Carl Radke

Klea

Carl Radke i jep fund fejesës me ‘viktimën’ Lindsay Hubbard në trailerin tronditës të ‘Summer House’

Carl Radke i jep fund fejesës me ‘viktimën’ Lindsay Hubbard në trailerin tronditës të ‘Summer House’

Tifozët shënuan paraqitjen e tyre të parë në Karl Radke prishjen e fejesës me Lindsay Hubbard në të sapo lëshuarit Shtëpi verore Traileri i sezonit 8.

Karl Radke

Bravo hodhi poshtë shikimin e shumëpritur të enjten, duke u dhënë shikuesve pamjen e tyre të parë brenda ndarjes së bombës. Traileri fillon me audion e një debati përpara se pamjet t’i kalojnë çiftit të fejuar duke hasur në marrëdhënien e tyre të vështirë.

Lindsay Hubbard

“Ju jeni vërtet i talentuar për të luajtur viktimë,” Radke tregon Hubbard.

Redaktorët futën aksesorë të ndryshëm me temë dasmash, duke përfshirë të Hubbard-it Unaza e fejesës dhe një çantë e bardhë grimi e shtypur me fjalën “nusja”.

Karl Radke

Hubbard, 37, pastaj ngrihet përpara se të futet në dhomën e saj të gjumit, duke i treguar Radke38 vjeç, “nuk ka më kuptim për këtë bisedë” sepse ai “e ka bërë të qartë vendimin”.

“Mendova se ajo do të reagonte pak më ndryshe.” Radke më vonë i pranon një anëtari të ekuipazhit. “Ajo do të duhet ta rrotullojë këtë dhe pastaj t’u tregojë të gjithëve se është e verbër.”

Shtëpi verore

Hubbard më pas shfaqet duke telefonuar babain e saj për t’i thënë se i fejuari i saj donte të “priste dasmën dhe të ndahej”. Ajo shton se ndihet “e verbër” nga deklarata e tij.

Radke akuzon Hubbard e “gënjeshtra [about] gjërat që kanë ndodhur vitin e kaluar.” Skena ndërpritet pasi ai pretendon se është “mirë” me të qenit “djali i keq”.

Karl Radke

Pamja paraprake më pas kthehet në fillim të verës, kur gjërat filluan të shkonin në jug për nusen dhe dhëndrin e dënuar.

Hubbard lë të kuptohet se e Radkes maturia bëhet një pikë përplasjeje mes të dyve kur ajo pyet bashkëshortin e saj të ardhshëm: “‘Çfarë je? me çfarë jeni?’”

Lindsay Hubbard

Një tjetër klip zbulon Radke duke i bërtitur të fejuarës së tij në shtrat – “Ti më akuzove për drogë!”

Radke më vonë hedh një kanaçe me gaz dhe i bërtet shokut dhe yllit, Kyle Cooke“Unë do ta djeg mbret këtë shtëpi!”

Karl Radke

Ndërkohë, Radke ndan një bisedë të hapur për martesën e tij me nënën dhe njerkun e tij, të cilët duket se janë kundër dasmës.

“Kam qenë ministër gjatë gjithë karrierës sime dhe jam martuar me mijëra njerëz,” thotë njerku i tij. “Unë nuk do të martohesha me ty dhe Lindsay.”

të Hubbard-it dushi i nusërisë dhe një veshje e fustanit të nusërisë janë paraqitur gjithashtu në pamje paraprake, pasi dyshja nuk u nda deri në fund të sezonit.

Lindsay Hubbard

Radke dhe Hubbard u ndanë në gusht 2023, një vit pasi kamerat e Bravo kapën fejesën e tyre.

Të tjera Shtëpi verore marrëdhëniet do të vihen në provë këtë sezon, duke përfshirë Gatuaj, 41 dhe gruaja e tij, Amanda Batula, dhe Paige DeSorbo dhe i dashuri, Craig Conover. Paraafishimi tregon Gatuaj dhe Batula i rrënjosur në një përçarje emocionale dhe përmban një shkëmbim të nxehtë midis DeSorbo dhe Conover.

“Ju nuk do të bëni kompromis për asgjë!” DeSorbo i bërtet yllit “Southern Charm”.

Lindsay Hubbard

Shkëndijat fluturojnë ndërmjet Ciara Miller dhe i dashuri i përfolur, “Shtëpi verore” i ri, West Wilson. DeSorbo duhet të shprehë komente flirte nga një tjetër e sapoardhur seksi, Jesse Solomon.

Shtëpi verore Sezoni 8 jep premierë më 22 shkurt, në orën 21:00 ET, në Bravo.