Taylor Swift

Klea

Çfarë i pëshpëriti Taylor Swift në vesh të Travis Kelce pas fitores së tij në Super Bowl

Çfarë i pëshpëriti Taylor Swift në vesh të Travis Kelce pas fitores së tij në Super Bowl

Taylor Swift lavdëroi të dashurin, Travis Kelce, pasi Kansas City Chiefs fitoi Super Bowl 2024, duke mposhtur San Francisco 49ers në kohën shtesë. Superylli i popit nxitoi në fushë dhe në krahët e fundit të ngushtë në stadiumin Allegiant, pasi Chiefs siguruan fitoren e së dielës.

“Oh Zoti im, oh Zoti im,” shkoi ajo. “Nuk mund ta besoj këtë, nuk mund ta besoj. Si e bëre?”

Taylor Swift

Kampioni 34-vjeçar u filmua gjithashtu duke hequr kapelën për të puthur këngëtaren e “Anti-Hero”, përpara se ta pyeste nëse loja ishte “elektrike”.

“Ishte e pabesueshme. Një nga gjërat më të çmendura që kam përjetuar ndonjëherë.” Swift u përgjigj, ndërsa kamerat kapën festën festive të dashurisë për një audiencë mbarëbotërore.

Taylor Swift

Artistja incizuese u pa gjithashtu duke festuar fitoren 25-22 gjatë kohës së tepërt në suitën e saj VIP. Swift dhe miqtë e saj, Blake Lively, Keleigh Teller dhe Ice Spice, bërtitën dhe u hodhën përreth ndërsa Chiefs fituan kampionatin për të dytin vit radhazi.

e Kelces nënë, Dona Kelcesë bashku me vëllanë dhe kunatën e tij, Jason dhe Kylie Kelce, gjithashtu morën pjesë në këtë ngjarje për të brohoritur yllin e NFL dhe Chiefs. Swift i hedhur me avion në Las Vegas vetëm disa orë pas performancës në Tokio, Japoni, për të qenë gati për kamera për natën e madhe të të dashurit të saj.

Taylor Swift

Shpejtë, 34, dhe Lively më vonë mori pjesë në festën e pasme të Chiefs Super Bowl 2024 në klubin e natës XS në Wynn. Shpejtë, i cili ka qenë në takim Kelce që nga vera e kaluar, hyri në vend së bashku me Brittany Mahomes, gruaja e qendërmbrojtësit të Chiefs, Patrick Mahomes. Dyshja e emocionuar u përqafuan me njëri-tjetrin teksa shëtisnin drejt tryezës së tyre.

Swift veshi të njëjtën bluzë korseje të zezë dhe xhinse që kishte veshur në lojë, por në krye të ansamblit me e Kelces xhaketë me tegela. Ajo ka aksesuar me një gjerdan të personalizuar Stephanie Gottlieb “87”, duke i dhënë një kokë të bukurës së saj. numri i fanellës. Ajo shtoi një tufë futbolli Judith Leiber dhe i vuri flokët në një bisht.

Taylor Swift

Kelce vodhi në qendër të vëmendjes dhe ndezi polemika kur ai sulmoi trajnerin e Kansas City Chiefs, Andy Reid, pas një loje të gabuar gjatë pjesës së parë të lojës. Travis u ndalua nga shoku i skuadrës Jerick McKinnon, i cili ndërhyri për ta larguar nga trajneri 65-vjeçar.

Kelce është parë i ulur i qetë në stol, pas incidentit.

“Pas përplasjes, ai [Kelce] vjen tek Andi, ai shkon, “Më mbaj brenda!” Ajo që ndodhi është se, në gërvishtje, ai nuk ishte në lojën ku hyri Noah Grey… mendoj Kelce e di se ai është si, ‘Vetëm më mbaj atje!’”, një prej tyre transmetuesit teorizuan.