Çfarë dimë për të dashurën e re të Sandoval, Victoria Lee Robinson

Klea

Çfarë dimë për të dashurën e re të Sandoval, Victoria Lee Robinson

Tom Sandoval po takohet me dikë të ri. Ylli i Vanderpump Rules së fundmi konfirmoi se është në një lidhje me modelen Victoria Lee Robinson. Romanca është ende e freskët, por ai duket se është plotësisht i qetë. Sandoval e nisi fort lidhjen e tyre në fund të muajit të kaluar, duke ndarë një foto të tij dhe Victoria duke u rehatuar në një Story në Instagram të 31 janarit. Pra, kush është gruaja e re në jetën e Sandoval? Këtu është gjithçka që dimë për të dashurën e re të Sandoval, Victoria Lee Robinson.

Ajo është një modele

Victoria është një modele 31-vjeçare që jeton në Los Angeles. Ajo ka punuar me agjencinë e njohur Ford Modeling dhe ka mbi 300,000 ndjekës në Instagram. Media e saj sociale është private, që do të thotë se ajo ose nuk është e interesuar të bëhet një ndikuese ose duhet të kalojë në modalitetin privat për të shmangur urrejtësit e Sandoval.

Sandoval shpërtheu për suksesin e ri të GF-së në karrierë në podcastin e mikut të tij Billie Lee, “Billie and The Kid”, këtë muaj. “[Victoria] është modele, punon shumë dhe është shumë e suksesshme”, ka treguar ai. Ai gjithashtu vuri në dukje se pavarësisht suksesit të saj, ajo ende arrin të qëndrojë me këmbë në tokë. “Ajo është thjesht një person shumë i ëmbël, i zhytur në mendime,” i tha ai Billie.

Victoria ka lidhje me Leonardo DiCaprio

Takimi me një burrë që bën tituj nuk është asgjë e re për Victoria. Në vitin 2016, modelja ishte e lidhur me aktorin Leonardo DiCaprio. Hugeeee përkul. Sipas Ok! Magazine, të dy u panë duke lënë një koncert të Justin Bieber së bashku, gjë që ndezi thashethemet për romancë.

Fatkeqësisht, askush nuk di shumë për lidhjen apo pse ajo përfundoi. Victoria tani është 31 vjeç, që do të thotë se ajo do të kishte qenë rreth 23/24 në 2016, rrezikshëm afër datës së skadencës së Leos për gratë. Nuk e dimë se çfarë ndodhi mes këtyre të dyve, por Victoria që mbushi moshën 25-vjeçare mund të kishte të bënte me të.

Ajo është ‘varësia’ e re e Sandoval

Sandoval aktualisht është shumë i mërzitur me të dashurën e tij dhe duket se ka rënë fort dhe shpejt. Në podkastin e Billie Lee, ai shkoi aq larg sa e quajti Victoria “varësinë” e tij të fundit.

“Këtë javë, varësia ime e javës është padyshim shoqja ime Victoria…Ajo është super e mrekullueshme. Ajo është një nga njerëzit më të ëmbël”, tha ai. “Unë e njoh atë për një kohë super të gjatë, por ne shkuam në takimin tonë të parë mbrëmë. Ishte e mrekullueshme. Ishte shumë aventureske. Pak i çmendur.”

Sandoval është kokë e këmbë për Victoria-n, por e dashura e tij e re po bën ndërhyrje edhe me grupin e miqve të Tomit. Në podcast, Billie ndau një histori të ëmbël rreth modeles që i dhuroi lule pasi dikush hyri në makinën e saj.

“Victoria fjalë për fjalë më priste ato lule [at Sandoval’s house] dhe kartolina më e lezetshme që thotë se më vjen keq që keni pasur një ditë të vështirë dhe shpresoj që kjo t’ju bëjë të buzëqeshni,” rrëfeu Billie. Mirë, ajo duket si një engjëll.

Victoria është një e dashur mbështetëse

Ju mund ta kapni Victoria në audiencën e një shfaqjeje Sandoval dhe The Most Extras duke brohoritur për burrin e saj. 31-vjeçari është parë në disa koncerte të yllit të VPR. Së fundmi, Billie Lee kapi një moment PDA mes dy zogjve të dashurisë në shfaqjen e Sandoval në Ventura, Kaliforni. Gjatë performancës së tij, një Sandoval pa këmishë u përkul dhe filloi të dilte me Victoria. Billi e ndau Pamjet në një Instagram Story së bashku me tekstin ku shkruhej, “Çifti im i ri i preferuar”.

Sinqerisht, Victoria është një shenjtore për të shkuar në ato shfaqje. Ne nuk mund ta shohim kopertinën e Sandoval të Hey Ya!

Fansat dyshojnë se Victoria është një marifet PR

Ndërsa disa fansa mbështesin romancën e re të Sandoval, të tjerë nuk janë të bindur se marrëdhënia është as reale. Llogaria e njohur në Instagram Glorified Gossip Girl ndau një teori rreth marrëdhënies në një postim në Instagram më 8 shkurt.

“Zëri i saj dhe mënyra se si flet dhe qesh është diçka tjetër. Ata pothuajse duke u puthur disa herë, mënyra se si sillen së bashku, është e gjitha kaq e çuditshme. Kjo konfirmon dyshimet e mia se është PR – shumë në të njëjtën kohë, “tha ajo postimin.

Fansat e tjerë ranë dakord që të dy dukej se po e shfaqnin atë për kamerat. “Kjo duket shumë e papritur dhe e rreme, dhe është pak e frikshme”, shkroi një përdorues i Instagramit. “Kjo duket kaq e rreme,” shtoi një përdorues tjetër.

Nuk e kemi idenë nëse Sandoval dhe Victoria janë marrëveshja e vërtetë. Duhet të presim dhe të shohim se ku do të shkojë marrëdhënia.