Çfarë jemi më të etur të shohim në ribashkimin e sezonit 13 të RHOBH

Klea

Çfarë jemi më të etur të shohim në ribashkimin e sezonit 13 të RHOBH

Me sezonin 13 të Amvise të vërteta të Beverly Hills në fund, kjo do të thotë vetëm një gjë: se ribashkimi është afër qoshes. Do të ketë shumë për të shpaketuar për gratë e 90210. Përfundimi i sezonit RHOBH hodhi disa bomba mbi fansat. Pasi shërbeu si OG që nga dita e parë, Këmbët e Kyle Richards do të mbahen pranë flakës. Më në fund asaj iu dha një modifikim i ashpër pas vitesh që i detyroi gratë e tjera RHOBH të ndajnë sekretet e tyre. Dorit Kemsley i la fansat të pyesin nëse martesa ishte gjithashtu në shkëmbinj me PK Kemsley. Sutton Stracke iu dha ndenjësja e parë pranë Andy Cohen, ndërsa pjesa tjetër e grave përgatiten të grinden për dallimet e tyre të vogla.

Sutton sëmuret

Shëndeti i ish-balerinit ka qenë një temë kryesore për sezonin 13 të RHOBH, falë obsesionit të Annemarie Wiley me ezofagun e Sutton. Por ndërsa ajo përgatitej për të zënë qendër, kamerat kapën një frikë shëndetësore që po ndodhte në kohë reale. Gjatë regjistrimit të 26 janarit, Sutton i dha ekuipazhit dhe u frikësua pasi ajo filloi të dridhej në mënyrë të pakontrolluar në vendin e saj. Andi dhe pjesa tjetër e grave mbetën dukshëm të mërzitur, siç shihet nga traileri.

Vështrimi i fshehtë tregoi nënën e dy fëmijëve duke luftuar për të marrë frymë dhe duke u mbështetur te shoqja e saj më e mirë, Garcelle Beauvais, për mbështetje, ndërsa aktorja e The Coming to America bëri thirrje për ndihmë. Duart e Sutton mbetën të purpurta dhe të fryra nga incidenti. Sutton duket se është në rregull tani. Por siç thekson Dorit në fund të klipit, “Oh Zot, kjo është e frikshme”.

Mirupafshim, Kyle!

Klipi u hap me Andin duke i thënë Kyle se Erika Jayne dëshiron që ai ta “shpërthejë” atë në ribashkim pasi këngëtarit Pretty Mess shpesh i bëheshin pyetjet e vështira. Dhe ndërsa është e trishtueshme që Kyle po kalon një divorc, disa pyetjeve thjesht duhet të marrin përgjigje. Më pas shihet Dorit duke i thënë Erikës se Kyle i ka dërguar një mesazh me shpresën për ta heshtur që të mos flasë për ndarjen. Po, më duket sikur Kyle po hyn në epokën e saj të zuzarëve.

Divani nuk është një vend i sigurt për Kyle. Ajo është pyetur nga Andi nëse “mund ta shihte veten me Morgan Wade”. Pyetja la pa fjalë nënën e katër fëmijëve, por ajo nuk tha saktësisht jo.

Andi nuk u përmbajt ndërsa pyeti: “Në lidhjen tuaj kishte zëra për tradhti. Si u ndjeve duke parë fotot e tij dhe Emës të kapur për dore?” Kyle u përgjigj me lot: “Nuk u ndjeva mirë”. Shpresoj që të na jepen përgjigje të vërteta për gjendjen e martesës së tyre. Fansat kanë qenë në harresë që kur njoftuan ndarjen e tyre korrikun e kaluar.

Kyle kundër të gjithëve

Diku tjetër në traileri, u bë e qartë me dhimbje se shumica e kastit ishin lodhur nga refuzimi i Kyle për të folur për jetën e saj personale, edhe pse ajo ishte regjistruar për një shfaqje televizive realiste. Sutton, dikur mik i ngushtë i Kyle, është në krye të skuadrës së pushkatimit. Ajo thirri ish-pronarin e saj për standarde të dyfishta. Aktorja e Halloween Kills sulmoi 52-vjeçaren, duke thënë: “Ne të gjithë ndajmë atë që po ndodh në jetën tonë”, duke nënkuptuar se grupi nuk ka të drejtë të mërzitet se nuk dinin asgjë për betejat e Kyle për divorc.

Edhe pse Sutton përpiqet të imitojë me zërin e saj të lartë “çfarë”, Kyle i mohon akuzat. Ajo vuri gozhdën në arkivol duke thënë se pronari i butikut “erdhi në këtë sezon vetëm për të ardhur pas meje”. Sinqerisht, Sutton, a nuk mendon se Kyle kishte pak më shumë në pjatën e saj sesa të vinte për ty? Dorit kishte gjithashtu disa kocka për të zgjedhur me ish-të dashurit e saj, duke pretenduar: “Ti e minimizove miqësinë tonë në një udhëtim”. Kyle u përgjigj: “Ju e dinit që duke thënë diçka të tillë, do të krijonte një problem më të madh për mua në media me gjithë situatën e Morganit.”

Dorit ka qenë goxha e zëshme kur ishte fjala për optikën e miqësisë së re të Kyle. Pra, mezi pres të shoh se si ajo largohet nga kjo.

Shfaqet Kathy Hilton

E fundit, por jo më pak e rëndësishme, kemi një paraqitje të improvizuar nga Kathy Hilton. Ajo dukej si Josie Grossie nga Never Been Kissed. Andi përqafon Kathy-n si Grand Dame i Beverly Hills, por unë jam i hutuar se pse ajo është në ribashkim, duke parë që ajo nuk mori pjesë në sezon. Supozimi im i vetëm është se ajo ishte atje për të ngushëlluar motrën e saj përmes përgjimit të fortë. Çfarëdo që të ndodhë, ribashkimi i sezonit të 13-të të RHOBH do të jetë më emocionues se sezoni, i cili, për të qenë i sinqertë, ishte pak i mërzitshëm.