Caroline Stanbury e RHODubai qesh nga urrejtësit

Klea

Caroline Stanbury e RHODubai qesh nga urrejtësit

Caroline Stanbury është mësuar të jetë një nga keqbërësit më të mëdhenj të reality TV. Tani Amvise të vërteta të Dubait ylli dikur ishte fytyra e një shfaqjeje tjetër Bravo; Zonjat e Londrës. Pasi rrjeti e hoqi këtë, ne nuk dëgjuam shumë nga Stanbury. Por tani që ajo është kthyer, ajo po u kujton shikuesve çdo javë pse është një nga më të mirat që ka bërë ndonjëherë.

Sezonin e kaluar, ajo u përball me shumë reagime jo vetëm nga fansat, por edhe nga yjet e saj, si Chanel Ayan dhe Lesa Milan. Gjatë ribashkimit, dyshja erdhi për Caroline të vështirë, por kjo nuk e largoi vendasin londinez. Në vend të kësaj, ajo u kthye më e gatshme se kurrë.

Caroline nuk do t’i lejojë ata që urrejnë të zbehin dritën e saj

Gjatë bisedës së saj me The Daily Beast, Caroline foli për uljet e saj të sezonit 1, si të qenit objektiv i disa prej grindjeve më të mëdha të grupit. “Vitin e kaluar, ata me të vërtetë më kapën në befasi. Ishte shumë e vështirë për mua, siç e dinë të gjithë. Të gjithë vinin pas meje, njëri pas tjetrit”, tha ajo.

“Këtë vit, unë refuzoj t’i lejoj ata të më vrasin mojo. Unë thjesht do të jem unë. Të gjithë po përgjigjen vërtet [positively] për mua tani dhe jam kthyer në atë që kam qenë.”

Tre episode nga Sezoni 2 janë transmetuar deri më tani, dhe ata e tregojnë Caroline në një vend më të mirë me grupin. “E kuptova se disa prej tyre do të vijnë për mua vetëm për të marrë frymë,” tha ajo për ekzistencën e saj në emision. “Përpiqem të ngrihem mbi të sa të mundem. I lashë shumicën e komenteve të më kalojnë mbi kokën time, sepse më së shumti ato fundosin veten e tyre, jo unë.”

48-vjeçarja vazhdoi duke thënë se nuk është e interesuar të luftojë me kolegët e saj. “Nuk ka kuptim të luftosh njerëzit,” shpjegoi ajo. Në sytë e saj, ata do të “thonë atë që duan gjithsesi”.

“Nuk mund të zemërohesh kur ata kanë një mendim.”

Do të shohim nëse ajo do ta mbajë këtë mentalitet gjatë gjithë pjesës tjetër të sezonit.

Real Housewives of Dubai vazhdon të martën në orën 21:00.