Carson Daly

Klea

Carson Daly mungon nga emisioni ‘Sot’ mes shqetësimeve në rritje nga fansat

Carson Daly mungon nga emisioni ‘Sot’ mes shqetësimeve në rritje nga fansat

Carson Daly ka qenë MPB nga grupi i “Sot” për më shumë se një javë, dhe fansat u shprehën të shqetësuar pasi pritësi mbeti i zhdukur të hënën, më 4 shtator. Dylan Dreyer ndërhyri për Carson gjatë segmentit argëtues të rregullt POPStart të prezantuesit të emisionit të mëngjesit.

Carson Daly

Carson mund të jetë jashtë komisionit, por drejtuesi i “The Voice” mbetet aktiv në Instagram, pasi ai postoi një video në YouTube të grupit, The Red Clay Strays, të dielën.

Ai e mbizotëroi postimin – “Gëzuar ditën e punës duke dëgjuar” por nuk e trajtoi mungesën e tij të gjatë nga Sot.

Carson Daly

Tifozët ishin të lumtur të shihnin Carson u shfaq në mediat sociale dhe shumë rrokën mundësinë për të vënë në dyshim mungesën e tij të gjatë, në seksionin e komenteve të postimit.

Një përdorues shkroi – “Ambicioz i shkëlqyeshëm … pak i fshehtë, por në përgjithësi i shkëlqyeshëm. Të ka marrë malli.”

Një tjetër fanse tha: “Sa mirë që e pashë postimin tënd, sa më ka munguar. Shpresoj të jeni mirë.”

Carson Daly

Një i tretë pyeti: “Ku jeni!?!?!! Ju jeni zhdukur nga The Today Show.”

Fansat kanë shprehur shqetësime për drejtuesin pasi vendi i tij në emisionin e ditës mbetet i paplotësuar.

Carson ka qenë AWOL nga ekuipazhi Today që nga 11 gushti. Jacob Soboroff ka qenë duke mbuluar e Carson-it pjesë e rregullt POPStart, gjatë mungesës së tij misterioze.

Carson Daly

Një fans shkoi në X për të pyetur drejtpërdrejt emisionin për statusin e prezantuesit 50-vjeçar.

Përdoruesi pyeti – “Ku ka Carson Daly ka qenë?”

Një person tjetër komentoi — “Ata prezantuan një korrespondent të ri të Entertainment sot pa asnjë shpjegim se çfarë ndodhi. Duke shpresuar se ai është mirë.”

Carson Daly

Një i tretë bëri jehonë – “Ku është Carson? Na mungon ai.”

Carson ende nuk e ka adresuar ndërprerjen e tij, pavarësisht spekulimeve të fansave që qarkullojnë në mediat sociale.

Carson Daly

Carson priti një segment të veçantë përpara mungesës së tij të zgjatur, i cili theksoi djalin e tij të madh, Jackson, gjatë një interviste në PopStart me LL Cool J. Ai e prezantoi djalin e tij si një “gazetar të goditur rëndë” dhe një “asistent grafiku PopStart”.

Carson Daly

Xhekson i kërkoi reperit të ndante pikëpamjen e tij mbi përparimin e hip-hop-it, duke i bërë përshtypje të pranishmëve me aftësitë e tij mbresëlënëse në intervistë. Carson përgëzoi djalin dhe muzikantin, duke vënë në dukje e Jackson-it të kuptojë zhanrin e tij të preferuar të muzikës. Ai vazhdoi duke thënë se shpresonte që fëmija i tij të ndiqte gazetarinë në vend të një karriere të mundshme rep.