Caroline Brooks shpjegon Dramën e Beyoncé në RHODubai

Klea

Caroline Brooks shpjegon Dramën e Beyoncé në RHODubai

Kur bëhet fjalë për Real Housewives, unë jetoj për drama të vogla. Sigurisht, betejat ligjore dhe grindjet e pagëzimit më bëjnë të kthehem. Por çfarë më bën të investoj? I imët i pastër.

Një vogëlsi e tillë është në fuqi në këtë sezon të Amvise të vërteta të Dubait. Sezoni 2 i ekskluzivitetit u hap me realitetet alternative të një koncerti të Beyoncé. Në një univers, Caroline Brooks dhe Caroline Stanbury kishte vendet më të mira. Në një tjetër, Chanel Ayan dhe Lesa Milan kishin vende edhe më të mira.

Pse ka rëndësi kjo? Nuk ka. Por është argëtuese dhe marrëzi të shohësh gra të rritura të debatojnë për këtë. Aq shumë që Caroline B. duhej të vendoste rekordin menjëherë pas transmetimit të episodit, që të mos ngatërroheshim se kush kishte pamjen më të mirë.

Caroline u punësua për t’i shërbyer ekipit të Beyoncé

Në një intervistë të fundit me Yahoo Canada, pronari i spa luksoze hodhi një dritë shumë të rëndësishme mbi këtë çështje.

“Ne kemi punuar drejtpërdrejt me ekipin e Beyoncé. Kjo është një pjesë e arsyes pse unë dhe Stanbury ishim ulur aty ku ishim ulur, ne në fakt kishim vendet më të mira,” tha Caroline, duke vënë në dukje se salloni i saj ishte punësuar për të bërë flokët dhe thonjtë. “Nuk e di se çfarë do të thotë ‘VVIP’, nuk kam dëgjuar kurrë për këtë në jetën time, por gjithçka që di është se ato vajza ishin në pjesën e gjakderdhjes nga hundët.”

“Beyonce ishte aq afër saqë ndoshta thjesht mund të hidheshim në ujë dhe ta preknim. Konkretisht, ekipi i saj më vendosi atje. Stanbury dhe unë patëm vendet më të mira për Beyonce-n,” shtoi Caroline, “Nuk ka dyshim. Nuk më intereson se me kë po festonin Ayan dhe Lesa, ata nuk panë asgjë. Ata duhej të përdornin dylbi.”

Çfarë ka përpara këtë sezon

Real Housewives of Dubai Sezoni 2 ka marrë pjesë në një ngjarje në natyrë.

Sipas Caroline, gjërat e Beyoncé janë vetëm maja e ajsbergut këtë sezon.

“Do të ketë shumë ndryshime në miqësi në të gjithë grupin tonë të miqve. Dhe disa njerëz që nuk janë aq të afërt afrohen më shumë, të tjerët që ishin shumë afër largohen nga njëri-tjetri.”

“Është një sezon shumë dramatik, shumë argëtues, shumë argëtues. Do të ketë momente të lumtura dhe momente të trishtuara, dhe ndihem sikur do të jetë super e lidhur me shumë njerëz që e shikojnë,” përfundoi ajo.

Real Housewives of Dubai Sezoni 2 vazhdon çdo të martë në Bravo në 9/8c.