Cardi B zbulon se cilat do të ishin etiketa e amvisave të saj të vërteta

Klea

Cardi B zbulon se cilat do të ishin etiketa e amvisave të saj të vërteta

Cardi B do të ishte vërtet më i fundit Amvise të vërteta yll nëse e mendon vërtet. Ajo bën një jetë përrallore si grua, nënë dhe shef. Më e rëndësishmja, ajo është ari i TV realitetit dhe ka të dhëna për ta vërtetuar këtë. Cardi di të jetë në hije dhe të flasë për paqen e saj. Nuk është çudi që Andy Cohen e ftoi atë në klubin Watch What Happens Live këtë javë. Ajo nuk kishte nevojë as për një bashkë-yll – Cardi mjaftonte argëtimin e saj.

Cardi B u shfaq solo në WWHL për të diskutuar karrierën e saj, jetën dhe dramën Bravo. Andy nuk mund të rezistonte duke i kërkuar yllit të hip-hop-it që t’i jepte audiencës një shije të etiketës së saj të ëndrrave Real Housewives. Cardi B ishte më se e gatshme për të performuar për kamerat dhe u dha fansave një etiketë të denjë për yje për të menduar.

Etiketa e errët e Cardi B e Real Housewives

Cardi B fjalë për fjalë donte të pozonte sikur të ishte në një prezantim të Real Housewives në WWHL, por ajo përfundoi duke dhënë etiketën e saj të ëndrrave nga vendi i saj (me shumë qëndrim.) “E vetmja gjë që hedh më fort se mikrofonët është hija,” deklaroi ajo . Tani, kjo është një etiketë e lëshimit të mikrofonit nëse kam dëgjuar ndonjëherë një të tillë. Fatmirësisht, WWHL e ripostoi klipin në Twitter që ne të luajmë në përsëritje për ditët e ardhshme dhe të jetojmë në një fantazi ku Cardi B është disi një yll i Real Housewives.

Publiku i WWHL u mërzit për etiketën e pamohueshme të çrregullt të reperit. Vetëm ajo do t’i referohej polemikave që përfshinte atë që ajo t’i gjuante një mikrofon audiencës një fansi që dyshohet se i hodhi diçka asaj në një etiketë televizive të realitetit. Edhe Andi nuk mund ta mohonte se ishte krejtësisht ikonë. “Bravo,” u përgjigj ai. “Ftesë e hapur. Ju zgjidhni ekskluzivitetin dhe jeni brenda.” Le të marrim Cardi B në Bravo, ASAP. Nuk më intereson se sa kontroll i madh duhet ta presë rrjeti për t’i dhënë asaj një mollë, një pjeshkë, një diamant ose çfarëdo që ajo dëshiron vërtet. Jepini të gjitha asaj – seriozisht, çfarëdo që të duhet.