Candiace Dillard

Klea

Candiace Dillard u pushua nga “Shtëpiake e vërtetë e Potomac” mes vlerësimeve të dobëta!

Candiace Dillard u pushua nga “Shtëpiake e vërtetë e Potomac” mes vlerësimeve të dobëta!

Candiace Dillard's koha ka kaluar pasi Bravo ka vendosur të ndahet me divën e diskutueshme pas saj qëndrim gjashtë-sezonal në shfaqje.

Candiace Dillard

Candiace Dillard njoftoi me ceremoni largimin e saj nga Amvisat e vërteta të Potomac mes rënies. Bravolebrity, e cila u bë pjesë e shfaqjes në sezonin e tretë, u shpreh se vendimi i saj për t'u larguar vjen mes “një vorbulle mundësish të reja”.

Candiace Dillard

Amvisat e vërteta të Potomac pas pjesëmarrjes për gjashtë sezone. Bravolebrity, e cila u bë pjesë e shfaqjes në sezonin e tretë, u shpreh se vendimi i saj për t'u larguar vjen mes “një vorbulle mundësish të reja”.

“Kjo nuk është një lamtumirë, por një 'shihemi më vonë',” ndau ajo me People të hënën.

Candiace Dillard

Duke reflektuar për kohën e saj me shfaqjen, Dillard Bassett vërejti:

“Ndërsa nis një kapitull të ri pas gjashtë vitesh të jashtëzakonshme me 'The Real Housewives of Potomac', jam i mbushur me mirënjohje për miqësitë pasuruese, rritjen personale dhe momentet e introspeksionit që kanë përcaktuar këtë udhëtim. Me … përgjegjësi të reja në pjatën time, kam vendosur të bëj një pushim nga RHOP.”

Candiace Dillard

Ajo gjithashtu shprehu vlerësimin e saj për mbështetësit e saj, duke i pranuar ata si “dritën e saj udhëzuese”.

Candiace37 vjeç, shprehu më tej pritjen e saj për përpjekjet e ardhshme, duke u shprehur”

“Mezi pres aventurat emocionuese që më presin – dhe më e rëndësishmja, t’i ndaj të gjitha me ju.”

Candiace Dillard

Largimi i saj përkon me raportimet se Robyn DixonSipas informacioneve nga Jasmine Brand, po largohet edhe një pjesëtar origjinal i spektaklit.

Candiace ka pasur pjesën e saj të konflikteve me anëtarët e tjerë të kastit, duke përfshirë Gizelle Bryant dhe Dikson. E ardhmja e marrëdhënieve të tyre, veçanërisht nëse ata arritën të ndreqin miqësitë e tyre gjatë ribashkimit të parashikuar të sezonit 8, është ende e pasigurt.

Candiace Dillard

Vetë Andy Cohen shprehu dëshirën e tij për pajtim mes tyre, duke treguar një shpresë se ata mund të gjenin gjuhën e përbashkët.

“E meta e këtij sezoni është se ka gra që nuk janë në gjendje të gjejnë ndonjë gjuhë të përbashkët me disa nga gratë e tjera, kështu që ka të gjitha këto xhepa femrash që thjesht as nuk e pranojnë njëra-tjetrën – gjë që nuk është një recetë për, ju e dini, [good TV],” Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt tha hosti në SiriusXM Andy Cohen Live në fillim të këtij muaji.

Candiace Dillard

Cohen shtjelloi thelbin e serialit 'Housewives', duke theksuar rëndësinë e progresit dhe zgjidhjes. “Një nga shenjat dalluese të 'Amvisave' është gjetja e një mënyre për të ecur përpara. Dhe kështu, kjo ishte një lloj direktive e RHOP ribashkim”, tha ai.

Para qëndrimit të saj në Amvise të vërteta të PotomacCandiacee njohur për këngën e saj “Drive Back”, punoi në Zyrat e Shtëpisë së Bardhë për Angazhimin Publik dhe Çështjet Ndërqeveritare gjatë mandatit të ish-presidentit Barack Obama.

Candiace Dillard

Udhëtimi i saj në Bravo u shënua nga momente historike, duke përfshirë martesën me bashkëshortin e saj, Chris Bassett, në një ngjarje të kapur nga kamerat e shfaqjes. Përveç kësaj, ajo mori pjesë në sezonin e tretë të Shtëpiake të vërteta: Udhëtim i fundit për vajzat — duke zgjeruar më tej praninë e saj brenda universit Bravo.