Caroline Brooks premton amvise reale 'historike' të sezonit 2 të Dubait

Klea

Caroline Brooks premton amvise reale ‘historike’ të sezonit 2 të Dubait

A nuk duket sikur kanë kaluar vite që nga sezoni 1 i Amvise të vërteta të Dubait transmetuar? Pothuajse ka qenë! Franshiza më e re e Housewives u transmetua nga qershori 2022 deri në shtator 2022. Më pas, viti 2023 erdhi dhe shkoi pa asnjë episod të ri. I vetmi informacion që kishim për sezonin 2 ishte se Nina Ali ishte jashtë dhe një vajzë e re e quajtur Taleen Marie ishte brenda. Përveç kësaj, gjithçka ka qenë e qetë në frontin e Dubait. Caroline Brooks dëshiron ta ndryshojë atë.

Ylli i RHODubai e nisi vitin 2024 duke ngacmuar në mediat sociale se çfarë mund të presin fansat nga sezoni i dytë i ardhshëm dhe ajo po krijon disa pritshmëri mjaft të larta.

Sillni sezonin 2

Caroline u zgjua dhe shkoi në TwitterX, ose si të doni ta quani, dhe ndau pak çaj për sezonin 2. Së pari, ajo ngacmoi se do të ishte një Ajo shkroi, “Sepse do të jetë një sezon i dytë, do të jetë historik.”

Ajo vazhdoi, “Drama është HOT, miqësitë u zhvendosën në mënyrë drastike dhe moda dhe argëtimi janë të nivelit të lartë #RHODubai nuk u përmbajt. Koha për t’u treguar të gjithëve pse Dubai është qyteti më përrallor në botë ✨.”

Në një postim të veçantë, Caroline shkroi se sezoni 2 do të ishte një udhëtim i egër. Ajo shtoi disa emoji me rul për t’u siguruar që ne e kuptonim çështjen. Më pas, Chanel Ayan u përgjigj në përgjigje për t’i dhënë asaj mendimin e saj për sezonin e ardhshëm.

Ajo shkroi, “Njerëzit duhet të jenë gati të shtrëngohen për tradhëti dhe çmenduri të modës argëtuese dhe disa njerëz që shesin atje. [sic] shpirtrat për 5 sekonda në kamera.”

Zonjat e Dubait janë gati të kthehen sërish në qendër të vëmendjes në vitin 2024. Ndërkohë, Bravo ka heshtur për spektaklin. Ata transmetuan një shikim të vogël të premierës së Sezonit 2 në BravoCon 2023, por nuk ka asnjë fjalë se kur pjesa tjetër e botës do ta shohë atë. Ne do të presim me durim.