Carl Radke 'Nuk po takohet ende' pas ndarjes së Lindsay Hubbard

Klea

Carl Radke ‘Nuk po takohet ende’ pas ndarjes së Lindsay Hubbard

Pas ndarjes së tij të çrregullt me Lindsay Hubbard vjeshtën e kaluar, Karl Radke po rregullon jetën e tij para se të fillojë të takohet përsëri.

“Unë nuk jam duke u takuar ende,” shpjegon ai. “Unë personalisht nuk e ndiej se është e drejtë të hyj në një marrëdhënie tjetër, ndërkohë që jam ende duke u marrë me disa ngatërresa.” Epo, “ngatërresat” po e themi butë. Unë mund ta shoh plotësisht Lindsay-in duke bërë një hit për çdo vajzë që Carl do të përpiqej të takohej tani.

“Të jemi të sinqertë, duke filluar nga 22 shkurti [when Season 8 starts to air], çdo të enjte mbrëma, duhet ta rijetosh këtë”, shton ai. “Ndarja ime do të jetë një bisedë e madhe. Nuk e di nëse kjo është gjithashtu e drejtë për … dikë tjetër që do të ndiqja. Kështu që [I am] thjesht duke bërë një hap prapa.” Këshillë e mirë.

Përqendruar në ecjen përpara

Aktualisht, Shtëpi verore ylli po përqendrohet në gjërat pozitive në jetën e tij. “Fokusohu te familja ime, fokusohu te miqtë e mi dhe fokusohu në karrierën time”, thotë ai për Us Weekly. “Dhe pastaj mendoj se vajza do të vijë në një moment.”

Shikuesit e kanë ndjekur marrëdhënien e Carl dhe Lindsay që kur u shfaq premierë në Summer House në 2017. Miq për vite, çifti u takua shkurtimisht gjatë sezonit 4, por përfundimisht vendosën se ishin më mirë si miq sesa të dashuruar. Por në fund të sezonit 6, ata i dhanë një përpjekje tjetër. Carl propozoi në finalen e sezonit 7 një vit më vonë.

Por Carl i dha fund lidhjes së tyre papritur dhe në kamera në gusht 2023, vetëm tre muaj para dasmës së tyre të planifikuar në nëntor. Që atëherë ata nuk kanë folur me njëri-tjetrin siç duhet.

“Ne nuk e kemi parë njëri-tjetrin personalisht që kur mendoj se ishte në BravoCon [November 2023]”, zbulon vendasja e Pitsburgut. “Ne kemi pasur mesazhe me tekst që nga ndarja, por tani, jo, nuk jemi në komunikim… Unë me të vërtetë do të doja të zgjidhja [things] dhe ecni përpara.”

Menjëherë pas ndarjes, Carl u largua nga apartamenti i çiftit me 13,000 dollarë në muaj në NYC. Ai kishte fjetur në dhomën e miqve, derisa babai i Lindsay-t i telefonoi dhe i tha se duhej të “marrë pak hapësirë”.

“Unë nuk kam fjetur në atë apartament që nga ajo ditë,” thotë shitësi i Loverboy.

Sezoni 8 do të “hedhë dritë” mbi ndarjen

Carl më pas lë të kuptohet se sezoni 8 do të zbulojë shumë më tepër për marrëdhënien e tyre dhe pse ajo përfundoi. “Ka pasur shumë më tepër që ju do të shihni që ndoshta do të hedhin dritë mbi atë se si diçka e tillë mund të ndodhë,” sugjeron ai. A nuk e kemi parë që nga fillimi?

Carl premton se shikuesit do t’i shohin të çarat në marrëdhënie të zgjerohen gjatë sezonit të 8-të, ndërsa Hubhouse këmbëngul se ajo kurrë nuk e pa atë që po vinte dhe ishte “i verbuar” nga ndarja e tyre.

“Ishte absolutisht poshtëruese,” thotë Lindsay. “Për [Carl] të thërras prodhuesit dhe më pas të vendosë kamera dhe të më manipulojë që të ulem [so he could break up with me] pasi e kishim mbështjellë tashmë [the seaon] është e frikshme. E gjithë bota e mori vesh brenda 30 minutave nga unë.”

Ndoshta Karli thjesht ndihej më i sigurt me dëshmitarët në dorë. Në fund të fundit, Lindsay është e famshme për temperamentin e saj shpërthyes.

Ndërkohë Carl i uron mirë ish të fejuarës së tij. “Unë thjesht lutem dhe shpresoj që ajo të gjejë lumturinë dhe unë të gjej lumturinë,” thotë ai. “Unë besoj se do të jemi më të lumtur në drejtime të ndryshme.”

Sezoni 8 i Summer House do të shfaqet premierë më 22 shkurt në orën 21:00 në Bravo.