Çfarë do të thotë ndarja e Brittany dhe Jax për Luginën?

Klea

Çfarë do të thotë ndarja e Brittany dhe Jax për Luginën?

ne vitin 2015, Jax Taylor parakaloi rreth të dashurës së tij të re, Brittany Cartwright, në përpjekje për të lënë pas vetes ditët e beqarisë. Nuk është e habitshme për askënd, Brittany ishte një ish-kameriere e Hooters. Ndoshta ajo ra në sy të zuzarit me shërbimin e saj të shpejtë të tryezës. Nëpërmjet ndonjë mrekullie, ose Zoti thjesht mbylli një sy, Jax dhe Brittany u fejuan në vitin 2018, por jo para se të ndaheshin dhe të trilloheshin pasi thashethemet për pabesi dolën të vërteta.

Nuk do të zgjidhja kurrë të isha me dikë me aq flamuj të kuq sa Jax. Ai për fat të mirë në televizionin kombëtar duke parë kamera, kështu që ai do të ishte një “ferr jo” i madh për mua. Por secilit të tyren. Por gjithashtu nuk u befasova nga bomba e kësaj jave që të dy kanë vendosur për ndarjen në gjyq.

Dy shtëpi

Të martën, Brittany ndau përmes podcast-it të saj, When Reality Hits një përditësim në lidhje me martesën e saj me Jax. Nëna e njërit prej tyre ndau: “Jax dhe unë po ndajmë kohë dhe vendosa të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor.” Sinqerisht nuk mendoja se shumë ndjekës do t’i interesonin, por me spinoff-in e tyre, Luginapremierë këtë muaj, natyrisht, shumë janë në rrezik.

Brittany vazhdoi duke thënë: “Shumë nga ju djema më keni pyetur për mua dhe Jax-in dhe marrëdhënien tonë. Thjesht mendoj se është e rëndësishme të jemi të vërtetë dhe të sinqertë me ju djema sepse… ne kemi ndarë shumë nga jeta jonë me ju djema.”

Nuk mendoj se ajo dëshiron të jetë e sinqertë. Ajo ndoshta dëshiron që shikueshmëria të rritet në mënyrë që të sigurojë një tjetër kontroll Bravo. Brittany nënshkroi duke u kërkuar dëgjuesve të “luteshin për ne”. Por nëse mund të jem i hapur, Zoti tashmë nuk arriti të të ndihmojë të gjesh një njeri më të mirë se Jax; pse do të të ndihmonin lutjet tani, B?

A do të ndikohet Lugina?

Nuk mund ta imagjinoj se si ishte të bëje një jetë me Jax-in, por shpresoj që shfaqja e re të përqendrohet pak në punën e tyre të brendshme. Lugina do të ndjekë rreth çiftit tashmë të ndarë, me sa duket kur ata mund të kenë kaluar nëpër betejat e tyre. Shërbimi i shisheve të tregtuara nga Jax për pelena pasi The Valley do t’i tregojë OG-të në thelb të gjithë të rritur. Por nuk mund të mos pyes veten nëse suksesi i shfaqjes mund të ndikohet nga ndarja.

Natyrisht, shikuesit do të përshtaten për të parë nëse mund të dallojnë ndonjë kernel telash midis Jax dhe Brittany, por njësoj si Scandoval on Vanderpump Rules, ky pushim do të luhet në kohë reale. Pra, një sezon i dytë i The Valley mund të jetë jashtë diskutimit pasi fansat do ta dinë tashmë muaj përpara se cili është fati i tyre.

Jax dhe Brittany kanë përkufizime të ndryshme për të ndarë

Ndjej se Brittany po anon vërtet në rolin e një gruaje të fortë dhe të fuqishme, veçanërisht me leximin e saj të fundit në Instagram Story, “Nëse një grua ka fuqinë për të krijuar jetën, ajo gjithashtu ka fuqinë për të krijuar jetën që dëshiron.” Pra, ndërsa Brittany po rifiton qetësinë e saj të brendshme, kështu që me sa duket ajo nuk ia vë në gojë bythën Jax-it çdo ditë, ylli i House of Villains ka mendimet e tij shumë të ndryshme për ndarjen e tij të afërt.

Jax i tha Page Six vetëm disa orë pasi gruaja e tij u pastrua për vitin e tyre të vështirë se “Nuk do të na ndajë. Nuk është e keqe apo e keqe.” Jax u dyfishua, duke thënë se nuk kishte dyshim se ata do të ribashkoheshin duke ndarë “Dua të them, ky nuk është divorc. Thjesht po ndajmë pak kohë. Thjesht përpiqemi të rivlerësojmë situatën tonë.”

Për të qenë i sinqertë, Jax dukej po aq i hutuar sa ndjekësit, pasi vuri në dukje: “Ajo ishte në një shtëpi për një kohë, por, po, ajo është kthyer tani. Ne në fakt jetojmë së bashku, jetojmë në shtëpinë tonë tani. Ne po përpiqemi ta kuptojmë. Është e gjitha e freskët dhe e re.” Megjithatë, fotot u shkrepën në të njëjtën ditë kur Brittany duket se po lëvizte në banesën e saj të re.

Fillimi i Fundit

Kisha dyshime që në fillim për The Valley sepse, për të qenë plotësisht i sinqertë, thjesht nuk doja të shikoja Jax, Brittany, Kristen Doute dhe miqtë e tyre të rinj që përpiqeshin të më tregonin sa e vështirë është jeta tani që ata nuk po luftojnë. në pjesën e pasme të SUR. Dua të them, nuk shoh që Jax dhe Brittany të kthehen së bashku. Burri është një kafshë e egër, dhe unë isha shumë i tronditur për të gjitha herët e tjera që ajo i la gjërat të shkonin që bëri Jax. Pra, pse ajo qëndroi kaq gjatë është përtej mua. Por supozimi im është se Lugina do të jetë jetëshkurtër falë skandalit të tyre të vogël.