray. “Do të divorcohesha. Po, do të kishte mbaruar”, tha ajo për publikimin. “Do të ishte me të vërtetë, me të vërtetë, Ray. Jo.”

Gizelle e gjen “Vështirë të besohet” historia e Juanit

Gizelle ka gjithmonë shpinën e Robyn-it, por kjo nuk do të thotë se ajo ka të pasmet e Juan-it. 53-vjeçarja ka pranuar në Watch What Happens Live se e ka të vështirë të besohet historia e Juan-it. Gizelle mund të jetë më e mira e Robyn, por kjo nuk do të thotë se ajo nuk do të trajtojë thashethemet e mashtrimit të Juan. Ne e kemi parë atë të grindet Robyn dhe Juan për lidhjen në sezonin 8 të RHOP, dhe shpresojmë që ajo të vazhdojë të kërkojë përgjigje.

Candiace Think Robyn po mbulon Juan

Candiace Dillard Bassett ka qenë e sinqertë që nuk i ka besuar historitë që Juan ka treguar. Në një episod të fundit të RHOP, Candiace i tha mamasë së saj se beson se Robyn po mbulon burrin e saj. “Unë nuk i besoj historitë që ajo po tregon,” tha ajo.

Candiace ka treguar gjithashtu se është ndjerë e tradhtuar nga Robyn për mbajtjen e fshehtë të thashethemeve për lidhjen në sezonin 7. “U ndjeva e hutuar,” i tha ajo Andy Cohen në Watch What Happens Live në prill 2023. “Si mund ta mbani të gjithë këtë histori të rreme rreth Kris [Bassett] nëpër Shtetet e Bashkuara dhe mbrapa kur e dini se po ndodh një skandal i vërtetë në Potomac.”

Wendy mendon se Robyn është ‘deluzione’

Wendy Osefo mund të dallojë bullsh*ta milje larg dhe radari i saj BS duket se është drejtuar drejt Juanit. Në një panel BravoCon këtë vit, Wendy e quajti Robyn “delirante”.

“Unë jam duke u mbështetur për martesën e saj. Por Robyn është në deluzion”, tha ajo. “Ne adresojmë iluzionin e saj gjatë gjithë këtij sezoni dhe e mbajmë atë përgjegjëse. Por ju e dini, ju mund ta çoni një kalë në ujë, por nuk mund t’i bëni ata të pinë.”

Mia ‘kupton’ pse Robyn donte t’i mbante sekret thashethemet

Mia Thornton ka një perspektivë unike për situatën e Robyn dhe Juan. Mia ka qenë gjithmonë më pak konservatore se kolegët e saj, kështu që nuk është çudi që ajo ka një pamje më të nuancuar të situatës.

Gjatë një paraqitjeje në podkastin e Page Six, Virtual Reali-Tea, në maj, Mia tregoi dhembshuri për situatën e bashkë-yllit të saj.

“Është një situatë shumë prekëse…dhe ata po përpiqen t’i kuptojnë gjërat. Ka shumë dhimbje, ka shumë lëndime”, tha ajo. “A dëshiron vërtet ajo të flasë për këtë në televizionin kombëtar, veçanërisht nëse ata tashmë kanë ecur përpara? Me siguri jo.”

“E kuptoj. E kuptoj pse e la të qetë”, shtoi ajo.