Carl Radke fle "me të vërtetë mirë natën" Pavarësisht Lindsay Hubbard

Klea

Carl Radke fle “me të vërtetë mirë natën” Pavarësisht Lindsay Hubbard

Në “Bravo's Summer House After Show”, anëtarët e kastit peshuan Karl Radke dhe Lindsay Hubbard marrëdhënie e trazuar.

Dy fundjavat e para në Hamptons, Carl dhe Lindsay patën zënka të mëdha në të cilat ajo vuri në dyshim maturinë e tij. Kështu që për të thyer ciklin e “Luftjeve të së Premtes mbrëma”, Carl vendosi në fundjavën e tretë që thjesht të kalonte të premten dhe të dilte të shtunën në mëngjes.

Gabby Prescod dhe Lindsay pyesin veten nëse Carl duhet ta kishte “përballur problemin kokë më kokë” në vend që të vendoste të shmangte të premten mbrëma. Lindsay tregon se ata “nuk e kanë pasur kurrë atë bisedë”. Carl vendosi të shkonte në New Jersey për të parë nënën e tij, ndërsa Lindsay shkoi në Hamptons.

Shmangia e problemit

“Dy fundjavat e para, unë jam i matur,” ndan Carl, “dhe kam të fejuarin tim që më akuzon se jam në diçka. Kështu që nuk dola fundjavën e tretë.”

Gabby është i hutuar nga zgjedhja e Karlit për të hequr veten nga situata në vend që t'i “flasë gjërat”. A e ka takuar Gabi Lindsay dhe Carl? Nuk ka “të diskutohen gjërat”. Ata vetëm i bërtasin njëri-tjetrit.

Ndërkohë, West Wilson mendon, “Kjo është e çmendur”.

“Po,” pranon Xhesi Solomon. “A do të përpiqeni të kaloni më pak kohë me të fejuarin tuaj? Dua të them, ishte të menduarit jashtë kutisë, por ndoshta jo një strategji e mirë për dikë me të cilin do të kaloni pjesën tjetër të jetës”.

Gabby straight-up e quan sjelljen e Carlit një “taktikë shmangieje në shkallën e nëntë. Si mendoni që sapo t'i thoni “po” martesës, kështu – si do të shkojë?

“Unë e dua një njeri novator,” shton Paige DeSorbo.

“Nuk bëhet fjalë për të premten,” këmbëngul Ciara Miller. “Pikërisht, a jam budalla? Bëhet fjalë për … dikush pi dhe dikush jo.” Ja ku shkoni. Jepini asaj gruaje një çmim për goditjen e gozhdës në kokë.

“Një po pi, e dikush jo”

“Kombinimi i dikujt të matur dhe dikujt që pi shumë, i cili është goxha i hapur,” vëren West, “Unë nuk do të regjistrohesha për këtë. Unë mendoj se ata luftojnë … Por Lindsay zgjohet. Ajo ishte e dehur, nuk ndihet aq e madhe, dëshiron të vazhdojë. [But] Karl, i matur, [remembers and] brendëson gjithçka. Ai ka një re mbi të të nesërmen. Lindsay duke vepruar sikur nuk ka ndodhur vetëm e bën atë më të mërzitur.”

Jesse vuri re se si Carl dhe Lindsay do të kishin një grindje të madhe, por nuk do të flisnin për të për një ditë të plotë. Në atë kohë, ai pyeti veten: “A do të spërkasin mishin e tyre apo çfarë? Pastaj ata do të uleshin në një peshqir në plazh… dhe do të flisnin për problemet e tyre.”

“Në atë plazh,” shton Kyle Cooke, “nuk kishte zero falje, përgjegjësi apo përgjegjësi nga Lindsay.”

“Ju bindeni aq shumë për sjelljen tuaj,” thotë Carl, “sa e besoni atë. Isha i bindur se bëra diçka të gabuar atë natë, sepse ajo ishte aq e bindur që unë bëra diçka të gabuar.”

“Unë do të shikoj mbrapa në këtë dhe e di se me të vërtetë … provova gjithçka që munda,” shton Carl. “U përpoqa të jem i durueshëm, i kuptueshëm, i hirshëm. Unë fle shumë mirë gjatë natës … sepse me të vërtetë ndihem sikur … u përpoqa maksimalisht që … t’i bëj gjërat të funksionojnë.”

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c në Bravo.