Çfarë bëri Tom Schwartz për ta bërë Jo Wenberg 'shumë të zemëruar'

Klea

Çfarë bëri Tom Schwartz për ta bërë Jo Wenberg 'shumë të zemëruar'

Gjatë episodit më të fundit të Vanderpump Rules, fansat më në fund panë prishjen e marrëdhënieve mes tyre Tom Schwartz dhe Jo Wenberg. Ish-gruaja e Schwartz, Katie Maloney, nuk ishte një fanse. Ajo mori një mesazh të çuditshëm nga Jo rreth kohës së divorcit të saj nga Schwartz. Në fillim, Katie mendoi se Jo po e mbështeste. Por më pas Jo filloi të jetonte me Schwartz-in si “shokun e dhomës”. Dhe ne të gjithë e dimë se si Katie mund të mbajë inat.

Më në fund doli se çifti kishte një “situatë”. Ishte e qartë për kastin e Pump Rules se Jo dhe Schwartz e shihnin marrëdhënien ndryshe. Schwartz këmbënguli se ai nuk ishte gati për një lidhje dhe thjesht donte të takohej dhe të lidhej me njerëz të tjerë. Por kjo nuk është ajo që ai supozohet se i tha Jo në privat.

Jo tregoi pse është e zemëruar me Schwartz

Jo ishte e ftuar në podkastin e ish-anëtarës së kastit të VPR, Rachel Leviss, Rachel Goes Rogue. Ajo tregoi se nuk është më në komunikim me Schwartz. Plus, Jo ishte i zhgënjyer që Schwartz fshehu romancën e tyre për më shumë se një vit.

“Ajo që më intereson është kur ai thotë, 'Nuk dua të takohem me dikë tani.' Por ai ishte. Dhe tani ai ka një të dashur të re. Kjo është pjesa e ngatërruar,” shpjegoi Jo. “Kjo është shumë e ngatërruar për mua. Më zemëron shumë.” Fakt argëtues: e dashura e re e Schwartz, Sophia Skoro, e stiloi atë për ribashkimin e VPR të Sezonit 11.

Ndërsa Jo ishte “dëshir[ing] [Schwartz] gjithë të mirat me të dashurën e tij të re,” ajo gjithashtu luftoi për të mos qenë në kontakt me Schwartz. “Ju kaloni kohë me dikë për pesë ditë në javë për një vit plus, dhe më pas ajo ndërpritet,” tha ajo. “Është disi si një vdekje.”

Jo vazhdoi, “Dhe pastaj ata nuk ju ndihmojnë vërtet me shërimin tuaj. Atëherë nuk e dini deri më vonë se ata tashmë janë duke u takuar me dikë tjetër. Dhe më pas ju thanë se ai nuk donte të dilte.”

Parukierja shtoi: “Është sikur të zgjidhni një korsi. Ka qenë shumë zhgënjyese mendërisht.” Ndihem keq për Jo-në sepse ishte e qartë në episodin më të fundit të Pump Rules se Schwartz e udhëhoqi atë.

Schwartz fshehu marrëdhënien e tij me Jo

“Gjatë gjithë kohës që po dilnim, ishim, dhe ju e patë këtë, ishim shumë të lumtur. Ne ishim të dashuruar. Ne i thonim njëri-tjetrit se e donim njëri-tjetrin dhe do të ishim jashtëzakonisht të drejtë në flluskën tonë, dhe na pëlqente kështu, dhe kamerat do të dilnin, dhe ishte sikur unë as të ekzistoja, “tha Jo.

Schwartz ishte vërtet i tmerrshëm për Jo. Shpresoj që ajo të gjejë dikë tjetër që e trajton me respekt. Dhe ndoshta nuk quhet Tom.

Mund të kapni sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo.