Carl Radke

Klea

Carl Radke vazhdon me një zeshkane bombë pas njoftimit për shtatzëninë e Lindsay Hubbard!

Carl Radke vazhdon me një zeshkane bombë pas njoftimit për shtatzëninë e Lindsay Hubbard!

Karl Radkepopullore Shtëpi verore ylli, është parë duke shijuar një mbrëmje me një brune misterioze, vetëm disa ditë pasi ish e fejuara e tij Lindsay Hubbard njoftoi shtatzëninë.

Karl Radke

Sipas një dëshmitari okular që foli me Page Six, Karl Radke dhe shoqëruesja e tij femër e paidentifikuar u panë në barin Everdene në Virgin Hotels New York City në një mbrëmje të së martës së fundit.

Dyshja u shfaqën të relaksuar dhe të përfshirë në një bisedë të thellë teksa ishin ulur në lokal. Karl, i njohur për praninë e tij karizmatike, ishte veshur me një bluzë të zezë, pantallona të shkurtra kaki dhe atlete të bardha Nike. Shoqëruesi i tij kishte veshur një fustan të mrekullueshëm portokalli të kombinuar me mokasina dhe mbante një veshje prej kanavacash. Sjellja e tyre komode dhe komode sugjeronte një lidhje të ngushtë teksa bisedonin gjatë mbrëmjes.

Karl Radke

Skena mori një kthesë sociale kur një çift grash e njohën Karl, 39 vjeç dhe iu afrua atij. Ylli i reality TV u angazhua me dashamirësi në një bisedë miqësore me fansat, duke demonstruar natyrën e tij të afrueshme.

Ndërsa mbrëmja përparonte, gruaja që shoqëronte Karl iu bashkua një mik. Menjëherë pas kësaj, Karl u largua nga vendi, me çantën e shpinës në tërheqje, duke u larguar nga bari me besimin e tij të zakonshëm të qetë.

Karl Radke

Kjo pamje vjen pas një njoftimi të rëndësishëm nga e Karlit ish-partneri, Lindsay Hubbard. Javen e shkuar, Lindsay ka ndarë një lajm të gëzueshëm në llogarinë e saj në Instagram, duke zbuluar se ajo dhe i dashuri i saj aktual janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Postimi i saj ishte entuziast: “Trigger Warning: Ky post përmban më shumë fishekzjarre se 4 korriku! JEMI SHTATZANE!!!!!” Në foto, Lindsay shihet duke mbajtur një test pozitiv të shtatzënisë, duke ndritur nga lumturia.

Lindsay Hubbard

Lindsay, 37 vjeç, shprehu entuziazmin e saj për kapitullin e ri në jetën e saj, “Unë me të vërtetë besoj se universi ka një plan më të madh dhe kjo është ajo!” Ajo zbuloi se ajo dhe partneri i saj – një mjek që punon në investimet bioteknike – janë të emocionuar të mirëpresin “#HubbCub-in e tyre të vogël këtë sezon pushimesh 2024”. U zbulua se Lindsay ringjalli një flakë të vjetër në janar dhe zbuloi shtatzëninë e saj vetëm disa muaj nga romanca e tyre e rinovuar.

Lindsay Hubbard

Pavarësisht se aktualisht po xhirojnë sezonin 9 të “Summer House” së bashku nën të njëjtën çati, Lindsay këmbëngul se ajo është vetëm “e fokusuar” në “të tashmen” dhe “të ardhmen” e saj, duke u distancuar emocionalisht nga Karl. Ajo i tha People, “Të jem i sinqertë, emocionet e tij nuk janë më përgjegjësia ime. Thjesht nuk është më problemi im”, duke treguar se Radke ka të ngjarë të ketë mësuar për shtatzëninë e saj së bashku me pjesën tjetër të botës.

Karl Radke

Ish-çifti kishte një marrëdhënie të trazuar, me Karl duke i propozuar Lindsay në gusht 2022 dhe përfundimi i fejesës së tyre një vit më vonë – ngjarje që të dyja u kapën në kamera. Dasma e tyre e planifikuar në Meksikë, e caktuar për tre muaj pas fejesës, u anulua papritmas. Tani, si Lindsay përgatitet për mëmësinë, e Karlit Dalja e fundit sugjeron se ai po ecën përpara me jetën e tij.