Carl Radke

Klea

Carl Radke i vjen keq për veprimet e tij ndaj Lindsay Hubbard në sezonin 8 të 'Summer House'

Carl Radke i vjen keq për veprimet e tij ndaj Lindsay Hubbard në sezonin 8 të 'Summer House'

Karl Radke shpreh keqardhje për sjelljen e tij ndaj ish të fejuarës Lindsay Hubbard siç është kapur në Shtëpi verore Sezoni 8.

Karl Radke

“Unë nuk jam krenare për mënyrën se si po e trajtoja situatën dhe se si po e trajtoja atë.” Karli cili është 39 vjeç, pranoi në një intervistë me The New York Times te premten. “Dmth, isha qartësisht i frustruar dhe, e dini, kështu që do të doja të kisha qenë vërtet më i drejtpërdrejtë.”

Radkei cili së fundmi rifilloi rolin e tij si a Dashnori përfaqësuesi, pranoi se shikuesit “mund ta shohin qartë (atë) duke luftuar për të komunikuar (të tij) ndjenjat”, duke ia atribuar dështimin vetëm vetes. “Kjo nuk është për të, por për mua – po e shoh veten të fajësuar dhe të luaj si viktimë, dhe as unë nuk dua të jem,” shtoi ai.

Lindsay Hubbard

Gjatë gjithë sezonit, Karl dhe Lindsay, 37 vjeç, u përplasën shpesh për çështje të ndryshme, duke vënë në pah aftësitë e tyre të dobëta komunikuese. Në pamjen paraprake të ribashkimit, Karl rrëfeu se kishte frikë nga Hubbard, duke përshkallëzuar më tej tensionet.

Me kalimin e javëve, e Karlit zhgënjimi me të fejuarën e tij të atëhershme u rrit, dhe Hubbard madje vuri në dyshim maturinë e tij në një moment. Pavarësisht se i diskutoi shqetësimet e tij me disa yje të tjerë dhe prindërit e tij, Radke luftoi për t'u përballur Hubbard drejtpërdrejt.

Lindsay Hubbard

Lindsayndërkohë, e ndjeu atë Radke shfaqi një anë “të zemëruar”, e cila u duk qartë në finalen e sezonit kur ai i tha asaj se personaliteti i saj mund të ishte “mbreti i madh!”

Pas përfundimit të sezonit zyrtar, prodhimi rifilloi për të kapur momentin Karl përfunduan fejesën e tyre në apartamentin e tyre të përbashkët në Nju Jork. Gjatë ndarjes emocionale, Karl akuzoi Hubbard se nuk kujdesej për ndjenjat e tij dhe se vazhdimisht luante viktimën.

Lindsay Hubbard

Tani, nëntë muaj pas ndarjes së tyre, Radke qëndron në vendimin e tij për t'i dhënë fund fejesës vetëm dy muaj e gjysmë para dasmës së tyre. Duke folur në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt me Andy Cohen në fillim të këtij muaji, Karl tha se ai “mori vendimin e duhur”.

Lindsay i bëri jehonë ndjenjave të tij në një intervistë me Glamour të enjten, duke thënë se ndjen se i shmangu një “plumb masiv”. Ajo shtoi, “Ndjehem vërtet mirënjohëse që universi, ose Zoti, ose çfarëdo qenie më e lartë në të cilën besoni, hyri dhe më shpëtoi nga një jetë vërtet e gjatë, e vështirë dhe e vështirë përpara.”

Lindsay Hubbard

Shtëpi verore Ribashkimi i sezonit 8 është caktuar të transmetohet të enjten, 6 qershor në orën 21:00 ET më Bravo.