Caroline Brooks e RHODubai zbulon se mbesa ishte vrarë

Klea

Caroline Brooks e RHODubai zbulon se mbesa ishte vrarë

Është një ditë e trishtuar për Amvise të vërteta të Dubait yll Caroline Brooks. Ylli i realitetit, që ne jemi rritur në dashuri për personalitetin e saj të hapur dhe të guximshëm, zbuloi se mbesa e saj ishte vrarë.

Në një postim në X, ylli i Bravo tha se po bënte një pushim nga rrjetet sociale pasi mësoi për vdekjen e mbesës së saj. “Mjesha ime u vra mbrëmë. Fjalët nuk mund të shprehin sa zemërthyer jam. Shoku është një nënvlerësim”, ka shkruar ajo në postimin e saj. “Duke bërë paketimin dhe nisem për në Amerikë. do të marrë një pauzë nga rrjetet sociale. Urime për kastin tim në sezonin 2 të #RHODubai. Sezonin e dytë ia dedikoj mbesës sime.”

Në Instagram, Caroline ka postuar një foto të mbesës së saj në story, duke shkruar një tjetër mesazh emocionues.

“Kjo nuk është e vërtetë,” shkroi ajo. “Nuk ka rrugëdalje. Unë dua që të gjithë të më lënë vetëm përgjithmonë. U prefsh në paqe, e vogla P. Para se të shpërngulesha në Dubai, çdo mëngjes të jetës sime e kaloja me familjen time.” Ajo vazhdoi, “mbesa ime është zhdukur dhe unë jam në shok. Ti ishe bebi im. Unë nuk mund të marr frymë. Unë po kthehem në shtëpi.”

Kuptohet se kështu, Caroline krijoi një tjetër Story në Instagram. “Birja ime e ëmbël,” filloi ajo. “Fëmija im! Të lava, të bëra flokët, të bëja drekën për në shkollë çdo ditë. Dikush ju largoi nga unë. Nuk kam fjalë. Nuk do të jem kurrë mirë”, përfundoi ajo.

Fansat e shfaqjes vërshuan komentet e Caroline në Instagram për t'i shprehur ngushëllimet e tyre yllit të realitetit. Jordan Emanual nga Summer House: Martha's Vineyard u përgjigj, duke thënë se ajo po “lutej” për familjen e Brooks. Një përdorues tjetër shkroi: “Më vjen shumë keq që dëgjoj Caroline. Duke dërguar dashuri për ju dhe familjen tuaj.”

Transmeto Real Housewives of Dubai në Peacock.