Carl Radke hedh dritë të re në luftën me makinë me Lindsay Hubbard

Klea

Carl Radke hedh dritë të re në luftën me makinë me Lindsay Hubbard

Plotësimi i vendeve bosh. Karl Radke dhe Lindsay Hubbard Drama kurioze e udhëtimit me makinë në episodin e javës së kaluar të Summer House bëri që shikuesit të kruanin kokat e tyre. Dukej tepër dramatike që punonjësi i Loverboy ishte aq i mërzitur që i fejuari i tij qëndroi disa orë prapa për të shkuar në restorantin Dockers me Danielle Olivera.

Ndoshta ka pasur ndonjë redaktim të shkëlqyeshëm. Si për të konfirmuar se kishte disa boshllëqe për të mbushur, si Carl ashtu edhe Lindsay ofruan disa informacione më shumë se pse marrja e “disa hapësirë” e saj ishte kaq e diskutueshme.

Carl pretendoi se Lindsay “nuk po shqyrtonte asgjë” gjatë asaj lufte

Carl foli për emocionet e tij të çuditshme dramatike gjatë Sezonit 8 të Shtëpisë Verore Pas Show.

“Kjo është hera e parë që kur jam shoqëruar me ju, si miq dhe gjithashtu në një lidhje, që nuk po kthehem me makinë nga Hamptons në New York City. [with you]”, shpjegoi ai. “Dhe nëse nuk jam duke udhëtuar me ju, mendoj se do të kërkonte një bisedë përse. Ajo ishte e frustruar dhe e zemëruar me mua, dhe kishte nevojë për hapësirë, kjo është mirë, dhe ajo e përshkruan këtë, por nuk po merrte parasysh asgjë jashtë vetes së saj.”

Duket se Carl donte të konsultohej fillimisht përpara se Lindsay të vendoste të kalonte pasditen me Danielle.

“Gjithashtu, kuptova, ishte shumë mungesë respekti që ajo të mos shkonte, 'Babe, më duhet pak hapësirë. E keni problem t'i ktheni çantat? Do të të kap pak më vonë'”, shpjegoi ai.

Carl dëshironte të ndante një “përvojë të mahnitshme” me Lindsay

Por informacioni i jashtëzakonshëm është se Carl ishte “i mërzitur dhe i frustruar” që Lindsay në fund humbi një “takim argëtues” që Bravolebrity kishte planifikuar.

“Kam pasur edhe bileta për një ndeshje futbolli,” shtoi ai. “Mendova, në sytë e mi, se mund të ishte, si një takim argëtues… Unë marr bileta për këtë lojë futbolli që marrim VIP në fushë. Pije falas, ushqim falas. Është një eksperiencë e mahnitshme… Më pas vjen fundjava, ne po ziheshim, dhe ajo tha, 'F-ck your soccer'.”

Lindsay ndau këndvështrimin e saj dhe ajo ishte e tronditur nga ngjarja.

“Jo vetëm që nuk dua të shkoj në një lojë futbolli me ty, sepse më ke kaluar dy ditë të plota ferri absolut, por nuk dua as të shkoj në shtëpi me ty,” shpjegoi ajo. “Kam nevojë për një minutë rrëmujë.”

“Arsyeja pse ai donte që unë të shkoja në atë lojë futbolli është sepse ai kishte nevojë për dikë me status të barabartë për të shkuar në lojën e futbollit si një influencues,” tha Lindsay me cinizëm.

Dhe dyshja sapo kishte kaluar fundjavën duke luftuar për planet e karrierës së Carl, ose mungesën e tyre.

Pa u shqetësuar, Carl shkoi vetë në lojë dhe “kaloi shumë mirë”.

“U përpoqa të flisja me Lindsay. Ne luftuam. Fjeti në dhoma gjumi të veçanta, “përshkroi Carl se çfarë ndodhi pasi ata u ribashkuan në apartamentin e tyre në Nju Jork.

Megjithëse kamerat nuk ishin aty për të kapur pasojat, Carl e përshkroi atë si një “moment kryesor…në verë”.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.