Carl Radke, Kyle Cooke dhe Lindsay Hubbard bëjnë përparim

Klea

Carl Radke, Kyle Cooke dhe Lindsay Hubbard bëjnë përparim

Djemtë e festës së Shtëpisë së Verës janë kthyer në aksion. Dhe këtë herë është sërish një treshe e lumtur mes Karl Radkee fejuara e tij Lindsay Hubbarddhe Kyle Cooke. Në të vërtetë, duket se xhirimet për sezonin 7 kanë shëruar shumë përçarje në kast. Lindsay bëri paqe me Danielle Olivera pas një sezoni emocional konflikti në lidhje me fejesën e së parës me Carl.

Çfarë do të ishte Summer House pa mashtrimet e Carl dhe Kyle? Edhe ata kaluan një problem të ashpër sezonin e kaluar kur tensionet mes Kyle dhe Lindsay u ndezën. Por postimet e fundit në Instagram tregojnë se gjërat po kthehen në normalitet dhe treshja po shijojnë sërish shoqërinë e njëri-tjetrit. Dhe kjo bëhet më së miri me një festë me temë.

Carl dhe Lindsay i kanë uruar Kyle ditëlindjen

Kyle festoi ditëlindjen më 4 gusht. Ai ishte në shoqërinë e Lindsay dhe pjesës tjetër të kastit të Summer House. Lindsay dhe Kyle ishin në plazh të veshur me rroba noti neoni, duke shkruar fjalët e What Is Love.

Publicistja ndau një video në rrjetet e saj sociale për të uruar “vëllain e saj Luan” për ditëlindjen. Themeluesi i Loverboy u përgjigj me një emoji zemre dhe fjalët, “dashuri e çmendur”.

Carl ndau homazin e tij të ditëlindjes për mikun e tij më të mirë dhe ish-shefin. Ai postoi një foto të tij dhe Kyle me veshje jeshile ulliri në këmbët e shkallëve të Summer House. Ai e ka mbishkrimin e fotos, “përputhet pa dashje që nga viti 2016. Gëzuar ditëlindjen zoti Summer”.

Si Kyle dhe gruaja e tij, Amanda Batula janë përgjigjur në komente. I pari shkroi: “Vëllai im. Ne gjithmonë merrnim pika të përshtatshme.” “Disa është e lezetshme,” shtoi Amanda.

Ky aktivitet në rrjetet sociale është një paralajmërim i mirë për fansat që u ka munguar atmosfera e vjetër e Summer House. Megjithëse rrethanat kanë ndryshuar me Carl-in që ishte i matur dhe marrëdhënien e tij të vendosur me Lindsay-in, një pjesë e atij argëtimi të pakujdesshëm mund të rifitohet.

Dhe sigurisht, mund të jetë vetëm e dobishme që të gjitha palët të korrigjohen para dasmës së Lindsay dhe Carl në vjeshtë.