Carl Radke mendoi për përfundimin e marrëdhënies për një "kohë të gjatë"

Klea

Carl Radke mendoi për përfundimin e marrëdhënies për një “kohë të gjatë”

Ndarja mes vogëlusheve të Shtëpisë Verore Lindsay Hubbard dhe Carl Radke mahniti shumicën prej nesh. Vite më parë, çifti u takua për pak kohë përpara se t’i jepte fund, por mbetën miq. Por para sezonit të 6-të, çifti ishte ribashkuar në mënyrë romantike.

Carl propozoi në gusht 2022, ndërsa kamerat Bravo po rrotulloheshin. Më pas filloi xhirimet për sezonin 8 të shfaqjes. Dhe Lindsay kohët e fundit festoi nusën e saj me yjet e saj Amanda Batula, Ciara Miller dhe Danielle Olivera.

Planifikimi i dasmës po shkonte me avull të plotë përpara. Çifti ishte vendosur të lidhë kurorë në nëntor në Meksikë. Derisa Carl përplasi frenat bashkëshortore.

Karli donte të dilte për një kohë

Një burim i tha US Weekly, “Lindsay ishte 100 për qind i verbër nga anulimi i fejesës, por Carl-i kishte një kohë të gjatë. Ai nuk ishte në këtë marrëdhënie emocionalisht për një kohë.” Po.

“Lindsay është e ndarë dhe jo në një vend të mrekullueshëm, ajo është e rrethuar nga miqtë dhe familja, por kjo ka qenë shumë e ashpër,” tha burimi i brendshëm. Jam i sigurt se përfundimi i fejesës së tyre në kamera nuk i ndihmoi gjërat. Kjo ishte vërtet e ulët. A i dha Tom Sandoval Karlit disa këshilla për marrëdhëniet?

Ndërkohë, ish e dashura e Lindsay-t, Danielle, e kishte shpinën. Sezonin e kaluar, miqtë nuk ishin në një vend të mirë. Por Danielle së fundmi komentoi një klip nga filmi Sex and the City ku Carrie Bradshaw u përball me z. Big kur ai e la atë në altar. Një Charlotte York e tërbuar i bërtiti zotit Big kur ai u përpoq të jepte arsyet e tij.

Queens of Bravo ndau klipin e filmit dhe Danielle u dëgjua në komente. “Thjesht më thirrni Charlotte që tani e tutje,” shkroi ajo. Më vjen mirë që Lindsay ka mbështetjen e disa miqve dhe yjeve të saj. Ajo do të përballet me një sezon drithërues xhirimesh.